Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Vojenské lesy červeno-černá, šedá
Inter Lotyšák A modro-černá, bílá
Stará dáma bílá, modrá
Queens Park Club červeno-černá
Klokan Perón club A zelená, bílá
Kbelské vosy A žluto-černá, žlutá
Petrohradská BFK A oranžová, modrá
Holosmetky FC modrá, bílá
Dvorce SK MPI žlutá, červeno-bílá
Ekonom WT žluto-modrá, červeno-bílá
Deko zeleno-bílá, tmavě modrá
Bar Krušovice modrá, zelená

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
DekoInter Lotyšák A Po 3.9. 19:00 P2
Ekonom WTStará dáma Po 3.9. 19:30 ARIT
Holosmetky FCKlokan Perón club A Po 3.9. 20:45 MIKU1
Dvorce SK MPIQueens Park Club Út 4.9. 19:30 MIKU3
Petrohradská BFK AKbelské vosy A St 5.9. 19:00 P1
Bar KrušoviceVojenské lesy Pa 7.9. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Queens Park ClubHolosmetky FC Po 17.9. 18:15 HOSTI
Inter Lotyšák AEkonom WT Po 17.9. 19:30 ARIT
Stará dámaDvorce SK MPI Po 17.9. 20:30 SCBEC
Klokan Perón club APetrohradská BFK A Po 17.9. 20:45 MIKU1
Vojenské lesyKbelské vosy A Po 17.9. 20:45 MIKU2
Bar KrušoviceDeko Pa 21.9. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTBar Krušovice Po 24.9. 19:30 ARIT
Holosmetky FCStará dáma Po 24.9. 20:30 SCBEC
Kbelské vosy AKlokan Perón club A Po 24.9. 20:45 MIKU1
DekoVojenské lesy Po 24.9. 20:45 MIKU2
Dvorce SK MPIInter Lotyšák A Út 25.9. 19:30 MIKU1
Petrohradská BFK AQueens Park Club St 26.9. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
DekoEkonom WT Po 1.10. 19:30 ARIT
Stará dámaPetrohradská BFK A Po 1.10. 20:30 SCBEC
Vojenské lesyKlokan Perón club A Po 1.10. 20:45 MIKU1
Bar KrušoviceDvorce SK MPI Út 2.10. 19:30 MIKU3
Queens Park ClubKbelské vosy A St 3.10. 19:30 HOSTI
Inter Lotyšák AHolosmetky FC So 6.10. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FCBar Krušovice Po 8.10. 17:45 STOD
Ekonom WTVojenské lesy Po 8.10. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIDeko Po 8.10. 19:45 HRAB3
Kbelské vosy AStará dáma Po 8.10. 20:30 SCBEC
Klokan Perón club AQueens Park Club Po 8.10. 20:45 MIKU1
Petrohradská BFK AInter Lotyšák A St 10.10. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTDvorce SK MPI Po 15.10. 19:30 ARIT
Inter Lotyšák AKbelské vosy A Po 15.10. 19:30 MIKU3
Stará dámaKlokan Perón club A Po 15.10. 20:30 SCBEC
Vojenské lesyQueens Park Club Po 15.10. 20:45 MIKU1
DekoHolosmetky FC St 17.10. 20:15 STER2
Bar KrušovicePetrohradská BFK A Pa 19.10. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FCEkonom WT Po 22.10. 19:30 ARIT
Queens Park ClubStará dáma Po 22.10. 20:15 STER2
Kbelské vosy ABar Krušovice Po 22.10. 20:15 STOD
Klokan Perón club AInter Lotyšák A Po 22.10. 20:45 MIKU1
Dvorce SK MPIVojenské lesy Út 23.10. 19:30 MIKU4
Petrohradská BFK ADeko St 24.10. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTPetrohradská BFK A Po 29.10. 19:30 ARIT
DekoKbelské vosy A Po 29.10. 20:30 ZAK
Bar KrušoviceKlokan Perón club A Po 29.10. 20:45 MIKU1
Vojenské lesyStará dáma Po 29.10. 20:45 MIKU4
Dvorce SK MPIHolosmetky FC Út 30.10. 19:30 MIKU1
Inter Lotyšák AQueens Park Club St 31.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy AEkonom WT Po 12.11. 19:30 ARIT
Stará dámaInter Lotyšák A Po 12.11. 20:30 SCBEC
Klokan Perón club ADeko Po 12.11. 20:45 MIKU1
Holosmetky FCVojenské lesy Po 12.11. 20:45 MIKU2
Petrohradská BFK ADvorce SK MPI St 14.11. 19:00 P1
Queens Park ClubBar Krušovice Pa 16.11. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTKlokan Perón club A Po 19.11. 19:30 ARIT
Vojenské lesyInter Lotyšák A Po 19.11. 20:45 MIKU1
Bar KrušoviceStará dáma Út 20.11. 19:15 SCBEC
Dvorce SK MPIKbelské vosy A Út 20.11. 19:30 MIKU3
Holosmetky FCPetrohradská BFK A St 21.11. 19:00 P1
DekoQueens Park Club St 21.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará dámaDeko Po 26.11. 18:00 SCBEC
Queens Park ClubEkonom WT Po 26.11. 18:15 ARIT
Klokan Perón club ADvorce SK MPI Po 26.11. 18:15 MIKU1
Inter Lotyšák ABar Krušovice Po 26.11. 19:00 STOD
Kbelské vosy AHolosmetky FC Po 26.11. 19:00 STER1
Petrohradská BFK AVojenské lesy Po 26.11. 19:00 P1