Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Akta - rez

Po 1.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 1.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 1.10. 20:45 Mikulova MIKU3
St 3.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 3.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 3.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Bedna 98 FC

Po 8.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 8.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Čt 8.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 8.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 6.12. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 6.12. 19:30 Mikulova MIKU2

Hertha ZMZ

Út 2.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 2.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 22.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 22.10. 20:45 Aritma ARIT
Út 4.12. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 4.12. 20:45 Mikulova MIKU3

Městská policie

Po 15.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 15.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 15.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.10. 17:45 Štěrboholy STER2
St 17.10. 19:00 Štěrboholy STER2
St 17.10. 20:15 Štěrboholy STER2

MVS Vršovice A

Pa 5.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 5.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 29.10. 19:00 Pražačka P1
Po 29.10. 20:15 Pražačka P1
St 5.12. 18:15 Mikulova MIKU1
St 5.12. 19:30 Mikulova MIKU1

The Penguins 6:5 B

Po 22.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 22.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Ne 25.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 25.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.12. 12:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.12. 13:30 Hostivař SK HOSTI

Porter CF B

Út 16.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 16.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 16.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 17.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 17.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 17.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Sparta Pankrác

Po 22.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 22.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 22.10. 20:45 Mikulova MIKU4
St 31.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 31.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 31.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Traktor humus A

Čt 25.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 25.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 25.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 5.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 5.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 5.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Tuscarora A

Pa 26.10. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 26.10. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 26.10. 20:15 Tempo FC TEMPO
Po 5.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 5.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 5.11. 20:45 Aritma ARIT

K.T.S. FC

Út 25.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 25.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 1.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 1.10. 18:15 Aritma ARIT
Pa 23.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 23.11. 19:15 Pražačka P1

Úderka Žižkov junioři

St 26.9. 19:00 Pražačka P2
St 26.9. 20:15 Pražačka P2
Po 8.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 8.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 26.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 26.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB