Seznam týmů, 3. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
4077 DUCKS oranžová, černá
Sananim FC A červeno-černá, bílá
United clans bílo-zelená, zelená
Sedm zbabělých B modro-oranžová, oranžovo-černá
S.N.F. A modrá, oranžová
Noční dravci žluto-oranžová, červená
MTPCH žlutá, oranžová
Lord Mayor Idiot červená
Karcinogenní bílo-černá
Hosthunters modro-černá, červená
Botič FC zeleno-bílá
Bohemia Roztyly modro-černá, žlutá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
MTPCHNoční dravci So 8.9. 12:30 HANSP
Botič FCUnited clans Ne 9.9. 11:15 P1
Bohemia Roztyly4077 DUCKS Ne 9.9. 18:45 TEMPO
Lord Mayor IdiotSedm zbabělých B Ne 9.9. 20:00 P2
KarcinogenníS.N.F. A Ne 30.9. 18:45 P3
HosthuntersSananim FC A So 24.11. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
4077 DUCKSNoční dravci So 15.9. 12:30 HANSP
Sedm zbabělých BMTPCH Ne 16.9. 11:15 P1
United clansHosthunters Ne 16.9. 16:15 P1
Bohemia RoztylyBotič FC Ne 16.9. 18:45 MIKU3
Sananim FC AKarcinogenní Ne 16.9. 20:00 ZABEH
S.N.F. ALord Mayor Idiot Ne 16.9. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Noční dravciSedm zbabělých B So 22.9. 11:15 HANSP
Botič FC4077 DUCKS Ne 23.9. 11:15 P1
KarcinogenníUnited clans Ne 23.9. 16:15 ZARUB
MTPCHS.N.F. A Ne 23.9. 17:30 P1
HosthuntersBohemia Roztyly Ne 23.9. 18:45 TEMPO
Lord Mayor IdiotSananim FC A Ne 23.9. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Botič FCHosthunters Ne 30.9. 20:00 P3
Sananim FC AMTPCH Ne 7.10. 10:00 P2
S.N.F. ANoční dravci Ne 7.10. 16:15 HANSP
Bohemia RoztylyKarcinogenní Ne 7.10. 18:45 TEMPO
4077 DUCKSSedm zbabělých B Ne 7.10. 18:45 P2
United clansLord Mayor Idiot Ne 7.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Noční dravciSananim FC A So 13.10. 12:30 HANSP
Hosthunters4077 DUCKS So 13.10. 12:30 BECH
Sedm zbabělých BS.N.F. A Ne 14.10. 11:15 P1
MTPCHUnited clans Ne 14.10. 11:15 ZAK
KarcinogenníBotič FC Ne 14.10. 18:45 TEMPO
Lord Mayor IdiotBohemia Roztyly Ne 14.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersKarcinogenní Ne 9.9. 16:00 BECH
United clansNoční dravci Ne 21.10. 10:00 HANSP
4077 DUCKSS.N.F. A Ne 21.10. 11:15 P1
Sananim FC ASedm zbabělých B Ne 21.10. 15:00 MIKU2
Bohemia RoztylyMTPCH Ne 21.10. 18:45 MIKU4
Botič FCLord Mayor Idiot Ne 21.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Lord Mayor IdiotHosthunters So 27.10. 10:00 P3
MTPCHBotič FC Ne 28.10. 11:15 ZAK
Sedm zbabělých BUnited clans Ne 28.10. 12:30 P1
Karcinogenní4077 DUCKS Ne 28.10. 15:00 P1
S.N.F. ASananim FC A Ne 28.10. 18:45 ZABEH
Noční dravciBohemia Roztyly Ne 28.10. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersMTPCH So 3.11. 13:45 P1
United clansS.N.F. A Ne 4.11. 11:15 P2
4077 DUCKSSananim FC A Ne 4.11. 12:30 P1
Botič FCNoční dravci Ne 4.11. 16:15 HANSP
Bohemia RoztylySedm zbabělých B Ne 4.11. 18:45 TEMPO
KarcinogenníLord Mayor Idiot Ne 4.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Noční dravciHosthunters So 10.11. 12:30 HANSP
Sedm zbabělých BBotič FC Ne 11.11. 10:00 P1
MTPCHKarcinogenní Ne 11.11. 11:15 P1
Sananim FC AUnited clans Ne 11.11. 12:30 P1
S.N.F. ABohemia Roztyly Ne 11.11. 18:45 MIKU4
Lord Mayor Idiot4077 DUCKS Ne 11.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersSedm zbabělých B So 17.11. 12:30 P2
4077 DUCKSUnited clans Ne 18.11. 11:15 P1
Botič FCS.N.F. A Ne 18.11. 12:30 P1
KarcinogenníNoční dravci Ne 18.11. 15:00 HANSP
Bohemia RoztylySananim FC A Ne 18.11. 18:45 MIKU4
Lord Mayor IdiotMTPCH Ne 18.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých BKarcinogenní Ne 2.12. 16:00 HOSTI
MTPCH4077 DUCKS Ne 2.12. 16:00 BECH
Sananim FC ABotič FC Ne 2.12. 16:15 ZAK
S.N.F. AHosthunters Ne 2.12. 16:15 DEKAN
Noční dravciLord Mayor Idiot Ne 2.12. 16:15 HANSP
United clansBohemia Roztyly Ne 2.12. 16:15 TEMPO