Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Dvorce SK MPI

Po 3.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 3.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 4.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 4.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 18.10. 19:00 Pražačka P3
Čt 18.10. 20:15 Pražačka P3

Ekonom WT

St 19.9. 17:30 Aritma ARIT
St 19.9. 18:45 Aritma ARIT
St 19.9. 20:00 Aritma ARIT
Čt 4.10. 17:00 Aritma ARIT
Čt 4.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 4.10. 19:30 Aritma ARIT

Holosmetky FC

Čt 4.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 4.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 4.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 5.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 5.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 5.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Inter Lotyšák A

Pa 5.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 5.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 5.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 8.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 8.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Klokan Perón club A

Pa 5.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 5.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 30.10. 19:00 Pražačka P3
Út 30.10. 20:15 Pražačka P3
St 5.12. 19:00 Štěrboholy STER3
St 5.12. 20:15 Štěrboholy STER3

Petrohradská BFK A

Po 8.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 8.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 5.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 5.11. 20:00 Tempo FC TEMPO
Čt 6.12. 17:30 Štěrboholy STER1
Čt 6.12. 18:45 Štěrboholy STER1

Queens Park Club

Út 16.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 16.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 16.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Pa 19.10. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 19.10. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 19.10. 20:15 Tempo FC TEMPO

Vojenské lesy

St 19.9. 18:15 Mikulova MIKU3
St 19.9. 19:30 Mikulova MIKU3
St 19.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 22.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 22.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 22.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Kbelské vosy A

Út 4.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 4.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 4.9. 20:45 Aritma ARIT
Út 18.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 18.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 18.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

Bar Krušovice

Čt 6.9. 17:00 Aritma ARIT
Čt 6.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 6.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 18.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 18.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 18.9. 20:45 Mikulova MIKU3

Deko

Po 10.9. 19:00 Pražačka P3
Po 10.9. 20:15 Pražačka P3
St 19.9. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 19.9. 19:45 Hrabákova HRAB2
Čt 22.11. 17:30 Štěrboholy STER3

Stará dáma

Út 25.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 25.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 2.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 2.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 23.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 23.11. 19:15 Pražačka P3