9. Deportivo Estudiantil FC A 11 3 3 5 29:37 9

Pá 7.9.12 18:00 P2 Bedna 98 FC Tuscarora A   (HL2B)
Pá 7.9.12 19:15 P2 64! FC Kobylisy A Žlutá křídla   (HL5E)
St 10.10.12 19:30 DEKAN Kliďas SFC 1.FC RUM   (VL3B)
St 10.10.12 20:45 DEKAN Dromedarians Praha Uličníci FC   (HL5D)
Po 12.11.12 19:00 P1 Ferri FC Ujde to 1980 SK   (HL3C)
Po 12.11.12 20:15 P1 Santa Dominica Erko Kbely   (HL1A)

27. 11. 12 19:30 MIKU1 Steve A.G.Č.V. 11. 3:4 (0:3)
Vyrovnané, technicky vedené utkání, ke konci utkání spíše boj. Jaroslav Renda, Jiří Fifka
Steve A.G.Č.V.
Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták, Slavomír Trepera vs Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Petr Jarolímek, Miloš Klouček, Vladimír Myslík, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek
31., 52. Daniel Sviták
44. OG
4., 49. Ondřej Urbánek
20. Jiří Hendrich ml.
28. Libor Hošek
13. 11. 12 19:00 P1 1.FP Praha Steve 10. 0:2 (0:0)
Pohledné a rychlé utkání, ve kterém měl Steve mírně navrch. Jiří Veškrna, Michael Štěpánek
1.FP Praha Steve
Jaroslav Poplužník – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Ondřej Kuděj, Michal Petr, Adam Sajfrt vs Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
50. Přemysl Hanák
51. Jan Kokeš
6. 11. 12 19:00 P1 Steve Veget FC 9. 3:2 (2:0)
Těsné, ale zasloužené vítězství domácích. Voldán
Steve Veget FC
Jozef Ščury – Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Slavomír Trepera vs Adam Kubiš – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, David Jirotka, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Lukáš Urbančík
3. Jan Laibl
13. Jan Kokeš
45. Přemysl Hanák
32., 55. David Jirotka
30. 10. 12 19:00 P1 TBC Lachtan A Steve 8. 2:2 (0:1)
Pěkné utkání, ve kterém nechyběla rychlost a nasazení. V prvním poločase měli mírně navrch hosté, ve druhém poločase však postupně fyzicky upadali a naopak domácí přidali, což nakonec dokázali zaslouženým vyrovnáním necelé 2 minuty před koncem. Jiří Staš, Róbert Smida
TBC Lachtan A Steve
David Ondřej – Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Filip Roháč vs Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
47., 58. Michal Krystín 6. Jan Laibl
34. Rostislav Kosek
23. 10. 12 18:15 HANSP Slamník I.USP Steve 7. 2:5 (0:4)
První poločas jasná záležitost týmu Steve. Po poločase výměna brankáře a větší nasazení přineslo do hry vyrovnání utkání. Škoda že Slamník nereagoval dříve. Náskok byl obrovský a zápas byl rozhodnut. Kohout, Janča
Slamník I.USP Steve
Tomáš Mleziva – Petr Casanova, Jan Dolejš, Filip Sidorjak, Vladimír Sidorjak, Daniel Tereba, Jan Věžník vs Jozef Ščury – Přemysl Hanák, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Bastien Lizé, Slavomír Trepera
48. Tomáš Mleziva
50. Daniel Tereba
19., 25., 27. Jan Kokeš
20., 45. Přemysl Hanák
16. 10. 12 19:00 P1 Steve Rychlí hroši APK 6. 1:3 (0:1)
Zasloužené vítězství hostů.
Steve Rychlí hroši APK
Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Slavomír Trepera vs Luboš Prosecký – Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura
42. Jan Kokeš 16. Jan Guzman
32., 57. Ondřej Vaňura
9. 10. 12 19:30 MIKU1 Notorkros FK Steve 5. 3:2 (0:2)
zajímavé utkání, ve kterém hostům patřil první poločas, ale Notorkros výsledek v posledních deseti minutách obrátil. Remíza by byla spravedlivější. Radek Matoušek, Petr Žižka
Notorkros FK Steve
Pavel Mirvald – Marek Coufal, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Martin Kosek, Jakub Mandát, Daniel Mirvald, Jan Zlatník vs Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Jan Kokeš, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
50. Martin Kosek
57., 59. Jakub Mandát
3. Jan Kokeš
22. Daniel Sviták
2. 10. 12 19:00 P1 Steve Koberce Trend ARG 4. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka domácích.
Steve Koberce Trend ARG
Jozef Ščury – Přemysl Hanák, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták vs Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Růžička
27. Přemysl Hanák
29., 57. Jan Kokeš
55. Rostislav Kosek
38. Jiří Fichtner
46. Roman Čížek
18. 9. 12 19:30 SLIVE GoHosp PK Steve 3. 2:0 (0:0)
Svižný fotbal hlavně ze strany domácích. Husák
GoHosp PK Steve
Daniel Doležal – Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vilém Řehák, Vladimír Vaněk vs Jan Laibl – Přemysl Hanák, Rostislav Kosek, Bastien Lizé, Jozef Ščury, Slavomír Trepera
39. Vilém Řehák
60. Martin Kroupa
11. 9. 12 19:00 P1 Steve Deportivo Estudiantil FC A 2. 3:3 (2:2)
První poločas začali Deportivo tlačit a ze začátku to vypadalo, že to skončí pro soupeře debaklem. Bohužel Deportivo inkasoval jako první a hra se srovnala a byla vyrovnaná až do konce utkání. Vladimír Grešnjakov, Sergey Greshnyakov
Steve Deportivo Estudiantil FC A
Jozef Ščury – Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták, Slavomír Trepera vs Giovanni Mina – Javier Dario Acosta Serrano, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Manuel Gonzalez, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Luis A. Padilla Mendoza, Martín Perez Rodríguez
15. Slavomír Trepera
29., 45. Daniel Sviták
22. Guillermo Sebastian Menendez
27. Manuel Gonzalez
39. Martín Perez Rodríguez
4. 9. 12 19:00 P1 Eden 1999 Steve 1. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Hosté po většinu utkání odehráli ve čtyřech v poli. Radim Fischer, Daniel Vaca
Eden 1999 Steve
Karel Mařík – Robert Domašínský, Jan Matějka, Martin Mužák, Ladislav Němec, Petr Sedlák, Jakub Strouhal vs Jozef Ščury – Richard Fridrich, Přemysl Hanák, Jan Laibl, Zdeněk Matějík, Slavomír Trepera