11. 11. 12 10:00 P1 Sedm zbabělých B Botič FC 9. 1:2 (0:1)
Zápas vyhrál bojovnější tým Botič. Pavel Paszyc, Pavel Paszyc
Tomáš Suchomel – Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Petr Kouble, Jakub Neburka, Viktor Pšenica, Martin Šrámek, Tomáš Surmík vs Jan Soušek – Jaroslav Hájek, Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Pavel Nalezený, Martin Neumann, Václav Plecitý, Jan Škramlík, Jan Špatenka, Michal Stratil, Jan Tyrpekl, Tomáš Voděsil
40. Petr Kouble 7. Jan Tyrpekl
50. Václav Plecitý
4. 11. 12 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly Sedm zbabělých B 8. 3:5 (2:3)
Bohemia se ujala vedení, ale soupeř dokázal zápas otočit. Dotahovali se do tempa a byli lepším týmem. Hrál se bojovný fotbal. Bohemia v posledních 15 minutách přeci jen přepla na vyšší frekvenci a vytvořila si tlak. Na vyrovnání to ovšem nestačilo. Jiří Kadlec
Bohemia Roztyly Sedm zbabělých B
Petr Kubát – Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger vs Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Petr Kouble, Martin Kuča, Viktor Pšenica, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík
35. Tomáš Suchomel
28. 10. 12 12:30 P1 Sedm zbabělých B United clans 7. 3:4 (0:3)
Vyrovnané utkání, domácí ze závěrečného tlaku gól nevytěžili a tak se radují hosté. Procházka
Sedm zbabělých B United clans
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Petr Kouble, Martin Kuča, Jan Kvasnička, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Ondřej Vaculík vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Patrik Kolen, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk
35. Jan Kvasnička
38., 55. Petr Kouble
42 Tomáš Frýbert
58 Jakub Kadlec
7., 19., 30., 45. Ondřej Bílý 41. Lukáš Bílý
21. 10. 12 15:00 MIKU2 Sananim FC A Sedm zbabělých B 6. 1:2 (1:1)
Od začátku byla snaha na straně domácích o vstřelení gólu, což se jim povedlo. Ve druhé půli ale hosté přitlačili a dočkali se otočení ve skóre. Utkání by více slušela remíza. David Kabát, Eduard Skramuský
Sananim FC A Sedm zbabělých B
Marek Sucharda – Petr Jech, Jiří Kacovský, Jan Kočí, David Pechar, Radim Šebestík, Miroslav Steiger, Milan Točík, Jiří Vildman vs Radek Mališ – Petr Benda, Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Petr Kouble, Viktor Pšenica, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
15. Radim Šebestík 29. Martin Šrámek
42. Petr Kouble
14. 10. 12 11:15 P1 Sedm zbabělých B S.N.F. A 5. 2:5 (1:1)
Vyrovnaný zápas 3.ligy odpovídající kvalitě hraný ve vysokém tempu i napětí rozhodlo prvních 10 minut ve druhém poločase.
Sedm zbabělých B S.N.F. A
Radek Mališ – Jakub Kadlec, Petr Kouble, Martin Kuča, Jan Kvasnička, Tomáš Surmík vs Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal, Vít Zukal
16., 51. Jan Kvasnička 27., 33. Pavel Čech
36. Alexandr Ščiklin
46., 60. Vít Zukal
7. 10. 12 18:45 P2 4077 DUCKS Sedm zbabělých B 4. 0:5 (0:1)
Začátek zápasu byl plný nepřesností na obou stranách. Do tempa se dříve dostali hosté a po několika slibných akcích otevřeli skóre zápasu. Poté se hra již vyrovnala, ale branka do konce 1.poločasu již nepadla. Té se dočkali opět hosté po hezké kombinaci. Domácí rychlá branka nepoložila, naopak je donutila k větší aktivitě a nebýt hostujícího gólmana, mohli zápas ještě zdramatizovat. Nestalo se a hosté do otevřené brány přidali další 3 branky. Výsledek je pro domácí až příliš krutý. Kohout
4077 DUCKS Sedm zbabělých B
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring vs Radek Mališ – Petr Benda, Jakub Kadlec, Michal Kašpar, Petr Kouble, Martin Kuča, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
13. Tomáš Surmík
33., 51., 57. Tomáš Suchomel
59. Petr Kouble
22. 9. 12 11:15 HANSP Noční dravci Sedm zbabělých B 3. 5:1 (3:1)
Vyrovnaný zápas, kde lepší koncovka Dravců rozhodla o výsledku.
Noční dravci Sedm zbabělých B
Martin Kubánek – Martin Bejček, Marek Benda, Robert Gruber, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Ondřej Staněk vs Jaroslav Salivar – Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Ondřej Vaculík, Lukáš Vajnar
5. Ondřej Staněk
9. Libor Petrák
30., 50. David Ševčík
55. Marek Benda
10. Martin Šrámek
16. 9. 12 11:15 P1 Sedm zbabělých B MTPCH 2. 2:1 (0:0)
Do 50. minuty toho k vidění moc nebylo. Po první brance domácích se hra velmi zrychlila a bylo až do konce o co hrát. Slušně vedený zápas. Rosenberger
Sedm zbabělých B MTPCH
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Petr Kouble, Jakub Neburka, Jaroslav Salivar, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Ivo Štolc
50. Jakub Neburka
52. Ondřej Vaculík
55. Pavel Demo
9. 9. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Sedm zbabělých B 1. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu. Jan Karlík, Martin Holzknecht
Lord Mayor Idiot Sedm zbabělých B
Aleš Krempa – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Pavel Voráček vs Radek Mališ – Petr Kouble, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel