Ne 9.9.12 16:15 MIKU1 Tus Pelotas Zelená liška juniors   (HL4F)
Ne 9.9.12 17:30 MIKU1 My Květák   (HL6K)
Ne 4.11.12 18:45 P1 Atomovej brouk B Šotgani   (HL4F)
Ne 4.11.12 20:00 P1 Úderka Žižkov junioři The Penguins 6:5 B   (HL2B)
Ne 9.12.12 17:45 STER2 Maverick VET VSK MFF UK Praha VET A   (VL3D)
Ne 9.12.12 19:00 STER2 Řežem to United Kapr tým 86 A   (HL4F)

2. 12. 12 16:00 BECH MTPCH 4077 DUCKS 11. 1:3 (0:1)
Hosté dokázali své šance proměnit, domácí trefovali pouze tyče. Peter Kunca, Martin Digoň
MTPCH 4077 DUCKS
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Petr Janovský, Jakub Müller, Jiří Nakládal, Ivo Štolc vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Michal Řehák
50. Lukáš Borek 9., 33. Karel Drábek
37. Petr Drábek
18. 11. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot MTPCH 10. 2:1 (0:0)
Lord Mayor Idiot MTPCH
Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Stanislav Futera, František Křesťan, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Roman Váně vs Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Jiří Nakládal, Ivo Štolc
33. Stanislav Futera
54. Michal Pinka
14 Pavol Bendík 35. Marek Demo
11. 11. 12 11:15 P1 MTPCH Karcinogenní 9. 2:2 (1:2)
Kombinačně lepší hosté ztratili vítězství minutu před koncem. Pavel Paszyc, Pavel Paszyc
MTPCH Karcinogenní
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Jakub Müller, Jiří Nakládal, Ivo Štolc vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Tomáš Hájek, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
25. Jiří Nakládal
59. Pavel Demo
9. Michal Mundl
23. Tomáš Hájek
3. 11. 12 13:45 P1 Hosthunters MTPCH 8. 0:5 (0:2)
Utkání rozhodly individuálné chyby v obraně. Václav Krček, Zdeněk Hopjan
Hosthunters MTPCH
Filip Kolár – Martin Adámek, Michal Čermák, Jan Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Jakub Müller, Ivo Štolc
8., 32., 37. Pavel Demo
25. Marek Demo
33. Lukáš Borek
28. 10. 12 11:15 ZAK MTPCH Botič FC 7. 2:2 (2:1)
Pěkné kombinační utkání s optickou převahou Botiče, který nakonec vydřel remízu. Utkání provázely nevysvětlitelné atmosferické jevy, pravdepodobně UFO. Jan Dont, Michal Kabelka
MTPCH Botič FC
Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Jiří Nakládal, Ivo Štolc vs Jan Soušek – Jaroslav Hájek, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
6. Jiří Nakládal
9. Pavel Demo
1. Martin Jiroušek
57. Jan Špatenka
21. 10. 12 18:45 MIKU4 Bohemia Roztyly MTPCH 6. 4:4 (1:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí v závěru vystupňovali tlak a vyrovnali. Stanislav Roček, Karel Chaloupka
Bohemia Roztyly MTPCH
Petr Kubát – Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Jiří Nakládal, Ivo Štolc
30., 53., 57. Dušan Mrozek
60. Jan Šterner
8. Jiří Nakládal
10. Lukáš Borek
20. Michal Drga
52. Ivo Štolc
14. 10. 12 11:15 ZAK MTPCH United clans 5. 2:1 (2:0)
Zápas byl vyrovnaný. Aleš Javůrek
MTPCH United clans
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Ivo Štolc vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný
3. Marek Demo
14. Pavel Demo
53. Pavel Roubíček
7. 10. 12 10:00 P2 Sananim FC A MTPCH 4. 1:6 (1:3)
Z počátku vyrovnané utkání rozhodla druhá půle, ve které se projevilo oslabení domácího týmu, který nastoupil pouze v počtu 4+1. Daniel Bím, Tomáš Šťastný
Sananim FC A MTPCH
Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Petr Jech, David Pechar, Miroslav Steiger, Jiří Vildman vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Michal Drga, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Jiří Nakládal, Ivo Štolc
16. Miroslav Steiger 15 Petr Jech 10. Marek Demo
15. Ivo Štolc
28., 37., 53. Jiří Nakládal
55. Michal Drga
23. 9. 12 17:30 P1 MTPCH S.N.F. A 3. 2:2 (1:1)
Svižné a bojovné utkání, zasloužená remíza. Voldán
MTPCH S.N.F. A
Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Petr Janovský, Jakub Müller, Ivo Štolc, Petr Zelenka vs Vladimír Kuzmik – Roman Bačák, Pavel Čech, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
16., 49. Michal Drga 22. Vít Zukal
40. Pavel Čech
16. 9. 12 11:15 P1 Sedm zbabělých B MTPCH 2. 2:1 (0:0)
Do 50. minuty toho k vidění moc nebylo. Po první brance domácích se hra velmi zrychlila a bylo až do konce o co hrát. Slušně vedený zápas. Rosenberger
Sedm zbabělých B MTPCH
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Petr Kouble, Jakub Neburka, Jaroslav Salivar, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Ivo Štolc
50. Jakub Neburka
52. Ondřej Vaculík
55. Pavel Demo
8. 9. 12 12:30 HANSP MTPCH Noční dravci 1. 1:2 (1:2)
Slušně hrané utkání na vysoké úrovni. Hosté hráli bez střídání, což se projevilo zvlášť ve druhé půli, ale těsnou výhru přes řadu šancí MTPCH nakonec ustrážili, byť dohrávali v oslabení. Tibor Ižák, Carlos A. Molina Tello
MTPCH Noční dravci
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Jakub Müller, Ivo Štolc, Petr Zelenka vs Jan Šlapánek – Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, Filip Uhlíř