Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
VŠSK MFF UK A červená, modro-žlutá
Santa Tranta PC C žluto-černá, bílo-černá
Útlum modro-černá, červená, žlutá
SquashArena tmavě modrá, žlutá
Sean team modro-bílá
FKDJM zlato-fialová, žlutá
Nova LFC A žlutá, bílá
Lucián FC A zelená, černá
Inter Ohradní červená, bílá
Gepard AFC bílá, modro-žlutá
Betl K.F.K. B zeleno-žlutá
GFC Regent A modrá, vínová

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
GFC Regent ASanta Tranta PC C St 5.9. 19:15 ZAK
Betl K.F.K. BVŠSK MFF UK A St 5.9. 20:30 ZAK
Nova LFC AFKDJM St 5.9. 20:45 MIKU1
Gepard AFCÚtlum Čt 6.9. 18:00 SCBEC
Lucián FC ASean team Čt 6.9. 19:30 HOSTI
Inter OhradníSquashArena St 26.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CGepard AFC St 12.9. 18:15 MIKU1
Sean teamNova LFC A St 12.9. 19:15 DOLME
Betl K.F.K. BGFC Regent A St 12.9. 19:15 ZAK
VŠSK MFF UK AFKDJM St 12.9. 20:45 MIKU1
ÚtlumInter Ohradní Čt 13.9. 18:00 SCBEC
SquashArenaLucián FC A Čt 13.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Gepard AFCBetl K.F.K. B St 19.9. 18:00 ZAK
Inter OhradníSanta Tranta PC C St 19.9. 18:15 MIKU1
GFC Regent AVŠSK MFF UK A St 19.9. 19:15 ZAK
Nova LFC ASquashArena St 19.9. 19:45 HRAB2
FKDJMSean team St 19.9. 20:45 MIKU1
Lucián FC AÚtlum Čt 20.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CLucián FC A St 3.10. 18:15 MIKU1
GFC Regent AGepard AFC St 3.10. 19:15 ZAK
Betl K.F.K. BInter Ohradní St 3.10. 20:15 STER3
SquashArenaFKDJM St 3.10. 20:45 MIKU1
ÚtlumNova LFC A Čt 4.10. 18:00 SCBEC
VŠSK MFF UK ASean team Ne 7.10. 11:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC ASanta Tranta PC C St 10.10. 18:15 MIKU1
Sean teamSquashArena St 10.10. 18:15 NOVOB
Inter OhradníGFC Regent A St 10.10. 19:15 ZAK
Gepard AFCVŠSK MFF UK A St 10.10. 20:45 MIKU4
FKDJMÚtlum St 10.10. 20:45 MIKU1
Lucián FC ABetl K.F.K. B Čt 11.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK ASquashArena Út 16.10. 18:15 MIKU1
Santa Tranta PC CFKDJM St 17.10. 18:15 MIKU1
Betl K.F.K. BNova LFC A St 17.10. 19:15 DOLME
GFC Regent ALucián FC A St 17.10. 19:30 HOSTI
ÚtlumSean team Čt 18.10. 18:00 SCBEC
Gepard AFCInter Ohradní Ne 21.10. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC AGFC Regent A St 24.10. 19:15 ZAK
Sean teamSanta Tranta PC C St 24.10. 19:30 MIKU3
Inter OhradníVŠSK MFF UK A St 24.10. 20:15 P2
FKDJMBetl K.F.K. B St 24.10. 20:45 MIKU1
SquashArenaÚtlum Čt 25.10. 17:30 STER3
Lucián FC AGepard AFC Čt 25.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CSquashArena St 31.10. 18:15 MIKU1
Betl K.F.K. BSean team St 31.10. 18:15 NOVOB
GFC Regent AFKDJM St 31.10. 19:15 ZAK
Gepard AFCNova LFC A St 31.10. 20:45 DEKAN
VŠSK MFF UK AÚtlum Čt 1.11. 18:00 SCBEC
Inter OhradníLucián FC A Čt 1.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC AInter Ohradní St 7.11. 19:00 P3
Sean teamGFC Regent A St 7.11. 19:15 ZAK
SquashArenaBetl K.F.K. B St 7.11. 19:15 DOLME
FKDJMGepard AFC St 7.11. 20:45 MIKU1
ÚtlumSanta Tranta PC C Čt 8.11. 18:00 SCBEC
Lucián FC AVŠSK MFF UK A Čt 8.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK ASanta Tranta PC C St 14.11. 18:15 MIKU1
Gepard AFCSean team St 14.11. 18:15 NOVOB
GFC Regent ASquashArena St 14.11. 19:15 ZAK
Inter OhradníFKDJM St 14.11. 20:45 MIKU1
Betl K.F.K. BÚtlum Čt 15.11. 18:00 SCBEC
Lucián FC ANova LFC A Čt 15.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC AVŠSK MFF UK A St 28.11. 19:00 ZABEH
Sean teamInter Ohradní St 28.11. 19:00 STER2
ÚtlumGFC Regent A St 28.11. 19:15 ZAK
FKDJMLucián FC A St 28.11. 19:30 MIKU1
SquashArenaGepard AFC St 28.11. 19:30 MIKU4
Santa Tranta PC CBetl K.F.K. B St 28.11. 19:30 HOSTI