Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Domácí potřeby A žlutá, zelená
Berlínští lvi modro-bílá, černá
4 TD Ala Bundy A bílo-černá
Ramutant CF červená, žluto-zelená
Litrpůl FC zeleno-bílá, zelená
Nikdo nikde červená, červeno-černá
Limita modro-bílá, červená
Kumpáni oranžovo-bílá, červená
J.R.Club A modro-černá, zelená
S.F.O.T. bílá, modrá
Suchdol sabres A modro-žlutá, červená
Tatran Válec oranžová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Nikdo nikdeRamutant CF Po 3.9. 19:00 STER1
Domácí potřeby AS.F.O.T. Po 3.9. 19:30 NOVOB
4 TD Ala Bundy ATatran Válec Po 3.9. 20:15 P1
KumpániLimita Po 3.9. 20:30 ZAK
J.R.Club ALitrpůl FC Po 3.9. 20:45 DEKAN
Berlínští lviSuchdol sabres A Út 4.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecLimita Po 10.9. 18:15 BECH
S.F.O.T.Nikdo nikde Po 10.9. 19:00 STER1
4 TD Ala Bundy ABerlínští lvi Po 10.9. 20:15 P1
Litrpůl FCKumpáni Po 10.9. 20:45 DEKAN
Suchdol sabres ADomácí potřeby A Út 11.9. 20:45 ARIT
Ramutant CFJ.R.Club A St 12.9. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Berlínští lviTatran Válec Po 24.9. 18:15 BECH
Domácí potřeby A4 TD Ala Bundy A Po 24.9. 19:30 NOVOB
Nikdo nikdeSuchdol sabres A Po 24.9. 19:30 MIKU4
LimitaLitrpůl FC Po 24.9. 20:45 DEKAN
J.R.Club AS.F.O.T. St 26.9. 19:30 HOSTI
KumpániRamutant CF St 26.9. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecLitrpůl FC Po 1.10. 18:15 BECH
S.F.O.T.Kumpáni Po 1.10. 18:15 HOSTI
Suchdol sabres AJ.R.Club A Po 1.10. 18:15 HANSP
Ramutant CFLimita Po 1.10. 19:30 HOSTI
Berlínští lviDomácí potřeby A Po 1.10. 19:30 NOVOB
4 TD Ala Bundy ANikdo nikde Po 1.10. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Nikdo nikdeBerlínští lvi Po 8.10. 19:00 STER1
Domácí potřeby ATatran Válec Po 8.10. 19:30 NOVOB
J.R.Club A4 TD Ala Bundy A Po 8.10. 20:15 P1
Litrpůl FCRamutant CF Po 8.10. 20:45 DEKAN
KumpániSuchdol sabres A Út 9.10. 20:45 ARIT
LimitaS.F.O.T. St 10.10. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecRamutant CF Po 15.10. 18:15 BECH
Berlínští lviJ.R.Club A Po 15.10. 19:30 MIKU4
Domácí potřeby ANikdo nikde Po 15.10. 19:30 NOVOB
4 TD Ala Bundy AKumpáni Po 15.10. 20:15 P2
S.F.O.T.Litrpůl FC Po 15.10. 20:45 DEKAN
Suchdol sabres ALimita Út 16.10. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFS.F.O.T. Po 22.10. 18:15 HOSTI
Nikdo nikdeTatran Válec Po 22.10. 19:00 STER1
KumpániBerlínští lvi Po 22.10. 19:00 P3
J.R.Club ADomácí potřeby A Po 22.10. 20:15 STER3
Limita4 TD Ala Bundy A Po 22.10. 20:15 P1
Litrpůl FCSuchdol sabres A Po 22.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecS.F.O.T. Po 29.10. 18:15 BECH
Nikdo nikdeJ.R.Club A Po 29.10. 19:00 STER1
Domácí potřeby AKumpáni Po 29.10. 19:30 NOVOB
4 TD Ala Bundy ALitrpůl FC Po 29.10. 20:15 P2
Berlínští lviLimita Po 29.10. 20:45 NOVOB
Suchdol sabres ARamutant CF Út 30.10. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club ATatran Válec Po 5.11. 18:15 BECH
KumpániNikdo nikde Po 5.11. 19:00 STER1
LimitaDomácí potřeby A Po 5.11. 19:30 NOVOB
Ramutant CF4 TD Ala Bundy A Po 5.11. 20:15 P2
Litrpůl FCBerlínští lvi Po 5.11. 20:45 DEKAN
S.F.O.T.Suchdol sabres A Út 6.11. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecSuchdol sabres A Po 12.11. 18:15 BECH
Berlínští lviRamutant CF Po 12.11. 19:00 DABLI
Nikdo nikdeLimita Po 12.11. 19:00 STER1
Domácí potřeby ALitrpůl FC Po 12.11. 19:30 NOVOB
J.R.Club AKumpáni Po 12.11. 19:45 HRAB2
4 TD Ala Bundy AS.F.O.T. Po 12.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
LimitaJ.R.Club A Po 26.11. 19:30 MIKU2
Ramutant CFDomácí potřeby A Po 26.11. 19:30 NOVOB
S.F.O.T.Berlínští lvi Po 26.11. 19:30 HOSTI
KumpániTatran Válec Po 26.11. 20:15 STER3
Litrpůl FCNikdo nikde Po 26.11. 20:15 STER1
Suchdol sabres A4 TD Ala Bundy A Po 26.11. 20:15 P2