Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Boston HS

Út 11.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 11.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 11.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 24.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 24.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 24.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

Erko Kbely

Po 26.11. 17:45 Štěrboholy STER3
Po 26.11. 19:00 Štěrboholy STER3
Po 26.11. 20:15 Štěrboholy STER3
Čt 29.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 29.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 29.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Rowdies HFC

Po 26.11. 17:45 Štěrboholy STER2
Po 26.11. 19:00 Štěrboholy STER2
Po 26.11. 20:15 Štěrboholy STER2
Út 4.12. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 4.12. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 4.12. 20:15 Záběhlice ZABEH

Saens 1.FC A

Čt 6.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 6.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 8.10. 19:00 Pražačka P3
Po 8.10. 20:15 Pražačka P3
St 7.11. 19:00 Pražačka P2
St 7.11. 20:15 Pražačka P2

Santa Dominica

St 28.11. 17:45 Štěrboholy STER1
St 28.11. 19:00 Štěrboholy STER1
St 28.11. 20:15 Štěrboholy STER1
Út 4.12. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 4.12. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 4.12. 20:30 Zákostelní ZAK

Smutný potapěči

St 5.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 5.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
St 10.10. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 10.10. 19:45 Hrabákova HRAB1
Út 13.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 13.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Šumavan-Balkán

St 28.11. 17:45 Štěrboholy STER2
St 28.11. 19:00 Štěrboholy STER2
St 28.11. 20:15 Štěrboholy STER2
Út 4.12. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 4.12. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 4.12. 20:45 Běchovice 2 BECH

Trops 1.SK

Ne 14.10. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 14.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Čt 15.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 15.11. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 2.12. 17:30 Pražačka P1
Ne 2.12. 18:45 Pražačka P1

Úterní hosté Ski FC

Čt 15.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 15.11. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 28.11. 17:45 Štěrboholy STER3
St 28.11. 19:00 Štěrboholy STER3
St 28.11. 20:15 Štěrboholy STER3

UTS Vršovice

Ne 16.9. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 16:00 Běchovice 2 BECH
St 10.10. 19:00 Pražačka P3
St 10.10. 20:15 Pražačka P3
Čt 15.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 15.11. 20:15 Pražačka P3

Restaurace U Pecků A

Po 17.9. 17:00 Aritma ARIT
Po 17.9. 18:15 Aritma ARIT
Pa 21.9. 18:00 Pražačka P2
Pa 21.9. 19:15 Pražačka P2
Čt 18.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 18.10. 19:30 Aritma ARIT

Audi United FC

Po 26.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 26.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 26.11. 20:45 Mikulova MIKU3
St 28.11. 18:15 Děkanka DEKAN
St 28.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 28.11. 20:45 Děkanka DEKAN