Rozpis pískání, 3. liga, skupina D

Botič FC

So 8.9. 11:15 Pražačka P3
So 8.9. 12:30 Pražačka P3
Ne 7.10. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 7.10. 11:00 Běchovice 2 BECH
So 20.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 20.10. 12:30 Tempo FC TEMPO

Sananim FC A

Ne 9.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 9.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 14.10. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 14.10. 16:00 Běchovice 2 BECH
So 3.11. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 3.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY

Lord Mayor Idiot

Po 8.10. 17:45 Štěrboholy STER1
Po 8.10. 19:00 Štěrboholy STER1
Po 8.10. 20:15 Štěrboholy STER1
Čt 11.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 11.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 11.10. 20:45 Mikulova MIKU1

S.N.F. A

Čt 18.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 18.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 18.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 23.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 23.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 23.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Sedm zbabělých B

Po 8.10. 19:00 Pražačka P1
Po 8.10. 20:15 Pražačka P1
Po 5.11. 19:00 Pražačka P1
Po 5.11. 20:15 Pražačka P1
Čt 6.12. 17:30 Štěrboholy STER3
Čt 6.12. 18:45 Štěrboholy STER3

MTPCH

Ne 9.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 9.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 4.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 4.11. 20:00 Pražačka P1
Ne 9.12. 17:45 Štěrboholy STER2
Ne 9.12. 19:00 Štěrboholy STER2

Bohemia Roztyly

So 13.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 13.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 13.10. 12:30 Zákostelní ZAK
So 10.11. 08:45 Pražačka P2
So 10.11. 10:00 Pražačka P2
So 10.11. 11:15 Pražačka P2

United clans

So 6.10. 12:30 Pražačka P1
So 6.10. 13:45 Pražačka P1
So 20.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
So 20.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 9.12. 17:30 Pražačka P3
Ne 9.12. 18:45 Pražačka P3

Hosthunters

Ne 14.10. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 14.10. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 14.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 21.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 21.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 21.10. 15:00 Hanspaulka HANSP

Karcinogenní

So 6.10. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 6.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 9.12. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 9.12. 18:45 Zákostelní ZAK

4077 DUCKS

St 26.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 26.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 8.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 8.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 27.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 27.11. 19:30 Běchovice 2 BECH

Noční dravci

Ne 16.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 16.9. 20:00 Pražačka P3
Ne 14.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 14.10. 15:00 Pražačka P2
Ne 11.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 11.11. 20:00 Mikulova MIKU3