3. 12. 12 19:00 P2 Homogen 1.FC B Ujde to 1980 SK 11. 6:6 (4:3)
Krásné utkání plné skvělých kombinačních akcí. Martin Budař, Jiří Mareš
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
2. Marek Uhlárik
20., 26., 34. Jan Malypetr
37., 57. OG
23. 11. 12 18:00 P2 Ferri FC Homogen 1.FC B 10. 2:6 (1:1)
Kvalitní a bojovné utkání, rozhodli chyby v obraně domácích. Josef Velán, Michal Šolc
Ferri FC Homogen 1.FC B
Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Václav Pešan, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
46., 50. Pavel Štěpánek
16. 11. 12 18:00 P2 Homogen 1.FC B Důchodci 9. 7:1 (3:0)
Rozhodčí se nevyjádřil. Stanislav Pata
Homogen 1.FC B Důchodci
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Martin Píša – Jaroslav Dolejš, Petr Dubský, Roman Strnad, Tomáš Tůma
4. Pavel Štěpánek
13., 56., 59. Zbyněk Linek
21. Radek Hlušička
37. Karel Volavka
54. Lukáš Reis
58. Jaroslav Dolejš
9. 11. 12 19:15 SCBEC Borussia Dortšpunt B Homogen 1.FC B 8. 1:0 (0:0)
Rychlé utkání s minimem gólů. O výsledku musela rozhodnout penalta. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Borussia Dortšpunt B Homogen 1.FC B
Jakub Andres – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
55. Matěj Holeček
3. 11. 12 12:30 BECH Homogen 1.FC B Borussia Bubeneč 7. 1:2 (0:1)
Homogen 1.FC B Borussia Bubeneč
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Marek Mach – Petr Klouček, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Michael Puchmertl, Pavel Putík, Roman Venc, Petr Vlček
51. Zbyněk Linek 22. Petr Vlček
59. Tomáš Plaček
19. 10. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Homogen 1.FC B 6. 8:3 (4:2)
Homogen se na začátku ujal vedení, ale za další dvě minuty už prohrával. Poté už utkání patřilo pouze jednomu týmu a to domácím, kteří zaslouženě zvítězili. Čapla
Borcibalona FC A Homogen 1.FC B
Václav Šinkmajer – Marek Adamec, David Čáp, Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
3. Leon Petrů
4. Michal Slavík
16., 20., 38., 50. Jakub Pospíšil
35., 48. Marek Adamec
2., 58. Tomáš Skopka
8. Pavel Štěpánek
12. 10. 12 19:15 P2 Homogen 1.FC B Tatra 04 5. 1:2 (0:0)
Poměrně vyrovnaný a bojovný zápas v deštivém počasí. Hosté měli více štěstí. Jiří Kadlec, Zdeněk Trkovský
Homogen 1.FC B Tatra 04
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Václav Pešan, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Martin Kratochvíl, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Michal Vrbka
52. Václav Pešan 40. Tomáš Sloup
51. Tomáš Pojkar
1. 10. 12 20:15 P2 Orange Predators A Homogen 1.FC B 4. 3:2 (1:1)
Homogen sice sahal po bodu, ale nejspíš doplatil na prázdnou lavičku a malou podporu svého útočníka. Čapla
Orange Predators A Homogen 1.FC B
Jakub Perník – Martin Charvát, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
24. Martin Charvát
38. Josef Turek
43. Martin Löwe
26. Lukáš Reis
49. Radek Hlušička
21. 9. 12 19:15 P2 Homogen 1.FC B Scarface AC 3. 2:4 (1:2)
Hosté nezačali zápas dobře, při bránění rohu si srazili míč do vlastní branky. V polovině prvního poločasu našel hostující brankář dlouhým výhozem Valouška a ten vyrovnal. A to nebylo vše. Za 5 minut po hezké kombinační akci, hosté vývoj zápasu otočili a když na začátku druhého dějství přidali další 2 góly, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Domácí však nesložili zbraně a záhy snížili. A nebýt vynikajícího brankáře Scarface,určitě by ještě Homogen nějaký ten gól přidali. Vít Pecka, Petr Kovařík
Homogen 1.FC B Scarface AC
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Václav Pešan, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Jakub DomlátilLukáš Kunt, Jaroslav Machota, Karel Němeček, Jan Samec, Richard Valoušek, Petr Zavadil
5. Martin Skopka
39. Pavel Štěpánek
13. Richard Valoušek
20. Jan Samec
35., 36. Petr Zavadil
10. 9. 12 20:45 MIKU1 Pražská legie 2000 Homogen 1.FC B 2. 2:4 (2:2)
I přesto, že se domácí sešli pouze ve čtyrech, dokázali se dostat do dvoubrankového vedení, ale poločas skončil 2:2. I ve druhé půli se domácí snažili hrát fotbal, ale síly docházely a hosté toho dokázali využít. Klail
Pražská legie 2000 Homogen 1.FC B
Radek Štulík – Juraj Javorček, Marek Kóňa, David Ploc, Jan Škvor vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
10. Juraj Javorček
11. Jan Škvor
19. Zbyněk Linek
20., 36. Martin Skopka
48. Karel Volavka
17. Lukáš Reis
7. 9. 12 18:15 zzNOVOB Homogen 1.FC B Oratoř Kobylisy 1. 5:2 (1:2)
Hostům se zranil golman, domácí toho využili a vyhráli. Filip Obermajer, Martin Michálek
Homogen 1.FC B Oratoř Kobylisy
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek vs Ondřej Nepraš – Jan Franc, Petr Janda, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička