Pohledné utkání s jednoznačným výsledkem.
Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Jan Záhorec, Petr Žižka vs Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Alessio Scarano
53. OG
54. Zdeněk Liška
60. David Matouš
12. 11. 12 19:00 STER1 Nikdo nikde Limita 10. 10:4 (5:1)
Moc pěkné utkání bez faulů s jednoznačným výsledkem pro tým domácích, který byl rychlejší a hlavně přesnější v zakončení. Husák, Trousil
Nikdo nikde Limita
Václav Královec – Kamil Nevídal, Václav Novák, Lukáš Procházka, George Sarichev, Lukáš Smetana, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Jan Záhorec
60. Alan Fiedler
5. 11. 12 19:30 zzNOVOB Limita Domácí potřeby A 9. 4:2 (2:1)
Oba celky předvedly hezký fotbal z něhož dokázal více vytěžit tým domácích, kteří se stali vítězem utkání. Peter Šenšel, Pavel Svoboda
Limita Domácí potřeby A
Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jan Veselý, Jan Záhorec, Petr Žižka vs Zdeněk Vlach – Jiří Charvát, Michal Louda, Matěj Pikous, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal
20., 25., 49. Jan Záhorec
54. Ladislav Kovács
15., 59. Matěj Pikous
29. 10. 12 20:45 zzNOVOB Berlínští lvi Limita 8. 6:3 (3:1)
Zasloužené vítězství domácích, ikdyž v posledních 10minutách Limita tlačila a těžila z chyb domácích. Martin Baitler, Michal Čermák
Berlínští lvi Limita
Petr Nekola – Jan Davídek, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, David Škoda, Zdeněk Vosmík vs Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka
59. Václav Jelínek
22. 10. 12 20:15 P1 Limita 4 TD Ala Bundy A 7. 1:2 (0:1)
Pěkné a slušně hrané utkání. Limita se o bodový zisk rvala do poslední minuty, nicméně gólové šance se i tak rodily převážně na opačné straně. Vítězové však pojistku odmítli a oddechnout si mohli až se závěrečným hvizdem.
Limita 4 TD Ala Bundy A
Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Jan Záhorec, Petr Žižka vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Marek Štefan, Václav Svoboda
41. Jan Záhorec 12. Jan Drn
35. Matouš Skružný
16. 10. 12 20:45 ARIT Suchdol sabres A Limita 6. 2:4 (2:0)
Hosté měli celý zápas pževahu. Domácí hrozili z protiútoků. František Seknička, Miroslav Kotouč
Suchdol sabres A Limita
Pavel Gregor – David Bělčický, Karel Brigant, Pavel Dočekal, Martin Formánek, Jan Koutecký, Marek Maršál, Jiří Trojan vs Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Jan Záhorec
8. David Bělčický
15. Jan Koutecký
20 Martin Formánek 38., 51. Václav Jelínek
40. Jaroslav Mrázek
57. Jiří Vepřek
10. 10. 12 18:15 HOSTI Limita S.F.O.T. 5. 3:2 (2:1)
Hezké technické utkání se šťastným koncem pro Limitu. Jan Pospíšil, Jan Malypetr
Limita S.F.O.T.
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Jan Záhorec, Petr Žižka vs Václav Hranáč – Tomáš Beneš, Lukáš Habart, Adam Jurča, Milan Karas, Thomas Šoltys, Jan Švorc, Jakub Vašek
12. Martin Prokop
30. Alan Fiedler
16. Lukáš Habart
34. Milan Karas
1. 10. 12 19:30 HOSTI Ramutant CF Limita 4. 5:6 (2:2)
Domácí prospali začátek druhé půle a třígólové manko i přes mohutný finiš nedokázali smazat.
Ramutant CF Limita
Jiří Klečka – David Brožek, František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Ladislav Kovács, Michal Krása, Jaroslav Mrázek, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka
40. Ladislav Kovács
24. 9. 12 20:45 DEKAN Limita Litrpůl FC 3. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodli chyba v obraně Litrpůlu. Daniel Mirvald, Pavel Mirvald
Limita Litrpůl FC
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Michal Krása, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Jan Záhorec vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, David Mansfeld, Peter Munduch, Michael Teplý
2., 45. Jan Záhorec
23. Michal Krása
41. David Mansfeld
48. Aleš Hlaváč
10. 9. 12 18:15 BECH Tatran Válec Limita 2. 1:1 (0:0)
Bojovné utkání, kde si více šancí v prvním poločase vytvořila Limita. Tatran držel brankář a dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu. Před koncem ovšem Tatran skóroval a závěr byl tak hodně nervózní. Limitě se nakonec přeci jen podařilo vyrovnat. Jan Kuchařík, Miroslav Lauš
Tatran Válec Limita
Roman Dobiáš – Jaromír Ambrus, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Jan Maštalíř, David Michajlov vs Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Jan Záhorec, Petr Žižka
60. Petr Dlouhý 52. Jan Záhorec
3. 9. 12 20:30 ZAK Kumpáni Limita 1. 10:2 (5:2)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil. Jednoznačné utkání. Hráno v duchu fair play.
Kumpáni Limita
František Hubr – Petr Hruška, Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Aleš Salaba, Michal Vašek, Tomáš Vlasák vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka