Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Betl K.F.K. B

Út 4.9. 19:00 Meteor 8 MET8
Út 4.9. 20:15 Meteor 8 MET8
Út 2.10. 19:00 Meteor 8 MET8
Út 2.10. 20:15 Meteor 8 MET8
Út 23.10. 19:00 Meteor 8 MET8
Út 23.10. 20:15 Meteor 8 MET8

Gepard AFC

Út 2.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 2.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 2.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 5.10. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 5.10. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 5.10. 20:15 Tempo FC TEMPO

GFC Regent A

Út 11.9. 19:00 Pražačka P3
Út 11.9. 19:00 Pražačka P2
Út 11.9. 20:15 Pražačka P3
Út 11.9. 20:15 Pražačka P2
Út 18.9. 19:00 Pražačka P2
Út 18.9. 20:15 Pražačka P2

Inter Ohradní

Čt 4.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 4.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 22.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 22.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 5.12. 18:15 Mikulova MIKU4
St 5.12. 19:30 Mikulova MIKU4

Lucián FC A

Út 9.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 9.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 9.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 15.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 15.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 15.10. 20:45 Mikulova MIKU1

SquashArena

St 17.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 18.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 18.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 18.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Nova LFC A

Pa 5.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 5.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 29.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 29.10. 18:15 Aritma ARIT
St 5.12. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 5.12. 19:45 Hrabákova HRAB3

Santa Tranta PC C

Pa 19.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 19.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 19.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 29.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 29.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 29.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Útlum

Út 9.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 9.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 21.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 21.10. 20:00 Pražačka P2
Po 12.11. 17:00 Aritma ARIT
Po 12.11. 18:15 Aritma ARIT

VŠSK MFF UK A

Po 24.9. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Po 24.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 9.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 9.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 12.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 12.11. 20:45 Aritma ARIT

Sean team

Po 1.10. 19:00 Pražačka P1
Po 1.10. 20:15 Pražačka P1
Po 15.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 15.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 30.11. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 30.11. 20:15 Tempo FC TEMPO

FKDJM

Út 2.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 2.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 2.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 4.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 4.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 4.10. 19:30 Hanspaulka HANSP