Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Borussia Bubeneč

Po 10.9. 17:00 Aritma ARIT
Po 10.9. 18:15 Aritma ARIT
St 19.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 19.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 20.11. 19:00 Pražačka P2
Út 20.11. 20:15 Pražačka P2

Ferri FC

Út 2.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 2.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 2.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 4.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 4.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 4.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Oratoř Kobylisy

Pa 12.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 12.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 12.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Út 16.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 16.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 16.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Ujde to 1980 SK

St 10.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 10.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 4.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 4.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Út 13.11. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 13.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB

Důchodci

Út 11.9. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 11.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 20.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 20.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 21.11. 18:15 Mikulova MIKU2
St 21.11. 19:30 Mikulova MIKU2

Pražská legie 2000

Út 18.9. 19:00 Pražačka P3
Út 18.9. 20:15 Pražačka P3
Po 24.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 24.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
Čt 22.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Orange Predators A

Po 24.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 24.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 25.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 25.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 26.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 26.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Borussia Dortšpunt B

Út 11.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 11.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 11.9. 20:45 Aritma ARIT
Čt 20.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 20.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 20.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

Homogen 1.FC B

St 26.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 26.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 4.10. 19:00 Pražačka P3
Čt 4.10. 20:15 Pražačka P3
Po 26.11. 19:00 Pražačka P2
Po 26.11. 20:15 Pražačka P2

Tatra 04

Út 18.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 18.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 18.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 24.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 24.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Scarface AC

Čt 20.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 20.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 20.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 1.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 1.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 1.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Borcibalona FC A

Ne 30.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 30.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 30.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 1.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 1.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 1.10. 20:15 Záběhlice ZABEH