Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Trops 1.SK modrá
UTS Vršovice zeleno-černá, žlutá
Úterní hosté Ski FC žlutá, červená
Santa Dominica rudo-bílá, rudá
Šumavan-Balkán vínová, modrá
Smutný potapěči světle modrá
Saens 1.FC A bílá, modrá
Restaurace U Pecků A rudá, fialová
Rowdies HFC oranžová, modrá
Erko Kbely modrá, bílá
Boston HS černo-bílá, oranžová
Audi United FC bílá, bílo-zelená

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Boston HSÚterní hosté Ski FC Po 10.9. 19:00 ZABEH
Rowdies HFCSmutný potapěči Po 10.9. 20:00 TEMPO
Saens 1.FC ASanta Dominica Po 10.9. 20:15 P3
Restaurace U Pecků AŠumavan-Balkán Po 10.9. 20:45 ARIT
Audi United FCUTS Vršovice Út 11.9. 18:15 NOVOB
Erko KbelyTrops 1.SK Ne 16.9. 17:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCBoston HS Po 17.9. 19:30 MIKU4
Smutný potapěčiSaens 1.FC A Po 17.9. 20:00 TEMPO
UTS VršoviceSanta Dominica Po 17.9. 20:15 P1
Trops 1.SKRestaurace U Pecků A Út 18.9. 19:00 P3
Šumavan-BalkánRowdies HFC Út 18.9. 20:45 ARIT
Úterní hosté Ski FCErko Kbely Po 8.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Rowdies HFCTrops 1.SK Ne 23.9. 18:45 MIKU3
Restaurace U Pecků AÚterní hosté Ski FC Po 24.9. 19:00 ZABEH
Santa DominicaSmutný potapěči Po 24.9. 20:00 TEMPO
Erko KbelyAudi United FC Po 24.9. 20:15 ZABEH
Boston HSUTS Vršovice Út 25.9. 18:15 NOVOB
Saens 1.FC AŠumavan-Balkán St 26.9. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Boston HSErko Kbely Po 1.10. 19:00 ZABEH
Šumavan-BalkánSanta Dominica Po 1.10. 20:45 ARIT
UTS VršoviceSmutný potapěči Út 2.10. 18:15 NOVOB
Audi United FCRestaurace U Pecků A Út 2.10. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FCRowdies HFC Út 2.10. 20:45 MIKU3
Trops 1.SKSaens 1.FC A St 3.10. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků ABoston HS Po 15.10. 17:00 BECH
Erko KbelyUTS Vršovice Po 15.10. 18:15 NOVOB
Santa DominicaTrops 1.SK Po 15.10. 20:15 P1
Smutný potapěčiŠumavan-Balkán Po 15.10. 20:45 ARIT
Rowdies HFCAudi United FC Út 16.10. 20:45 MIKU3
Saens 1.FC AÚterní hosté Ski FC St 17.10. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyRestaurace U Pecků A Ne 21.10. 16:15 KBELY
Úterní hosté Ski FCSanta Dominica Po 22.10. 19:00 ZABEH
Trops 1.SKSmutný potapěči Po 22.10. 20:00 TEMPO
Audi United FCSaens 1.FC A Po 22.10. 20:45 MIKU3
UTS VršoviceŠumavan-Balkán Po 22.10. 20:45 ARIT
Boston HSRowdies HFC Út 23.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rowdies HFCErko Kbely Ne 28.10. 20:00 MIKU4
Smutný potapěčiÚterní hosté Ski FC Po 29.10. 19:00 ZABEH
Santa DominicaAudi United FC Po 29.10. 20:15 P1
Šumavan-BalkánTrops 1.SK Po 29.10. 20:45 ARIT
Restaurace U Pecků AUTS Vršovice Út 30.10. 18:15 NOVOB
Saens 1.FC ABoston HS St 31.10. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelySaens 1.FC A So 3.11. 11:15 KBELY
Restaurace U Pecků ARowdies HFC Ne 4.11. 18:45 MIKU4
Audi United FCSmutný potapěči Po 5.11. 20:00 TEMPO
Boston HSSanta Dominica Po 5.11. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FCŠumavan-Balkán Po 5.11. 20:45 ARIT
UTS VršoviceTrops 1.SK Út 6.11. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKÚterní hosté Ski FC Po 12.11. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiBoston HS Po 12.11. 20:00 TEMPO
Santa DominicaErko Kbely Po 12.11. 20:15 P1
Šumavan-BalkánAudi United FC Po 12.11. 20:45 ARIT
Rowdies HFCUTS Vršovice Út 13.11. 18:15 NOVOB
Saens 1.FC ARestaurace U Pecků A St 14.11. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
UTS VršoviceÚterní hosté Ski FC Po 19.11. 19:00 ZABEH
Audi United FCTrops 1.SK Po 19.11. 19:30 MIKU2
Erko KbelySmutný potapěči Po 19.11. 20:00 TEMPO
Restaurace U Pecků ASanta Dominica Po 19.11. 20:15 P1
Boston HSŠumavan-Balkán Po 19.11. 20:45 ARIT
Rowdies HFCSaens 1.FC A Út 20.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Smutný potapěčiRestaurace U Pecků A Po 3.12. 20:00 TEMPO
Úterní hosté Ski FCAudi United FC Po 3.12. 20:15 ZABEH
Santa DominicaRowdies HFC Po 3.12. 20:15 P2
Trops 1.SKBoston HS Po 3.12. 20:30 ZAK
Šumavan-BalkánErko Kbely Po 3.12. 20:45 ARIT
Saens 1.FC AUTS Vršovice Po 3.12. 20:45 MIKU3