Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.11.12 | 20:15 | STER2 | Martini BC Druháci AFK | 11. | 1:2 |
Po 26.11.12 | 20:15 | P3 | Tlakové galoše Bakera | 11. | 3:7 |
Po 26.11.12 | 20:15 | STOD | Pajzovna FC Břewnow boys KMK | 11. | 4:1 |
Po 26.11.12 | 20:15 | P1 | Kings FC Felix club | 11. | 2:2 |
Po 26.11.12 | 19:30 | MIKU4 | Samson Bonella A Vokra VV | 11. | 1:1 |
Po 26.11.12 | 19:30 | MIKU1 | Kehar Club FC G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Druháci AFK | 11 | 10 | 1 | 0 | 52:15 | 21 |
2. | Břewnow boys KMK | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:21 | 18 |
3. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:28 | 17 |
4. | Vokra VV | 11 | 5 | 3 | 3 | 29:22 | 13 |
5. | Samson Bonella A | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:26 | 11 |
6. | Pajzovna FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:25 | 10 |
7. | Bakera | 11 | 5 | 0 | 6 | 27:33 | 10 |
8. | Martini BC | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:28 | 8 |
9. | Felix club | 11 | 2 | 4 | 5 | 22:32 | 8 |
10. | Kings FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:35 | 7 |
11. | Kehar Club FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:41 | 7 |
12. | Tlakové galoše | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:51 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 4.9.12 | 19:00, 20:15 | P2 | Kings FC |
St 5.9.12 | 19:00, 20:15 | P1 | Samson Bonella A |
St 12.9.12 | 19:00, 20:15 | P1 | Břewnow boys KMK |
St 12.9.12 | 19:00, 20:15 | P2 | Břewnow boys KMK |
St 12.9.12 | 19:00, 20:15 | P3 | Břewnow boys KMK |
Čt 13.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde |
Út 18.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Tlakové galoše |
Út 18.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Druháci AFK |
Pá 21.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | G.I.C La Plate de Cünde |
Ne 23.9.12 | 12:30, 13:45, 15:00 | HANSP | Tlakové galoše |
Ne 30.9.12 | 15:00, 16:15, 17:30 | HANSP | Druháci AFK |
Út 2.10.12 | 17:00, 18:15 | BECH | Felix club |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jakub Pavlis | Druháci AFK | 13 |
2. | Matěj Čmejla | Torpedo Ohrobec SKA | 12 |
3. | Jiří Kadlec | Vokra VV | 12 |
4. | Jiří Pivoňka | Kings FC | 10 |
5. | Ondřej Holub | Břewnow boys KMK | 10 |
6. | Zdeněk Trkovský | Vokra VV | 10 |
7. | Martin Ullík | Bakera | 9 |
8. | David Světlík | Pajzovna FC | 9 |
9. | Josef Masner | Samson Bonella A | 8 |
10. | Jakub Novák | Tlakové galoše | 8 |
11. | Jan Maxa | Scarface AC | 8 |
12. | Jan Štefánek | Torpedo Ohrobec SKA | 8 |
13. | Martin Zalužanský | Břewnow boys KMK | 8 |
14. | Pavel Poláček | Palouček AC | 7 |
15. | Martin Blažek | Pajzovna FC | 7 |
16. | Karel Kahovec | Břewnow boys KMK | 7 |
17. | Michal Šiškun | Břewnow boys KMK | 7 |
18. | Filip Turšner | Kings FC | 7 |
19. | Petr Homola | Martini BC | 6 |
20. | David Kotek | Přehoř FO | 6 |