Seznam týmů, II.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Arsenal Praha černo-bílá
Autoexpres 1.FC modrá, oranžová
Barbero 1990 Praha AC zeleno-bílá
Hlad FC žluto-modrá
Jemné a Solené 1.FC červená
Killtec žlutá, červená
KYX Praha černo-žlutá, modro-bílá
Los Magnificos 2008 modro-bílá, oranžová
PedF Praha FT B oranžová, modro-černá
RBC Praha bílá, modrá
Real team Praha FC A modrá, bílá
Tefal-Rowenta červená

Rozpis zápasů, II.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Autoexpres 1.FCReal team Praha FC A Po 25.3. 19:00 ASTR2
Hlad FCPedF Praha FT B Po 25.3. 20:00 ASTR2
KilltecKYX Praha Po 25.3. 20:00 HAJE2
Arsenal PrahaTefal-Rowenta Po 25.3. 21:00 ASTR1
Barbero 1990 Praha ACRBC Praha Po 25.3. 21:00 ASTR2
Jemné a Solené 1.FCLos Magnificos 2008 Út 26.3. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Arsenal PrahaAutoexpres 1.FC Po 8.4. 19:00 ASTR2
Los Magnificos 2008Killtec Po 8.4. 20:00 HAJE1
PedF Praha FT BJemné a Solené 1.FC Po 8.4. 20:00 HAJE2
RBC PrahaHlad FC Po 8.4. 20:00 ASTR2
Tefal-RowentaKYX Praha Po 8.4. 21:00 ASTR1
Real team Praha FC ABarbero 1990 Praha AC Po 8.4. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Autoexpres 1.FCTefal-Rowenta Po 15.4. 19:00 HAJE2
Hlad FCReal team Praha FC A Po 15.4. 20:00 ASTR1
KilltecPedF Praha FT B Po 15.4. 20:00 HAJE1
Barbero 1990 Praha ACArsenal Praha Po 15.4. 21:00 ASTR1
Jemné a Solené 1.FCRBC Praha Út 16.4. 20:00 HAJE1
KYX PrahaLos Magnificos 2008 Út 16.4. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Autoexpres 1.FCBarbero 1990 Praha AC Po 22.4. 19:00 ASTR2
PedF Praha FT BKYX Praha Po 22.4. 20:00 HAJE1
RBC PrahaKilltec Po 22.4. 20:00 HAJE2
Arsenal PrahaHlad FC Po 22.4. 20:00 ASTR2
Tefal-RowentaLos Magnificos 2008 Po 22.4. 21:00 ASTR1
Real team Praha FC AJemné a Solené 1.FC Út 23.4. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlad FCAutoexpres 1.FC Po 6.5. 19:00 ASTR1
Jemné a Solené 1.FCArsenal Praha Po 6.5. 20:00 ASTR1
KilltecReal team Praha FC A Po 6.5. 20:00 ASTR2
Barbero 1990 Praha ACTefal-Rowenta Po 6.5. 21:00 ASTR1
Los Magnificos 2008PedF Praha FT B Po 6.5. 21:00 ASTR2
KYX PrahaRBC Praha Út 7.5. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Autoexpres 1.FCJemné a Solené 1.FC Po 13.5. 19:00 ASTR1
Barbero 1990 Praha ACHlad FC Po 13.5. 19:00 ASTR2
Tefal-RowentaPedF Praha FT B Po 13.5. 21:00 ASTR1
Arsenal PrahaKilltec Út 14.5. 19:00 HAJE1
RBC PrahaLos Magnificos 2008 Út 14.5. 20:00 HAJE1
Real team Praha FC AKYX Praha Út 14.5. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
KilltecAutoexpres 1.FC Po 20.5. 19:00 ASTR1
KYX PrahaArsenal Praha Po 20.5. 20:00 HAJE1
PedF Praha FT BRBC Praha Po 20.5. 20:00 HAJE2
Hlad FCTefal-Rowenta Po 20.5. 21:00 ASTR1
Jemné a Solené 1.FCBarbero 1990 Praha AC Po 20.5. 21:00 HAJE2
Los Magnificos 2008Real team Praha FC A Út 21.5. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Autoexpres 1.FCKYX Praha Po 27.5. 19:00 ASTR1
Hlad FCJemné a Solené 1.FC Po 27.5. 19:00 ASTR2
Arsenal PrahaLos Magnificos 2008 Po 27.5. 20:00 ASTR1
Barbero 1990 Praha ACKilltec Po 27.5. 20:00 ASTR2
Tefal-RowentaRBC Praha Po 27.5. 21:00 ASTR1
Real team Praha FC APedF Praha FT B St 29.5. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Magnificos 2008Autoexpres 1.FC Po 3.6. 19:00 ASTR2
KilltecHlad FC Po 3.6. 20:00 ASTR2
Jemné a Solené 1.FCTefal-Rowenta Po 3.6. 21:00 ASTR1
KYX PrahaBarbero 1990 Praha AC Po 3.6. 21:00 ASTR2
RBC PrahaReal team Praha FC A Út 4.6. 20:00 ASTR2
PedF Praha FT BArsenal Praha St 5.6. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Autoexpres 1.FCPedF Praha FT B Po 10.6. 19:00 ASTR2
Arsenal PrahaRBC Praha Po 10.6. 20:00 HAJE2
Hlad FCKYX Praha Po 10.6. 20:00 ASTR2
Tefal-RowentaReal team Praha FC A Po 10.6. 21:00 ASTR1
Barbero 1990 Praha ACLos Magnificos 2008 Po 10.6. 21:00 ASTR2
Jemné a Solené 1.FCKilltec Po 10.6. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Magnificos 2008Hlad FC Po 24.6. 19:00 ASTR2
RBC PrahaAutoexpres 1.FC Po 24.6. 19:00 ASTR1
KilltecTefal-Rowenta Po 24.6. 20:00 ASTR2
KYX PrahaJemné a Solené 1.FC Po 24.6. 20:00 HAJE2
PedF Praha FT BBarbero 1990 Praha AC Po 24.6. 20:00 ASTR1
Real team Praha FC AArsenal Praha St 26.6. 20:00 ASTR2