Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

Domácí potřeby A

Po 17.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 17.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 17.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 27.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 27.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 27.9. 20:45 Běchovice 2 BECH

J.R.Club A

Út 9.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 9.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 9.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 10.10. 17:45 Štěrboholy STER2
St 10.10. 19:00 Štěrboholy STER2
St 10.10. 20:15 Štěrboholy STER2

Tatran Válec

Pa 5.10. 18:00 Pražačka P3
Pa 5.10. 19:15 Pražačka P3
Út 30.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 30.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 5.12. 19:00 Pražačka P2
St 5.12. 20:15 Pražačka P2

Limita

Út 9.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 9.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 9.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 11.10. 17:00 Aritma ARIT
Čt 11.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 11.10. 19:30 Aritma ARIT

Suchdol sabres A

St 24.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 24.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 24.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 1.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 1.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 1.11. 20:45 Mikulova MIKU1

S.F.O.T.

Út 4.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 4.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 18.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 18.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 20.11. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 20.11. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Berlínští lvi

Pa 14.9. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 14.9. 19:00 Tempo FC TEMPO
Čt 20.9. 19:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 20.9. 20:30 Stodůlky Sokol STOD
St 21.11. 19:00 Pražačka P3
St 21.11. 20:15 Pražačka P3

Ramutant CF

St 5.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 5.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 5.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 17.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 17.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 17.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Kumpáni

Po 17.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 17.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 21.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 21.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 22.11. 17:30 Štěrboholy STER2
Čt 22.11. 18:45 Štěrboholy STER2

Litrpůl FC

Pa 21.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 21.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 26.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 22.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 22.11. 20:15 Pražačka P2

Nikdo nikde

St 26.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 26.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 2.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 2.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 27.11. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 27.11. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

4 TD Ala Bundy A

Čt 20.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 20.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 20.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 3.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 3.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 3.10. 20:15 Záběhlice ZABEH