Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Tatra 04 zeleno-zlatá, bílá
Ujde to 1980 SK růžovo-černá, červeno-bílá
Orange Predators A oranžová, modrá
Scarface AC černá, bílá
Pražská legie 2000 modro-bílá, oranžová
Oratoř Kobylisy světle modrá, tmavě modrá
Homogen 1.FC B modrá, červená
Ferri FC modro-černá, zelená
Borussia Dortšpunt B bílá, červená
Důchodci černo-bílá, černo-žlutá
Borussia Bubeneč žlutá, oranžová
Borcibalona FC A modro-červená, růžovo-černá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečTatra 04 Po 3.9. 19:00 P3
DůchodciScarface AC Po 3.9. 19:15 ZAK
Ferri FCPražská legie 2000 Po 3.9. 19:30 MIKU4
Homogen 1.FC BOratoř Kobylisy Pa 7.9. 18:15 NOVOB
Borcibalona FC AUjde to 1980 SK Pa 7.9. 19:00 ZABEH
Borussia Dortšpunt BOrange Predators A Pa 7.9. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Scarface ACFerri FC Po 10.9. 18:00 KBELY
Ujde to 1980 SKOratoř Kobylisy Po 10.9. 19:00 P1
Orange Predators ADůchodci Po 10.9. 19:30 ARIT
Pražská legie 2000Homogen 1.FC B Po 10.9. 20:45 MIKU1
Tatra 04Borussia Dortšpunt B Pa 14.9. 19:00 TEMPO
Borcibalona FC ABorussia Bubeneč Pa 14.9. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečUjde to 1980 SK Po 17.9. 19:00 P1
Ferri FCOrange Predators A Po 17.9. 19:00 ZABEH
DůchodciTatra 04 Po 17.9. 19:30 DEKAN
Oratoř KobylisyPražská legie 2000 Po 17.9. 20:45 MIKU3
Borussia Dortšpunt BBorcibalona FC A Pa 21.9. 19:00 ZABEH
Homogen 1.FC BScarface AC Pa 21.9. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKPražská legie 2000 Po 1.10. 19:00 P1
Tatra 04Ferri FC Po 1.10. 20:00 TEMPO
Orange Predators AHomogen 1.FC B Po 1.10. 20:15 P2
Scarface ACOratoř Kobylisy Pa 5.10. 18:00 SCBEC
Borcibalona FC ADůchodci Pa 5.10. 19:00 ZABEH
Borussia BubenečBorussia Dortšpunt B Pa 5.10. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia Dortšpunt BUjde to 1980 SK Po 8.10. 19:00 P1
DůchodciBorussia Bubeneč Po 8.10. 19:00 P3
Oratoř KobylisyOrange Predators A Po 8.10. 20:15 P3
Pražská legie 2000Scarface AC Po 8.10. 20:45 MIKU2
Ferri FCBorcibalona FC A Pa 12.10. 19:00 ZABEH
Homogen 1.FC BTatra 04 Pa 12.10. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKScarface AC Po 15.10. 19:00 P1
Borussia BubenečFerri FC Po 15.10. 20:15 DABLI
Orange Predators APražská legie 2000 Po 15.10. 20:45 MIKU2
Borcibalona FC AHomogen 1.FC B Pa 19.10. 19:00 ZABEH
Tatra 04Oratoř Kobylisy Pa 19.10. 19:15 P3
Borussia Dortšpunt BDůchodci Pa 19.10. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
DůchodciUjde to 1980 SK Po 29.10. 19:00 P1
Scarface ACOrange Predators A Po 29.10. 20:30 STRE
Pražská legie 2000Tatra 04 Po 29.10. 20:45 MIKU2
Ferri FCBorussia Dortšpunt B Pa 2.11. 17:45 ZABEH
Oratoř KobylisyBorcibalona FC A Pa 2.11. 19:00 ZABEH
Homogen 1.FC BBorussia Bubeneč So 3.11. 12:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatra 04Scarface AC Po 5.11. 17:00 DEKAN
Ujde to 1980 SKOrange Predators A Po 5.11. 19:00 P1
DůchodciFerri FC Po 5.11. 19:30 MIKU2
Borcibalona FC APražská legie 2000 Pa 9.11. 19:00 ZABEH
Borussia Dortšpunt BHomogen 1.FC B Pa 9.11. 19:15 SCBEC
Borussia BubenečOratoř Kobylisy So 10.11. 10:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators ATatra 04 Po 12.11. 17:00 HANSP
Ferri FCUjde to 1980 SK Po 12.11. 19:00 P1
Pražská legie 2000Borussia Bubeneč Po 12.11. 20:45 MIKU3
Homogen 1.FC BDůchodci Pa 16.11. 18:00 P2
Oratoř KobylisyBorussia Dortšpunt B Pa 16.11. 18:00 SCBEC
Scarface ACBorcibalona FC A Pa 16.11. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKTatra 04 Po 19.11. 19:00 P1
Borussia BubenečScarface AC Po 19.11. 20:15 P3
Borussia Dortšpunt BPražská legie 2000 Po 19.11. 20:45 MIKU2
Ferri FCHomogen 1.FC B Pa 23.11. 18:00 P2
Borcibalona FC AOrange Predators A Pa 23.11. 19:00 ZABEH
DůchodciOratoř Kobylisy Pa 23.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatra 04Borcibalona FC A Po 3.12. 19:00 ZABEH
Homogen 1.FC BUjde to 1980 SK Po 3.12. 19:00 P2
Oratoř KobylisyFerri FC Po 3.12. 19:00 STER3
Pražská legie 2000Důchodci Po 3.12. 19:30 MIKU2
Scarface ACBorussia Dortšpunt B Po 3.12. 19:30 MIKU4
Orange Predators ABorussia Bubeneč Po 3.12. 19:30 ARIT