Po 1.10.12 19:00 ZABEH Boston HS Erko Kbely   (HL1A)
Po 1.10.12 20:15 ZABEH TJ Spoje Praha A Don Giovanni   (HL5A)

3. 12. 12 19:00 ZABEH Tatra 04 Borcibalona FC A 11. 6:7 (4:2)
Gólovou přestřelku pro sebe rozhodli Borcibalona. Peter Šenšel
Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Vladimír Pešata, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Michal Vrbka, Daniel Zeithaml vs Václav Šinkmajer – Marek Adamec, David Čáp, Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Lukáš Hora, Pavel Malý, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek
10. Lukáš Hora
11., 40., 49., 54., 59. Jakub Pospíšil
33. Eduard Formáček
23. 11. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Orange Predators A 10. 5:2 (3:0)
Svižné utkání, více nervózní ze strany vítěze, který si definitivně zajistil postup. Vladimír Zelenka, Václav Žák
Borcibalona FC A Orange Predators A
Václav Šinkmajer – David Čáp, Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Lukáš Hora, Pavel Malý, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek vs Jakub Perník – David Franc, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
8. Eduard Formáček
23., 27., 58. Jakub Pospíšil
44. Michal Slavík
34., 35. Martin Löwe
16. 11. 12 19:00 ZABEH Scarface AC Borcibalona FC A 9. 1:10 (1:3)
První půli byl zápas vyrovnaný, po změně stran domácí neunášeli, že prohrávají a z utkání dělali frašku. Zdeněk Genčev, Ludvík Čábela
Scarface AC Borcibalona FC A
Marek Grůša – Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Richard Valoušek, Petr Zavadil vs Václav Šinkmajer – Marek Adamec, David Čáp, Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Lukáš Hora, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Martin Snopek
26. Jan Samec 3., 57. Martin Snopek
4., 40., 42., 48., 55. Jakub Pospíšil
8. Marek Adamec
32., 43. Eduard Formáček
9. 11. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Pražská legie 2000 8. 5:2 (2:1)
Domácí do zápasu vešli aktivně a už ve 2. minutě se trefili do sítě hostů. V první puli se dokázali trefit ještě jednou ale také inkasovali a domácí tak po půli vedli 2:1. Druhý poločas už byl pod vedením domácích, který hostující celek přehráli ve všech směrech a zvítězily 5:2. Hladík, Symon
Borcibalona FC A Pražská legie 2000
Václav Šinkmajer – Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Lukáš Hora, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík vs Karel Fiala – Marek Kóňa, Peter Lipták, David Ploc, Milan Starý, Daniel Tůma
2., 15., 36., 42., 51. Jakub Pospíšil 20. Marek Kóňa
39. Daniel Tůma
2. 11. 12 19:00 ZABEH Oratoř Kobylisy Borcibalona FC A 7. 3:10 (1:4)
Jednoznačné vítězství hostů. Domácí se snažili sekundovat hostům, ale na mladé, ambiciózní hráče Borcibalony to nestačilo. Trnka
Oratoř Kobylisy Borcibalona FC A
Filip Benda – Jan Franc, Petr Janda, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Václav Šinkmajer – David Čáp, Pavel Dražďák, Eduard Formáček, Lukáš Hora, Pavel Malý, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek
59. Michal Slavík
19. 10. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Homogen 1.FC B 6. 8:3 (4:2)
Homogen se na začátku ujal vedení, ale za další dvě minuty už prohrával. Poté už utkání patřilo pouze jednomu týmu a to domácím, kteří zaslouženě zvítězili. Čapla
Borcibalona FC A Homogen 1.FC B
Václav Šinkmajer – Marek Adamec, David Čáp, Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
3. Leon Petrů
4. Michal Slavík
16., 20., 38., 50. Jakub Pospíšil
35., 48. Marek Adamec
2., 58. Tomáš Skopka
8. Pavel Štěpánek
12. 10. 12 19:00 ZABEH Ferri FC Borcibalona FC A 5. 3:9 (1:5)
Hosté byli fotbalovější a hlavně rychlejší. Karel Stejskal, Ivan Georgiev
Ferri FC Borcibalona FC A
Radek Linert – Pavel Čunát, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Václav Šinkmajer – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Pavel Malý, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek
11., 44., 48. Tomáš Novák 5. Eduard Formáček
8., 23., 32., 57., 58. Jakub Pospíšil
15. Michal Slavík
28. Pavel Malý
54. Martin Snopek
5. 10. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Důchodci 4. 8:1 (6:0)
Velmi pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Stanislav Roček
Borcibalona FC A Důchodci
Václav Šinkmajer – Marek Adamec, David Čáp, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Pavel Malý, Martin Müller, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Jakub Eibl, Marek Fajfr, Petr Hübsch, Michal Kalát, Roman Strnad, Tomáš Tůma
2. David Čáp
10., 21., 51. Jakub Pospíšil
12., 20. Eduard Formáček
16. Martin Snopek
50. Michal Slavík
45. Marek Fajfr
21. 9. 12 19:00 ZABEH Borussia Dortšpunt B Borcibalona FC A 3. 1:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas s pěknými akcemi na obou strnách. Ke konci utkání se začalo trochu jiskřit, Borcibalona otočila skóre a frustrovaní domácí dohrávali v oslabení. Trnka
Borussia Dortšpunt B Borcibalona FC A
Jakub Andres – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Štěpán Šmíd – Marek Adamec, David Čáp, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Pavel Malý, Martin Müller, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Snopek
22. Jakub Vlnatý 18 Jaroslav Babica
58 Michal Vojáček
55. Jakub Pospíšil
56. Michal Slavík
14. 9. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Borussia Bubeneč 2. 10:5 (8:3)
Hráči Borussie nastoupili pouze ve 4 hráčích, což se jim stalo osudným. Michal Košťál, Lukáš Ehrenberger
Borcibalona FC A Borussia Bubeneč
Štěpán Šmíd – Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Pavel Malý, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Snopek vs Marek MachJiří Pařízek, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Pavel Putík, Roman Venc