Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Úderka Žižkov junioři modrá, červená
Tuscarora A červená, modrá
The Penguins 6:5 B zeleno-bílá, modrá
Porter CF B zelená, bílá
MVS Vršovice A oranžovo-černá, oranžová
Traktor humus A modro-bílá, černá
K.T.S. FC oranžová, zelená
Městská policie oranžová, bílá
Hertha ZMZ bílá, červená
Sparta Pankrác modrá
Akta - rez modrá, bílá
Bedna 98 FC červená, červeno-černá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Městská policieMVS Vršovice A Út 4.9. 19:30 BECH
Hertha ZMZPorter CF B St 5.9. 18:15 MIKU2
Bedna 98 FCTuscarora A Pa 7.9. 18:00 P2
Sparta PankrácThe Penguins 6:5 B Ne 9.9. 18:30 HOSTI
Akta - rezÚderka Žižkov junioři Ne 9.9. 20:00 P1
K.T.S. FCTraktor humus A Ne 30.9. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
MVS Vršovice AK.T.S. FC Út 11.9. 18:30 HRAB1
Akta - rezBedna 98 FC Út 11.9. 20:45 MIKU2
Tuscarora ASparta Pankrác Pa 14.9. 18:00 P2
The Penguins 6:5 BHertha ZMZ Ne 16.9. 18:30 HOSTI
Úderka Žižkov juniořiTraktor humus A Ne 16.9. 20:00 P1
Porter CF BMěstská policie Čt 25.10. 18:45 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus AMVS Vršovice A St 19.9. 19:45 HRAB3
K.T.S. FCPorter CF B Čt 20.9. 18:15 NOVOB
Hertha ZMZTuscarora A Pa 21.9. 19:00 STER1
Sparta PankrácAkta - rez Ne 23.9. 16:15 MIKU1
Městská policieThe Penguins 6:5 B Ne 23.9. 18:30 HOSTI
Bedna 98 FCÚderka Žižkov junioři Ne 23.9. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tuscarora AMěstská policie Ne 7.10. 11:15 P1
Bedna 98 FCSparta Pankrác Ne 7.10. 12:30 P1
Akta - rezHertha ZMZ Ne 7.10. 15:00 MIKU1
The Penguins 6:5 BK.T.S. FC Ne 7.10. 18:30 HOSTI
Porter CF BTraktor humus A Ne 7.10. 20:00 ZABEH
Úderka Žižkov juniořiMVS Vršovice A Ne 7.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Městská policieAkta - rez Út 25.9. 20:15 P3
Hertha ZMZBedna 98 FC St 10.10. 20:45 MIKU3
MVS Vršovice APorter CF B Ne 14.10. 15:00 MIKU1
Traktor humus AThe Penguins 6:5 B Ne 14.10. 20:00 ZABEH
K.T.S. FCTuscarora A Ne 14.10. 20:00 DEKAN
Sparta PankrácÚderka Žižkov junioři Ne 14.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCMěstská policie Út 16.10. 19:00 P3
Akta - rezK.T.S. FC Ne 21.10. 10:00 TEMPO
Sparta PankrácHertha ZMZ Ne 21.10. 15:00 MIKU1
The Penguins 6:5 BMVS Vršovice A Ne 21.10. 18:30 HOSTI
Tuscarora ATraktor humus A Ne 21.10. 20:00 ZABEH
Úderka Žižkov juniořiPorter CF B Ne 21.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Městská policieSparta Pankrác Ne 28.10. 11:15 P1
K.T.S. FCBedna 98 FC Ne 28.10. 13:45 DEKAN
MVS Vršovice ATuscarora A Ne 28.10. 16:15 MIKU1
Porter CF BThe Penguins 6:5 B Ne 28.10. 18:30 HOSTI
Traktor humus AAkta - rez Ne 28.10. 20:00 ZABEH
Hertha ZMZÚderka Žižkov junioři Ne 28.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta PankrácK.T.S. FC Ne 4.11. 11:15 P1
Akta - rezMVS Vršovice A Ne 4.11. 15:00 MIKU2
Tuscarora APorter CF B Ne 4.11. 15:00 MIKU1
Hertha ZMZMěstská policie Ne 4.11. 19:45 HOSTI
Bedna 98 FCTraktor humus A Ne 4.11. 20:00 ZABEH
Úderka Žižkov juniořiThe Penguins 6:5 B Ne 4.11. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
MVS Vršovice ABedna 98 FC Út 6.11. 20:45 MIKU2
K.T.S. FCHertha ZMZ Ne 11.11. 15:00 DEKAN
The Penguins 6:5 BTuscarora A Ne 11.11. 18:30 HOSTI
Porter CF BAkta - rez Ne 11.11. 20:00 MIKU1
Traktor humus ASparta Pankrác Ne 11.11. 20:00 ZABEH
Městská policieÚderka Žižkov junioři Ne 11.11. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCPorter CF B St 14.11. 20:15 P2
Městská policieK.T.S. FC Ne 18.11. 11:00 BECH
Sparta PankrácMVS Vršovice A Ne 18.11. 15:00 MIKU1
Akta - rezThe Penguins 6:5 B Ne 18.11. 18:30 HOSTI
Hertha ZMZTraktor humus A Ne 18.11. 20:00 ZABEH
Úderka Žižkov juniořiTuscarora A Ne 18.11. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 BBedna 98 FC Ne 2.12. 18:30 HOSTI
Tuscarora AAkta - rez Ne 2.12. 18:45 MIKU2
Porter CF BSparta Pankrác Ne 2.12. 18:45 P3
MVS Vršovice AHertha ZMZ Ne 2.12. 18:45 MIKU3
Traktor humus AMěstská policie Ne 2.12. 18:45 ZABEH
K.T.S. FCÚderka Žižkov junioři Ne 2.12. 18:45 P1