St 19.9.12 17:30 ARIT Sorbino Green shock FC   (HL8F)
St 19.9.12 18:45 ARIT Inter Mokušle Strašnická šlechta   (HL6E)
St 19.9.12 20:00 ARIT Canary FC Zoufalci   (HL8D)
Čt 4.10.12 17:00 ARIT Atletico Dělo SFC A Krocani FC   (HL8I)
Čt 4.10.12 18:15 ARIT AGČV/Ajax Ortopedie   (SVL1A)
Čt 4.10.12 19:30 ARIT Zde je místo ... Los Muchachos   (HL8I)

26. 11. 12 18:15 ARIT Queens Park Club Ekonom WT 11. 1:5 (0:1)
V první půli byly týmy vyrovnané, v druhé půli hosté vstřelili 4 branky a vyhráli. Husák
Queens Park Club Ekonom WT
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Petr Kadeřábek, Petr Metzger, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil vs Ondřej Příbaň – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Martin Ambrus, Martin Froněk, Jan Květoň, Michal Pánek, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Tomáš Zahradníček
40. Tomáš Proskočil 14., 51. Tomáš Zahradníček
37. Martin Adamec
38. Ondřej Rybka
53. Martin Ambrus
19. 11. 12 19:30 ARIT Ekonom WT Klokan Perón club A 10. 2:4 (2:1)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí rozhodlo, pevná obrana hostů a dva slepené góly na začátku druhé půle. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Ekonom WT Klokan Perón club A
Ondřej Příbaň – Igor Bogár, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Jan Květoň, Michal Pánek, Jan Škornička, Martin Živný vs Tomáš Bezstarosti – Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Jakub Moudrý, Jan Pohnán, Robert Staněk ml.
14., 19. Michal Pánek 11. Robert Staněk ml.
34. Lukáš Kučera
35. Petr Kujal
43. Roman Letko
12. 11. 12 19:30 ARIT Kbelské vosy A Ekonom WT 9. 5:9 (3:4)
Domácí trochu zaspali úvod a brzy to bylo 1:4. Ovšem Pan Dolejš utkání vyrovnal a až do 53.min. oba týmy bojovali o vedení, poté se roztrhl pytel s góly na straně Ekonomu a o bodech bylo rozhodnuto. Velmi pěkný zápas z obou stran. Kohout, Janča
Kbelské vosy A Ekonom WT
David Cabák – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar vs Ondřej Příbaň – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Igor Bogár, Martin Froněk, Jan Květoň, Michal Pánek, Ondřej Rybka, Tomáš Zahradníček
22., 25., 30., 31., 57. Martin Dolejš 10., 57. Martin Adamec
19., 54., 58. Michal Pánek
20., 53. Ondřej Rybka
22. Igor Bogár
53. Jan Květoň
29. 10. 12 19:30 ARIT Ekonom WT Petrohradská BFK A 8. 4:2 (2:1)
Skóre otevřela Petrohradská, pak ale převzal iniciativu Ekonom, který bezchybně zakončoval, přes jeho důraznou obranu dokázala Petrohradská pouze korigovat.
Ekonom WT Petrohradská BFK A
Jakub Šoukal – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Igor Bogár, Martin Froněk, Lukáš Hrabák, Jan Květoň, Michal Pánek, Jan Škornička, Václav Starosta, Martin Živný vs Jiří Bukovanský – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka
27. Michal Pánek
30., 33. Lukáš Hrabák
43. Martin Adamec
15. Tomáš Procházka
48. Radoslav Melničuk
22. 10. 12 19:30 ARIT Holosmetky FC A Ekonom WT 7. 4:1 (2:0)
Holosmetky byly v tomto utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězily. Ekonom se sice snažil, ale nedokázal svou hru zpřesnit a to na lepší hru dnes nestačilo. Husák,Čapla M.
Holosmetky FC A Ekonom WT
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jakub Čihák, Ondřej Halbich, Patrik Laibl, David Minha, Karel Protivínský, Štěpán Vošta vs Jakub Šoukal – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Martin Froněk, Jan Květoň, Michal Pánek, Jan Škornička, Tomáš Zahradníček, Martin Živný
13., 44. David Minha
19., 34. Ondřej Halbich
15. 10. 12 19:30 ARIT Ekonom WT Dvorce SK MPI 6. 2:1 (2:1)
Nejlepší hráč na hřišti Pánek z řad domácích rozhodl o vítězství domácího týmu. Hosté se sice snažili, ale jejich vlastní brankář je vyváděl z koncentrace, tím jak na ně neustále řval. Klail,Vojtěch
Ekonom WT Dvorce SK MPI
Jakub Šoukal – Martin Adamec, Igor Bogár, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Michal Pánek, Ondřej Příbaň, Václav Starosta, Martin Živný vs Jaroslav Šindelář – Marek Náhlovský, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Roman Soukup, Jan Zima
4., 23. Michal Pánek 57 Martin Živný 20. Marek Náhlovský 52. Marek Náhlovský
54. Matyáš Olmr
8. 10. 12 19:30 ARIT Ekonom WT Vojenské lesy 5. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, které pro sebe rozhodlo šťastnější mužstvo. Jan Doskočil, Jindřich Hladík
Ekonom WT Vojenské lesy
Jakub Šoukal – Martin Adamec, Martin Froněk, Jan Květoň, Michal Pánek, Ondřej Příbaň, Jan Škornička, Ondřej Štůrala, Tomáš Zahradníček vs Jakub Šereda – Petr Bartejs, Ladislav Brůžek, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Jakub Šimkovský, Jaroslav Šturma
52. Jakub Šimkovský
57. Petr Bartejs
1. 10. 12 19:30 ARIT Deko Ekonom WT 4. 3:6 (1:2)
Pěkný kombinační fotbal, Deko vlastními chybami v obraně umožnilo Ekonomu zvýšení náskoku ve 2. poločase, potom sice snížilo na 4:2, ale Ekonom opět stačil odskočit ve skóre až na konečných 6:3. Husák
Deko Ekonom WT
Petr Štěpán – Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek vs Jakub Šoukal – Martin Adamec, Igor Bogár, Martin Froněk, Lukáš Hrabák, Michal Pánek, Jan Škornička, Tomáš Zahradníček
9., 52. Ladislav Obermajer ml.
46. Juraj Vojtíšek
5., 36. Lukáš Hrabák
12., 49. Igor Bogár
43. Tomáš Zahradníček
60. Michal Pánek
24. 9. 12 19:30 ARIT Ekonom WT Bar Krušovice 3. 4:3 (3:1)
První půle byla ve znamení převahy domácích. Ve druhé půli se hra vyrovnala. V poslední čtvrthodině byli lepším týmem borci z Baru Krušovice, ale dokázali pouze zdramatizovat zápas. Ladislav Kloud, Tomáš Štangel
Ekonom WT Bar Krušovice
Jakub Šoukal – Martin Froněk, Michal Pánek, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Václav Starosta, Tomáš Zahradníček, Martin Živný vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček
6. Jan Škornička
8., 30. Ondřej Rybka
47. Tomáš Zahradníček
10. Petr Mikeš
50., 56. Lukáš Kratochvíl
17. 9. 12 19:30 ARIT Inter Lotyšák A Ekonom WT 2. 2:1 (0:1)
Zápas směřoval k remíze, která by možná byla i spravedlivější, ale na to se nehraje. Klail
Inter Lotyšák A Ekonom WT
Jan Répal – Jan Beneš, Josef Bičaník, Martin Dvořák, Karel Hrůza, Jiří Janoušek, Radek Sláma vs Jakub Šoukal – Martin Adamec, Martin Ambrus, Martin Froněk, Michal Pánek, Ondřej Příbaň, Jan Škornička, Tomáš Zahradníček
42. Radek Sláma
57. Jiří Janoušek
24. Michal Pánek
3. 9. 12 19:30 ARIT Ekonom WT Stará dáma 1. 3:0 (2:0)
Rychlý a důrazný zápas. Ekonom dal dva slepené góly v první půli a byl lepší. Dáma si za zvýšenou snahu zasloužila alespoň snížit, ale v závěru potvrdil všechny body pro Ekonom Rybka. Jan Hanzal, Břetislav Klápště
Ekonom WT Stará dáma
Karel Diviš – Martin Adamec, Martin Ambrus, Martin Froněk, Jan Květoň, Michal Pánek, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Tomáš Zahradníček vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Vladimír Křelina, Tomáš Kvapil, Petr Matura, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka