Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Batalion 91 A

Po 3.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 3.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 3.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 14.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 14.9. 20:30 Zákostelní ZAK

Real TIDE XXL

Pa 19.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 19.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 19.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 23.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 23.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 23.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Pašáci

Po 3.9. 17:00 Aritma ARIT
Po 3.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 18.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 18.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 19.11. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 19.11. 19:45 Hrabákova HRAB2

PAVAPA Motl

Út 4.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 4.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 4.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 14.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 14.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 14.9. 20:45 Běchovice 2 BECH

Banana Chiquíta

Po 10.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 10.9. 20:45 Aritma ARIT
Čt 20.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 20.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 21.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 21.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Relax-FC

Po 10.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 10.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 19.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 19.9. 20:45 Děkanka DEKAN
St 21.11. 17:00 Děkanka DEKAN
St 21.11. 18:15 Děkanka DEKAN

AG team

Pa 7.9. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 7.9. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 7.9. 20:15 Tempo FC TEMPO
Út 18.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 18.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 18.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Mystique Dynamo CF

Út 11.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 11.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 11.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 21.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 21.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 21.9. 20:45 Hanspaulka HANSP

Inter Bubeneč

Po 17.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 17.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 17.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 1.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 1.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 1.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Kříženeček

Po 1.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 1.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 8.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 8.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 27.11. 19:00 Štěrboholy STER3
Út 27.11. 20:15 Štěrboholy STER3

Celtic THK

Po 1.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 1.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Po 15.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 15.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 30.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 30.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Pozdní sběr II

Po 1.10. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 1.10. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 15.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 15.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 4.12. 18:45 Aritma ARIT
Út 4.12. 20:00 Aritma ARIT