Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.11.12 | 19:30 | MIKU1 | Kehar Club FC G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 1:3 |
Po 19.11.12 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Samson Bonella A | 10. | 2:1 |
Po 12.11.12 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Vokra VV | 9. | 2:0 |
Po 5.11.12 | 18:15 | MIKU1 | Felix club G.I.C La Plate de Cünde | 8. | 3:5 |
Po 29.10.12 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Druháci AFK | 7. | 0:4 |
Po 15.10.12 | 18:15 | MIKU1 | Břewnow boys KMK G.I.C La Plate de Cünde | 6. | 3:3 |
Po 8.10.12 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Bakera | 5. | 6:3 |
Po 24.9.12 | 18:30 | HRAB1 | Tlakové galoše G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 7:1 |
Po 17.9.12 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Pajzovna FC | 3. | 5:1 |
Po 10.9.12 | 18:15 | MIKU1 | Martini BC G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 1:4 |
Po 3.9.12 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Kings FC | 1. | 5:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Druháci AFK | 11 | 10 | 1 | 0 | 52:15 | 21 |
2. | Břewnow boys KMK | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:21 | 18 |
3. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:28 | 17 |
4. | Vokra VV | 11 | 5 | 3 | 3 | 29:22 | 13 |
5. | Samson Bonella A | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:26 | 11 |
6. | Pajzovna FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:25 | 10 |
7. | Bakera | 11 | 5 | 0 | 6 | 27:33 | 10 |
8. | Martini BC | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:28 | 8 |
9. | Felix club | 11 | 2 | 4 | 5 | 22:32 | 8 |
10. | Kings FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:35 | 7 |
11. | Kehar Club FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:41 | 7 |
12. | Tlakové galoše | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:51 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 13.9.12 | 18:15 | MIKU1 | Albuquerque tuplaks Speciál Bráník A (HL6F) |
Čt 13.9.12 | 19:30 | MIKU1 | Radouč FC A Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
Čt 13.9.12 | 20:45 | MIKU1 | Inter Bubeneč Pašáci (HL4C) |
Pá 21.9.12 | 18:15 | BECH | Blesk VK VET A Nemesis VET (VL4C) |
Pá 21.9.12 | 19:30 | BECH | Reds FC Sklenářka FC (HL4D) |
Pá 21.9.12 | 20:45 | BECH | Nalejto 1.FC Real Prd (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Feierfeil Zdeněk | 2 | 0 |
Holub Ondřej | 10 | 10 |
Janoušek Filip | 7 | 2 |
Kotek David | 10 | 6 |
Maxa Jan | 11 | 8 |
Melíšek Dušan | 10 | 0 |
Pecka Miroslav | 6 | 2 |
Strouhal Jan | 9 | 4 |
Strouhal Martin | 11 | 2 |
Vališ Daniel | 6 | 0 |