Jan Šlapánek – Martin Bejček, Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Aleš Krempa – Pavol Bendík, Petr Burget, Roman Drábek, Stanislav Futera, František Křesťan, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Roman Váně
18. 11. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot MTPCH 10. 2:1 (0:0)
Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, František Křesťan, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Roman Váně vs Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Jiří Nakládal, Ivo Štolc
33. Stanislav Futera
54. Michal Pinka
14 Pavol Bendík 35. Marek Demo
11. 11. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot 4077 DUCKS 9. 3:3 (1:3)
Pěkné utkání týmu Duck proti, především hráči Burgetovi. Martin Hoidar, Michal Špíšek
Lord Mayor Idiot 4077 DUCKS
Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, František Křesťan, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Roman Váně, Pavel Voráček vs Michal Borovan – Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
20. Petr Burget
50. Vlastimil Váňa
8. Lukáš Hakl
28., 30. Jan Doležal
4. 11. 12 20:00 P2 Karcinogenní Lord Mayor Idiot 8. 1:1 (1:0)
Pěkné fotbalové utkání. Spravedlivá remíza. Jaromír Hajn, Zdeněk Vondrát
Karcinogenní Lord Mayor Idiot
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Karel Engliš – Petr Burget, Stanislav Futera, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Roman Váně, Pavel Voráček
30. OG 55. Pavel Voráček
27. 10. 12 10:00 P3 Lord Mayor Idiot Hosthunters 7. 5:1 (5:0)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Lord Mayor Idiot Hosthunters
Roman Váně – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, Ivan Hamšík, Vlastimil Váňa, Pavel Voráček vs Filip Kolár – Martin Adámek, Michal Čermák, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral
2. Pavel Voráček
6., 24., 25. Petr Burget
8. Pavol Bendík
50. Milan Mařík
21. 10. 12 20:00 P2 Botič FC Lord Mayor Idiot 6. 2:0 (0:0)
Poločas nepřinesl mnoho zajímavého a tedy ani branku. Krásným sólem rozhodl zápas domácí Plecitý a ti zaslouženě vyhráli. Kohout, Pavlíček
Botič FC Lord Mayor Idiot
Jan Soušek – Jaroslav Hájek, Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Pavel Nalezený, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Michal Stratil, Tomáš Voděsil vs Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Roman Váně, Pavel Voráček
50., 54. Václav Plecitý
14. 10. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Bohemia Roztyly 5. 7:2 (4:1)
Chyba brankáře týmu LMI v první minutě tým nesložila a LMI zaslouženě vyhráli. Petr Šístek, Tomáš Krucký
Lord Mayor Idiot Bohemia Roztyly
Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, Michal Pinka, Roman Váně, Pavel Voráček vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman
18. Stanislav Futera
21. Michal Pinka
24., 39., 44., 57. Petr Burget
27. Pavol Bendík
1. Dušan Mrozek
37. Tomáš Brabec
7. 10. 12 20:00 P2 United clans Lord Mayor Idiot 4. 3:4 (2:2)
Do zápasu vstoupili aktivněji domácí a kdyby po 8.minutě vedli 3:0, nikdo by se nemohl divit. Bohužel domácí tým své šance zahodil a tak přišel v 11. minutě trest po chybě gólmana. Clans i nadále pokračovali ve své aktivitě a snažili se o vyrovnání, to však prozatím hosté odmítli dvěma brankami z povedeného brejku. Ani to však domácí nepoložilo a ještě do poločasu vyrovnali. Skóre se opět změnilo po první akci 2.poločasu, když s klidem zakončil další brejk hostů. Od této chvíle hrál v podstatě pouze jeden tým a to domácí. Svojí hrou dostávali soupeře pod tlak a v 51. minutě opět srovnali skóre. Jenže hosté Klany schladili v 59. minutě a rozhodli o výhře. Kohout
United clans Lord Mayor Idiot
Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Patrik Kolen, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, Michal Pinka, Roman Váně
17. Lukáš Bílý
27. Robin Bárta
51. Ondřej Bílý
11., 32. Petr Burget
14., 59. Pavol Bendík
23. 9. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Sananim FC A 3. 4:2 (0:0)
Rychlé a vypjaté utkání plné gólů. Lukáš Marček, Jan Kořínek
Lord Mayor Idiot Sananim FC A
Aleš Krempa – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, František Křesťan, Vlastimil Váňa, Roman Váně, Pavel Voráček vs Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Petr Jech, Jiří Kacovský, David Pechar, Radim Šebestík, Miroslav Steiger
48. OG
51., 59. Petr Burget
58. Radim Šebestík
60. Jiří Kacovský
4. Radim Šebestík
16. 9. 12 20:00 P2 S.N.F. A Lord Mayor Idiot 2. 6:2 (2:0)
Pěkné utkání, domácí rozhodli v úvodu obou poločasů. Radoslav Malysz, Filip Kejzlar
S.N.F. A Lord Mayor Idiot
Vladimír Kuzmik – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Aleš Krempa – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Stanislav Futera, Petr Otčenášek, Roman Váně, Pavel Voráček
2., 38. Přemysl Sůva
4., 33. Pavel Čech
55. Jiří Svoboda
59. Jiří Sehnoutka
43., 59. Pavol Bendík
9. 9. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Sedm zbabělých B 1. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu. Jan Karlík, Martin Holzknecht
Lord Mayor Idiot Sedm zbabělých B
Aleš Krempa – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Pavel Voráček vs Radek Mališ – Petr Kouble, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel