Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.12 | 20:45 | ARIT | Šumavan-Balkán Erko Kbely | 11. | 5:0 |
Po 3.12.12 | 20:45 | MIKU3 | Saens 1.FC A UTS Vršovice | 11. | 6:0 k. |
Po 3.12.12 | 20:30 | ZAK | Trops 1.SK Boston HS | 11. | 7:6 |
Po 3.12.12 | 20:15 | ZABEH | Úterní hosté Ski FC A Audi United FC | 11. | 2:1 |
Po 3.12.12 | 20:15 | P2 | Santa Dominica Rowdies HFC | 11. | 6:0 |
Po 3.12.12 | 20:00 | TEMPO | Smutný potapěči Restaurace U Pecků A | 11. | 4:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rowdies HFC | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:33 | 17 |
2. | Santa Dominica | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:22 | 15 |
3. | Smutný potapěči | 11 | 5 | 3 | 3 | 62:50 | 13 |
4. | Trops 1.SK | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:40 | 13 |
5. | Saens 1.FC A | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:38 | 13 |
6. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:44 | 11 |
7. | Erko Kbely | 11 | 3 | 4 | 4 | 33:31 | 10 |
8. | Šumavan-Balkán | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:24 | 9 |
9. | Boston HS | 11 | 4 | 1 | 6 | 44:48 | 9 |
10. | Restaurace U Pecků A | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:43 | 9 |
11. | Audi United FC | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:36 | 8 |
12. | UTS Vršovice | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:53 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 5.9.12 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Smutný potapěči |
Čt 6.9.12 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Saens 1.FC A |
Út 11.9.12 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Boston HS |
Ne 16.9.12 | 14:45, 16:00 | BECH | UTS Vršovice |
Po 17.9.12 | 17:00, 18:15 | ARIT | Restaurace U Pecků A |
Pá 21.9.12 | 18:00, 19:15 | P2 | Restaurace U Pecků A |
Po 24.9.12 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Boston HS |
Po 8.10.12 | 19:00, 20:15 | P3 | Saens 1.FC A |
St 10.10.12 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Smutný potapěči |
St 10.10.12 | 19:00, 20:15 | P3 | UTS Vršovice |
Ne 14.10.12 | 17:30, 18:45 | TEMPO | Trops 1.SK |
Čt 18.10.12 | 18:15, 19:30 | ARIT | Restaurace U Pecků A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Štěpán Böhm | Akta - rez | 20 |
2. | Tomáš Kounovský | Smutný potapěči | 20 |
3. | Aleš Deré | Klokan Brightbox club | 15 |
4. | Václav Socher | Flyers Jinonice FC | 15 |
5. | Petr Dedek | Smutný potapěči | 14 |
6. | Michal Holeček | Vojenské lesy A | 13 |
7. | Peter Teniak | UTS Vršovice | 12 |
8. | Petr Seidel | Úterní hosté Ski FC A | 12 |
9. | Jiří Žalud | Smutný potapěči | 12 |
10. | David Pozníček | Santa Dominica | 11 |
11. | Václav Prošek | Saens 1.FC A | 10 |
12. | Jakub Slunéčko | Restaurace U Pecků B | 9 |
13. | Josef Marc | Bulánci | 9 |
14. | Georgi Ivanov Tsonev | Audi United FC | 9 |
15. | Michael Leibl | Kbelské vosy B | 8 |
16. | Stanislav Kodr | Santa Dominica | 8 |
17. | Martin Kubeš | HS Praha | 8 |
18. | Jakub Hejret | Juggernauts | 7 |
19. | Martin Tryml | Santa Dominica | 7 |
20. | Josef Hrodek | Boomers | 6 |