Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

Bakera

Út 16.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 16.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 16.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 17.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 17.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 17.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Felix club

Út 2.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 2.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 22.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 22.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 4.12. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 4.12. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Kehar Club FC

Út 9.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 9.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 9.10. 20:45 Mikulova MIKU2
St 10.10. 17:30 Aritma ARIT
St 10.10. 18:45 Aritma ARIT
St 10.10. 20:00 Aritma ARIT

Kings FC

Út 4.9. 19:00 Pražačka P2
Út 4.9. 20:15 Pražačka P2
Pa 5.10. 17:45 Štěrboholy STER1
Pa 5.10. 19:00 Štěrboholy STER1
Út 30.10. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 30.10. 19:45 Hrabákova HRAB3

Martini BC

Pa 12.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 12.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 12.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 15.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 15.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 15.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Samson Bonella A

St 5.9. 19:00 Pražačka P1
St 5.9. 20:15 Pražačka P1
Út 9.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 9.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 6.11. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 6.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB

Vokra VV

Pa 12.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 12.10. 19:15 Pražačka P2
Ne 4.11. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Út 20.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 20.11. 20:45 Mikulova MIKU3

G.I.C La Plate de Cünde

Čt 13.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 13.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 13.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 21.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 21.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 21.9. 20:45 Běchovice 2 BECH

Tlakové galoše

Út 18.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 18.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 18.9. 20:45 Aritma ARIT
Ne 23.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 15:00 Hanspaulka HANSP

Druháci AFK

Út 18.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 18.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 18.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 30.9. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 30.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 30.9. 17:30 Hanspaulka HANSP

Pajzovna FC

Ne 11.11. 17:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.11. 18:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 15.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 15.11. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 11:00 Běchovice 2 BECH

Břewnow boys KMK

St 12.9. 19:00 Pražačka P3
St 12.9. 19:00 Pražačka P2
St 12.9. 19:00 Pražačka P1
St 12.9. 20:15 Pražačka P2
St 12.9. 20:15 Pražačka P1
St 12.9. 20:15 Pražačka P3