Seznam týmů, 4. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Slamník I.USP červená, modrá
Rychlí hroši APK zeleno-černá
Notorkros FK bílá, modrá
Koberce Trend ARG modrá, žlutá
1.FP Praha modrá, bílo-zelená
A.G.Č.V. modrá, žlutá
Eden 1999 modrá
Deportivo Estudiantil FC bílá, světle modrá
GoHosp PK oranžová, žlutá
Steve zelená
Veget FC modrá, bílá
TBC Lachtan A červená, modrá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil FCSlamník I.USP Út 4.9. 17:00 HANSP
Eden 1999Steve Út 4.9. 19:00 P1
GoHosp PKRychlí hroši APK Út 4.9. 19:30 SLIVE
Koberce Trend ARGNotorkros FK Út 4.9. 19:30 MIKU2
A.G.Č.V.Veget FC Út 4.9. 20:45 MIKU1
1.FP PrahaTBC Lachtan A Út 25.9. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPGoHosp PK Út 11.9. 17:00 HANSP
SteveDeportivo Estudiantil FC Út 11.9. 19:00 P1
Rychlí hroši APKKoberce Trend ARG Út 11.9. 19:00 P3
TBC Lachtan ANotorkros FK Út 11.9. 19:30 MIKU3
1.FP PrahaA.G.Č.V. Út 11.9. 20:45 MIKU1
Veget FCEden 1999 St 12.9. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Koberce Trend ARGSlamník I.USP Út 18.9. 17:00 HANSP
Notorkros FKRychlí hroši APK Út 18.9. 19:30 MIKU3
GoHosp PKSteve Út 18.9. 19:30 SLIVE
Deportivo Estudiantil FCVeget FC Út 18.9. 20:15 P3
A.G.Č.V.TBC Lachtan A Út 18.9. 20:45 MIKU1
Eden 19991.FP Praha Čt 20.9. 18:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPNotorkros FK Út 2.10. 17:00 HANSP
SteveKoberce Trend ARG Út 2.10. 19:00 P1
TBC Lachtan ARychlí hroši APK Út 2.10. 19:00 P3
Veget FCGoHosp PK Út 2.10. 19:30 SLIVE
A.G.Č.V.Eden 1999 Út 2.10. 20:45 MIKU1
1.FP PrahaDeportivo Estudiantil FC Čt 4.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlí hroši APKSlamník I.USP Út 9.10. 17:00 HANSP
Koberce Trend ARGVeget FC Út 9.10. 19:00 P2
Notorkros FKSteve Út 9.10. 19:30 MIKU1
GoHosp PK1.FP Praha Út 9.10. 19:30 SLIVE
Eden 1999TBC Lachtan A Út 9.10. 19:30 MIKU3
Deportivo Estudiantil FCA.G.Č.V. Út 9.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan ASlamník I.USP Út 16.10. 17:00 HANSP
SteveRychlí hroši APK Út 16.10. 19:00 P1
Eden 1999Deportivo Estudiantil FC Út 16.10. 19:30 MIKU2
Veget FCNotorkros FK Út 16.10. 19:30 MIKU1
A.G.Č.V.GoHosp PK Út 16.10. 20:45 MIKU1
1.FP PrahaKoberce Trend ARG Čt 18.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPSteve Út 23.10. 18:15 HANSP
Deportivo Estudiantil FCTBC Lachtan A Út 23.10. 19:00 P1
Notorkros FK1.FP Praha Út 23.10. 19:30 MIKU2
GoHosp PKEden 1999 Út 23.10. 19:30 SLIVE
Rychlí hroši APKVeget FC Út 23.10. 20:15 P1
Koberce Trend ARGA.G.Č.V. Út 23.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Veget FCSlamník I.USP Út 30.10. 17:00 HANSP
1.FP PrahaRychlí hroši APK Út 30.10. 18:30 HRAB2
TBC Lachtan ASteve Út 30.10. 19:00 P1
Eden 1999Koberce Trend ARG Út 30.10. 19:30 MIKU2
A.G.Č.V.Notorkros FK Út 30.10. 20:45 MIKU1
Deportivo Estudiantil FCGoHosp PK St 31.10. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USP1.FP Praha Út 6.11. 17:00 HANSP
SteveVeget FC Út 6.11. 19:00 P1
Notorkros FKEden 1999 Út 6.11. 19:30 MIKU3
Rychlí hroši APKA.G.Č.V. Út 6.11. 20:45 MIKU1
Koberce Trend ARGDeportivo Estudiantil FC Út 6.11. 20:45 MIKU3
GoHosp PKTBC Lachtan A St 7.11. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Eden 1999Rychlí hroši APK Út 13.11. 19:00 P2
1.FP PrahaSteve Út 13.11. 19:00 P1
Deportivo Estudiantil FCNotorkros FK Út 13.11. 19:30 MIKU3
A.G.Č.V.Slamník I.USP Út 13.11. 20:45 MIKU1
TBC Lachtan AVeget FC Ne 18.11. 11:15 P2
GoHosp PKKoberce Trend ARG Út 20.11. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
SteveA.G.Č.V. Út 27.11. 19:30 MIKU1
Notorkros FKGoHosp PK Út 27.11. 19:30 SLIVE
Rychlí hroši APKDeportivo Estudiantil FC Út 27.11. 19:30 BECH
Veget FC1.FP Praha Út 27.11. 20:15 P3
Slamník I.USPEden 1999 Út 27.11. 20:15 ZABEH
Koberce Trend ARGTBC Lachtan A Út 27.11. 20:15 STER3