9. Deportivo Estudiantil FC A 11 3 3 5 29:37 9

Po 1.10.12 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 1.10.12 20:15 DABLI Kerata Chíjos Pavana AK A   (HL7B)
Po 15.10.12 19:30 ARIT Ekonom WT Dvorce SK MPI   (HL2A)
Po 15.10.12 20:45 ARIT Smutný potapěči Šumavan-Balkán   (HL1A)
Út 4.12.12 19:00 STER2 Demoliční četa J paví Ř   (HL5C)
Út 4.12.12 20:15 STER2 Přezletice SG Speciál Braník VET   (VL4D)

27. 11. 12 20:15 STER3 Koberce Trend ARG TBC Lachtan A 11. 2:4 (1:2)
Koberce Trend ARG TBC Lachtan A
Tomáš Kamler – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Petr Horák, Václav Kuba, Tomáš Vyhnal vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Filip Roháč, Vítězslav Stejskal, Jan Vejmelka
28., 48. Pavel Chvojka 16., 41. Vítězslav Stejskal
21. Filip Roháč
55. Antonín Příkaský
20. 11. 12 19:30 SLIVE GoHosp PK Koberce Trend ARG 10. 3:5 (0:2)
Rozhodčí se (opět) nedostavil, což tentokrát ani moc nevadilo. Koberce více chtěli vyhrát a především měli přesnější mušku, GoHosp trefili 3x tyč.
GoHosp PK Koberce Trend ARG
Daniel Doležal – Rudolf Král, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs Tomáš Kamler – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Petr Horák, Václav Kuba, Marek Zvěřina
41., 59. Vladimír Vaněk
55. Vilém Řehák
11., 15., 32., 52. Tomáš Fichtner
47. Václav Kuba
6. 11. 12 20:45 MIKU3 Koberce Trend ARG Deportivo Estudiantil FC A 9. 5:4 (2:2)
Utkání dvou technických týmů hrané nahoru dolu. Jiří Caithaml, Michal Vrátný
Koberce Trend ARG Deportivo Estudiantil FC A
Michal Kobliha – Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Petr Horák, Tomáš Kamler, Tomáš Vyhnal, Marek Zvěřina vs Luis A. Padilla Mendoza – Javier Dario Acosta Serrano, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Manuel Gonzalez, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Giovanni Mina, Martín Perez Rodríguez
24. Marek Zvěřina
28., 36. Jiří Fichtner
33., 44. Tomáš Kamler
16., 16. Jesus Castillo
37. Miguel Santiago Lasso Alvear
45. Andres Felipe Caballero
30. 10. 12 19:30 MIKU2 Eden 1999 Koberce Trend ARG 8. 3:0 (2:0)
Velmi, velmi pohledné utkání, kterému by slušela remíza. Výkony gólmanů byly však tak rozdílné, že utkání skončilo celkem jasným rozdílem. Milan Mužátko, Roman Mráz
Eden 1999 Koberce Trend ARG
Karel Mařík – Robert Domašínský, Jan Matějka, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Jakub Strouhal vs Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Růžička, Tomáš Vyhnal
4. David Pšenica
21., 50. Ladislav Němec
23. 10. 12 20:45 MIKU1 Koberce Trend ARG A.G.Č.V. 7. 7:1 (0:0)
Vyrovnané utkání které rozhodl střelec Chvojka. Roman Bačák, Dominik Zukal
Koberce Trend ARG A.G.Č.V.
Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Petr Horák, Tomáš Kamler, Tomáš Růžička, Tomáš Vyhnal vs Petr Jarolímek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Tomáš Voříšek
33., 51. Tomáš Fichtner
39., 42., 52., 56., 58. Pavel Chvojka
35 Tomáš Fichtner
59 Jiří Fichtner
47. Jiří Hendrich ml. 39. Tomáš Voříšek
18. 10. 12 20:45 MIKU3 1.FP Praha Koberce Trend ARG 6. 7:4 (2:2)
Pohledné utkání. Jiří Bidovský
1.FP Praha Koberce Trend ARG
Vladimír Fojt – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr, Tomáš Petr, Adam Sajfrt vs Richard Klír – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Vyhnal, Marek Zvěřina
58. Tomáš Vyhnal
9. 10. 12 19:00 P2 Koberce Trend ARG Veget FC 5. 7:4 (4:1)
Hosté nastoupili do zápasu pouze ve 4 hráčích v poli a tento stav na hřišti vydržel po celý 1.poločas. I díky tomu domácí v naprosté pohodě vyhráli poločas 4:1. Ve 2.poločase se počet hráčů a v podstatě i hra vyrovnali. Ztrátu z 1.půle však hosté umazat nezvládli. Vítězství domácích je zcela zasloužené. Kohout, Pavlíček
Koberce Trend ARG Veget FC
Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Růžička, Marek Zvěřina vs Adam Kubiš – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Marek Schuma, Lukáš Urbančík
50., 53. Štěpán Podaný
2. 10. 12 19:00 P1 Steve Koberce Trend ARG 4. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka domácích.
Steve Koberce Trend ARG
Jozef Ščury – Přemysl Hanák, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták vs Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Růžička
27. Přemysl Hanák
29., 57. Jan Kokeš
55. Rostislav Kosek
38. Jiří Fichtner
46. Roman Čížek
18. 9. 12 17:00 HANSP Koberce Trend ARG Slamník I.USP 3. 0:6 k.
Tým domácích se nedostavil v dostatečném počtu.
Koberce Trend ARG Slamník I.USP
Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Tomáš Kamler, Tomáš Růžička, Tomáš Vyhnal, Marek Zvěřina vs Tomáš Mleziva – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Chalupa, Libor Pícka, Jan Věžník
11. 9. 12 19:00 P3 Rychlí hroši APK Koberce Trend ARG 2. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas v tempu, Koberce se ujali vedení, ale Hroši záhy vyrovnali. Před půlkou získali náskok a drželi jej dlouhých 24 minut. Po kýženém vyrovnání rozhodla chyba Koberců v obraně a na vyrovnání už bylo pozdě. Radomír Staněk
Rychlí hroši APK Koberce Trend ARG
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura vs Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Růžička, Tomáš Vyhnal
10. Vít Řezníček
28. Václav Lokajíček
58. Zdeněk Branžovský
6. Pavel Chvojka
52. Tomáš Fichtner
4. 9. 12 19:30 MIKU2 Koberce Trend ARG Notorkros FK 1. 6:8 (4:1)
Po první půli se zdálo, že je rozhodnuto, ale hraje se 60 minut! Konec zápasu vyzněl zcela pro hosty, kteří drtivým tlakem a větší vůlí po vítězství dokázali urvat oba body. Trnka
Koberce Trend ARG Notorkros FK
Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Růžička, Tomáš Vyhnal vs Pavel Mirvald – Jakub Bušo, Marek Coufal, Jan Dvořáček, Bohumil Janeček, Petr Jirgl, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Kupec, Jakub Mandát, Tomáš Sába, Svatoslav Zajíček