Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Pajzovna FC žlutá, modrá
Martini BC stříbrno-oranžová, zeleno-černá
Kings FC žlutá, bílá
Kehar Club FC žlutá, černá
Samson Bonella A zelená
G.I.C La Plate de Cünde světle modrá, bílá
Felix club modrá, červená
Druháci AFK modro-bílá
Břewnow boys KMK modro-červená, žluto-modrá
Bakera zelená
Tlakové galoše rudá, růžová
Vokra VV modro-červená, červeno-modrá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella AKehar Club FC Po 3.9. 17:00 ZARUB
G.I.C La Plate de CündeKings FC Po 3.9. 18:15 MIKU1
Břewnow boys KMKTlakové galoše Po 3.9. 18:30 HRAB1
Felix clubMartini BC Po 3.9. 19:30 BECH
Druháci AFKPajzovna FC Po 3.9. 20:15 STOD
BakeraVokra VV Po 3.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kings FCSamson Bonella A Po 10.9. 16:45 ZARUB
Martini BCG.I.C La Plate de Cünde Po 10.9. 18:15 MIKU1
Tlakové galošeDruháci AFK Po 10.9. 18:30 HRAB1
Vokra VVKehar Club FC Po 10.9. 19:45 HRAB3
Pajzovna FCFelix club Po 10.9. 20:15 STOD
BakeraBřewnow boys KMK Út 11.9. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündePajzovna FC Po 17.9. 18:15 MIKU1
Břewnow boys KMKVokra VV Po 17.9. 18:15 BECH
Samson Bonella AMartini BC Po 17.9. 18:30 HRAB3
Felix clubTlakové galoše Po 17.9. 18:30 HRAB1
Kehar Club FCKings FC Po 17.9. 20:15 P3
Druháci AFKBakera Po 17.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKDruháci AFK Po 24.9. 18:15 HANSP
Tlakové galošeG.I.C La Plate de Cünde Po 24.9. 18:30 HRAB1
Martini BCKehar Club FC Po 24.9. 19:15 DOLME
Pajzovna FCSamson Bonella A Po 24.9. 20:15 STOD
BakeraFelix club St 26.9. 19:00 P2
Vokra VVKings FC St 26.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Druháci AFKVokra VV Po 8.10. 17:00 BECH
G.I.C La Plate de CündeBakera Po 8.10. 18:15 MIKU1
Samson Bonella ATlakové galoše Po 8.10. 18:30 HRAB3
Kehar Club FCPajzovna FC Po 8.10. 20:15 STOD
Felix clubBřewnow boys KMK Po 8.10. 20:45 NOVOB
Kings FCMartini BC St 10.10. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Druháci AFKFelix club Po 15.10. 18:00 SCBEC
Břewnow boys KMKG.I.C La Plate de Cünde Po 15.10. 18:15 MIKU1
BakeraSamson Bonella A Po 15.10. 18:30 HRAB3
Tlakové galošeKehar Club FC Po 15.10. 18:30 HRAB1
Pajzovna FCKings FC Po 15.10. 20:15 STOD
Vokra VVMartini BC So 20.10. 08:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeDruháci AFK Po 29.10. 18:15 MIKU1
Kings FCTlakové galoše Po 29.10. 18:30 HRAB1
Kehar Club FCBakera Po 29.10. 19:30 MIKU2
Samson Bonella ABřewnow boys KMK Po 29.10. 19:45 HRAB3
Felix clubVokra VV Po 29.10. 19:45 HRAB2
Martini BCPajzovna FC Po 29.10. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Felix clubG.I.C La Plate de Cünde Po 5.11. 18:15 MIKU1
Druháci AFKSamson Bonella A Po 5.11. 18:30 HRAB3
Tlakové galošeMartini BC Po 5.11. 18:30 HRAB1
Vokra VVPajzovna FC Po 5.11. 20:15 STOD
Břewnow boys KMKKehar Club FC Út 6.11. 19:30 BECH
BakeraKings FC So 10.11. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeVokra VV Po 12.11. 18:15 MIKU1
Samson Bonella AFelix club Po 12.11. 18:30 HRAB3
Pajzovna FCTlakové galoše Po 12.11. 20:15 STOD
Kehar Club FCDruháci AFK Po 12.11. 20:15 P3
Kings FCBřewnow boys KMK Po 12.11. 20:45 BECH
Martini BCBakera So 17.11. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeSamson Bonella A Po 19.11. 18:15 MIKU1
Vokra VVTlakové galoše Po 19.11. 18:30 HRAB1
Druháci AFKKings FC Po 19.11. 19:00 P2
Felix clubKehar Club FC Po 19.11. 20:15 P2
BakeraPajzovna FC Po 19.11. 20:15 STOD
Břewnow boys KMKMartini BC Po 19.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCG.I.C La Plate de Cünde Po 26.11. 19:30 MIKU1
Samson Bonella AVokra VV Po 26.11. 19:30 MIKU4
Tlakové galošeBakera Po 26.11. 20:15 P3
Pajzovna FCBřewnow boys KMK Po 26.11. 20:15 STOD
Martini BCDruháci AFK Po 26.11. 20:15 STER2
Kings FCFelix club Po 26.11. 20:15 P1