Seznam týmů, II.třída, skupina C

Tým Barvy dresů
Anbesorry černo-bílá
Holota líná zelená
Jižní Bronx zeleno-bílá
Loosy modrá, oranžová
Opatov AFC C !!!nehrají !!!
PE3NY FC žlutá, bílá
RAF FC modro-černá, červeno-bílá
Robeda Praha NTPA oranžová
Sabuka 002 CF A červená
Smetánka Praha NC žlutá
Strašnice Praha FC modrá
Team Alpha tmavě modrá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Opatov AFC CRobeda Praha NTPA
AnbesorryTeam Alpha Čt 28.3. 20:00 HAJE2
LoosySabuka 002 CF A Čt 28.3. 20:00 STRES
PE3NY FCRAF FC Čt 28.3. 20:00 ASTR2
Holota línáStrašnice Praha FC Čt 28.3. 21:00 HAJE2
Jižní BronxSmetánka Praha NC Čt 28.3. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sabuka 002 CF AOpatov AFC C
AnbesorryHolota líná Čt 4.4. 19:00 HAJE2
Team AlphaRAF FC Čt 4.4. 20:00 ASTR2
Robeda Praha NTPAPE3NY FC Čt 4.4. 21:00 HAJE2
Smetánka Praha NCLoosy Čt 4.4. 21:00 ASTR1
Strašnice Praha FCJižní Bronx Čt 4.4. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatov AFC CSmetánka Praha NC
Holota línáTeam Alpha Čt 11.4. 20:00 HAJE2
PE3NY FCSabuka 002 CF A Čt 11.4. 20:00 STRES
RAF FCRobeda Praha NTPA Čt 11.4. 20:00 ASTR2
Jižní BronxAnbesorry Čt 11.4. 21:00 ASTR1
LoosyStrašnice Praha FC Čt 11.4. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Strašnice Praha FCOpatov AFC C
Team AlphaRobeda Praha NTPA Čt 18.4. 20:00 HAJE1
Sabuka 002 CF ARAF FC Čt 18.4. 20:00 STRES
Smetánka Praha NCPE3NY FC Čt 18.4. 20:00 HAJE2
AnbesorryLoosy Čt 18.4. 21:00 HAJE1
Holota línáJižní Bronx Čt 18.4. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatov AFC CAnbesorry
PE3NY FCStrašnice Praha FC St 1.5. 20:00 HAJE2
Robeda Praha NTPASabuka 002 CF A Čt 2.5. 20:00 STRES
Jižní BronxTeam Alpha Čt 2.5. 21:00 ASTR2
LoosyHolota líná Čt 2.5. 21:00 HAJE2
RAF FCSmetánka Praha NC Pa 3.5. 18:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Holota línáOpatov AFC C
Team AlphaSabuka 002 CF A Čt 9.5. 20:00 STRES
Smetánka Praha NCRobeda Praha NTPA Čt 9.5. 20:00 HAJE1
Strašnice Praha FCRAF FC Čt 9.5. 20:00 ASTR2
AnbesorryPE3NY FC Čt 9.5. 20:00 HAJE2
Jižní BronxLoosy Čt 9.5. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatov AFC CJižní Bronx
LoosyTeam Alpha Čt 23.5. 20:00 HAJE1
PE3NY FCHolota líná Čt 23.5. 20:00 HAJE2
Sabuka 002 CF ASmetánka Praha NC Čt 23.5. 20:00 STRES
Robeda Praha NTPAStrašnice Praha FC Čt 23.5. 21:00 HAJE1
RAF FCAnbesorry Pa 24.5. 18:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
LoosyOpatov AFC C
Jižní BronxPE3NY FC Čt 30.5. 19:00 HAJE2
Team AlphaSmetánka Praha NC Čt 30.5. 20:00 HAJE2
Strašnice Praha FCSabuka 002 CF A Čt 30.5. 20:00 STRES
Holota línáRAF FC Čt 30.5. 20:00 ASTR2
AnbesorryRobeda Praha NTPA Čt 30.5. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatov AFC CTeam Alpha
PE3NY FCLoosy Čt 6.6. 20:00 HAJE2
Sabuka 002 CF AAnbesorry Čt 6.6. 20:00 STRES
Robeda Praha NTPAHolota líná Čt 6.6. 21:00 HAJE2
Smetánka Praha NCStrašnice Praha FC Čt 6.6. 21:00 ASTR1
RAF FCJižní Bronx Pa 7.6. 18:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatov AFC CPE3NY FC
Team AlphaStrašnice Praha FC Čt 13.6. 20:00 ASTR2
Holota línáSabuka 002 CF A Čt 13.6. 20:00 STRES
LoosyRAF FC Čt 13.6. 20:00 ASTR1
AnbesorrySmetánka Praha NC Čt 13.6. 21:00 ASTR2
Jižní BronxRobeda Praha NTPA Čt 13.6. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF FCOpatov AFC C
PE3NY FCTeam Alpha Čt 20.6. 20:00 HAJE2
Sabuka 002 CF AJižní Bronx Čt 20.6. 20:00 STRES
Robeda Praha NTPALoosy Čt 20.6. 21:00 HAJE1
Smetánka Praha NCHolota líná Čt 20.6. 21:00 HAJE2
Strašnice Praha FCAnbesorry Čt 20.6. 21:00 ASTR1