Jakub Andres – Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Karel Fiala – Alexander Jász, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Petrák, David Ploc, Jan Škvor, Daniel Tůma
12. 11. 12 20:45 MIKU3 Pražská legie 2000 Borussia Bubeneč 9. 3:3 (1:1)
Karel Fiala – Marek Kóňa, Peter Lipták, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma vs Marek Mach – Michal Hrdlička, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Michal Preisler, Michael Puchmertl, Pavel Putík, Roman Venc
26. Michal Preisler
50. Michal Hrdlička
54. Pavel Putík
9. 11. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Pražská legie 2000 8. 5:2 (2:1)
Domácí do zápasu vešli aktivně a už ve 2. minutě se trefili do sítě hostů. V první puli se dokázali trefit ještě jednou ale také inkasovali a domácí tak po půli vedli 2:1. Druhý poločas už byl pod vedením domácích, který hostující celek přehráli ve všech směrech a zvítězily 5:2. Hladík, Symon
Borcibalona FC A Pražská legie 2000
Václav Šinkmajer – Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Lukáš Hora, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík vs Karel Fiala – Marek Kóňa, Peter Lipták, David Ploc, Milan Starý, Daniel Tůma
2., 15., 36., 42., 51. Jakub Pospíšil 20. Marek Kóňa
39. Daniel Tůma
29. 10. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Tatra 04 7. 4:4 (3:2)
Nervózní utkání, spravedlivá remíza. Jaroslaw Chustecki, Jan Růžek
Pražská legie 2000 Tatra 04
Karel Fiala – Marek Kóňa, Matěj Kracman, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Michal Vrbka
3., 10., 56. David Ploc
14. Daniel Tůma
23., 43. Miroslav Šenfeld
26. Vladimír Pešata
32. Tomáš Sloup
15. 10. 12 20:45 MIKU2 Orange Predators A Pražská legie 2000 6. 6:1 (2:0)
Férově hrané utkání fotbalově vyspělých týmů. Výsledek je pro hosty krutý. Tomáš Prošek, Matěj Pánek
Orange Predators A Pražská legie 2000
Jakub Perník – Martin Charvát, David Franc, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Karel Fiala – Marek Kóňa, Matěj Kracman, Peter Lipták, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Daniel Tůma
6., 37., 54., 56. Martin Löwe
15. David Franc
35. Martin Charvát
39. Marek Kóňa
8. 10. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Scarface AC 5. 0:1 (0:0)
Důrazné a chvílemi vyhrocené utkání. Legie vycházela ze zajištěné obrany a nechala hosty hrát do plných, díky tomu si navíc sama vypracovala řadu šancí z brejků, ale žádnou neproměnila. Šance ale měli i hosté a jednu z nich v závěru zužitkovali. Jan Beneš, Radek Sláma
Pražská legie 2000 Scarface AC
Karel Fiala – Marek Kóňa, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Marek Grůša – Lukáš Kunt, Jaroslav Machota, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Richard Valoušek, Petr Zavadil
58. Petr Zavadil
1. 10. 12 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Pražská legie 2000 4. 5:5 (2:3)
Obě mužstva se více soustředila na útok než na obranu. Bylo tak k vidění mnoho pohledných kombinačních akcí. Legie utekla v 39.minutě na rozdíl 3 branek, pak však trochu přestala hrát a domácí 2 góly v poslední minutě vybojovali zasloužený bod. Spravedlivá remíza ve férově hraném utkání. Aleš Průša, Daniel Neuberg
Ujde to 1980 SK Pražská legie 2000
Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik vs Karel Fiala – Marek Kóňa, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma
1., 7., 49., 60. Jan Malypetr
60. Petr Moučka
3., 23., 39. Tomáš Slezák
24. Marek Kóňa
33. Daniel Tůma
17. 9. 12 20:45 MIKU3 Oratoř Kobylisy Pražská legie 2000 3. 11:4 (5:2)
Vítězové se prezentovali velmi pohledným fotbalem plným nápaditých kombinací. I hosté měli ve své hře několik světlých okamžiků, jakmile však soupeř zařadil na vyšší rychlostní stupeň, přestali stíhat. Starosti jim působil zejména výborný Vodička.
Oratoř Kobylisy Pražská legie 2000
Martin Šabatka – Jan Franc, Petr Nepraš, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs David Kotrč – Marek Kóňa, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma
48. Tomáš Slezák
10. 9. 12 20:45 MIKU1 Pražská legie 2000 Homogen 1.FC B 2. 2:4 (2:2)
I přesto, že se domácí sešli pouze ve čtyrech, dokázali se dostat do dvoubrankového vedení, ale poločas skončil 2:2. I ve druhé půli se domácí snažili hrát fotbal, ale síly docházely a hosté toho dokázali využít. Klail
Pražská legie 2000 Homogen 1.FC B
Radek Štulík – Juraj Javorček, Marek Kóňa, David Ploc, Jan Škvor vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
10. Juraj Javorček
11. Jan Škvor
19. Zbyněk Linek
20., 36. Martin Skopka
48. Karel Volavka
17. Lukáš Reis
3. 9. 12 19:30 MIKU4 Ferri FC Pražská legie 2000 1. 6:3 (3:1)
Zápas byl na vysoké úrovni. Obě strany hrály čestně. Nebylo trestných situací. Domácí jednostraně přehráli soupeře. V druhé půli už si domácí byli výhrou jistí, proto si nechali z nedbalosti dát dvě branky. Pavel Gruda, Jan Kůstka
Ferri FC Pražská legie 2000
Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, Václav Kolafa, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Karel Fiala – Alexander Jász, Marek Kóňa, Matěj Kracman, Jan Škvor, Jiří Studík