Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
AG team bílá, černá
Banana Chiquíta žlutá, červená
Batalion 91 A zelená, červená
Celtic THK zeleno-bílá, černá
Inter Bubeneč fialová, bílá
Kříženeček oranžová, zelená
Mystique Dynamo CF červená, bílá
Pašáci modrá
PAVAPA Motl modrá, zelená
Pozdní sběr II fialová, bílá
Real TIDE XXL červeno-černá, bílá
Relax-FC bílá, žlutá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
KříženečekMystique Dynamo CF St 12.9. 20:45 NOVOB
Celtic THKPAVAPA Motl St 12.9. 20:45 MIKU2
Batalion 91 APozdní sběr II St 12.9. 20:45 DEKAN
Banana ChiquítaReal TIDE XXL Čt 13.9. 19:30 DEKAN
Inter BubenečPašáci Čt 13.9. 20:45 MIKU1
AG teamRelax-FC Čt 13.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
AG teamBanana Chiquíta St 19.9. 20:45 MIKU3
Pozdní sběr IICeltic THK St 19.9. 20:45 MIKU2
PAVAPA MotlInter Bubeneč Čt 20.9. 17:45 ZABEH
Real TIDE XXLBatalion 91 A Čt 20.9. 19:30 DEKAN
PašáciKříženeček Čt 20.9. 20:45 MIKU1
Relax-FCMystique Dynamo CF Čt 20.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter BubenečPozdní sběr II Po 24.9. 19:45 HRAB2
KříženečekPAVAPA Motl St 26.9. 20:45 NOVOB
Celtic THKReal TIDE XXL St 26.9. 20:45 MIKU1
Batalion 91 AAG team St 26.9. 20:45 MIKU4
Mystique Dynamo CFPašáci Čt 27.9. 20:45 MIKU1
Banana ChiquítaRelax-FC Čt 27.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
PAVAPA MotlMystique Dynamo CF St 3.10. 17:45 ZABEH
Banana ChiquítaBatalion 91 A St 3.10. 19:00 P1
AG teamCeltic THK St 3.10. 20:45 MIKU2
Pozdní sběr IIKříženeček St 3.10. 20:45 NOVOB
Real TIDE XXLInter Bubeneč Čt 4.10. 19:30 DEKAN
Relax-FCPašáci Čt 4.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CFPozdní sběr II Po 8.10. 18:15 NOVOB
Inter BubenečAG team Po 8.10. 19:30 MIKU3
KříženečekReal TIDE XXL St 10.10. 20:45 NOVOB
Celtic THKBanana Chiquíta St 10.10. 20:45 MIKU2
PašáciPAVAPA Motl Čt 11.10. 20:45 MIKU1
Batalion 91 ARelax-FC Čt 11.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Banana ChiquítaInter Bubeneč Po 15.10. 19:15 DOLME
Batalion 91 ACeltic THK St 17.10. 20:45 MIKU1
AG teamKříženeček St 17.10. 20:45 NOVOB
Real TIDE XXLMystique Dynamo CF Čt 18.10. 19:30 DEKAN
Pozdní sběr IIPašáci Čt 18.10. 20:45 MIKU1
Relax-FCPAVAPA Motl Čt 18.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CFAG team Po 22.10. 19:15 DOLME
PAVAPA MotlPozdní sběr II St 24.10. 20:15 P3
KříženečekBanana Chiquíta St 24.10. 20:45 NOVOB
Celtic THKRelax-FC St 24.10. 20:45 MIKU2
Inter BubenečBatalion 91 A Čt 25.10. 18:15 MIKU3
PašáciReal TIDE XXL Čt 25.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Celtic THKInter Bubeneč St 31.10. 20:45 MIKU1
Batalion 91 AKříženeček St 31.10. 20:45 NOVOB
Relax-FCPozdní sběr II Čt 1.11. 19:30 BECH
Real TIDE XXLPAVAPA Motl Čt 1.11. 19:30 DEKAN
AG teamPašáci Čt 1.11. 20:45 MIKU1
Banana ChiquítaMystique Dynamo CF So 3.11. 12:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CFBatalion 91 A St 7.11. 18:00 DOLME
PAVAPA MotlAG team St 7.11. 20:15 STER1
KříženečekCeltic THK St 7.11. 20:45 NOVOB
Pozdní sběr IIReal TIDE XXL Čt 8.11. 19:30 DEKAN
PašáciBanana Chiquíta Čt 8.11. 20:45 MIKU1
Inter BubenečRelax-FC Čt 8.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
AG teamPozdní sběr II Po 12.11. 18:30 HRAB2
Banana ChiquítaPAVAPA Motl St 14.11. 20:15 P3
Inter BubenečKříženeček St 14.11. 20:45 NOVOB
Celtic THKMystique Dynamo CF St 14.11. 20:45 MIKU2
Batalion 91 APašáci Čt 15.11. 20:45 MIKU1
Relax-FCReal TIDE XXL Čt 15.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CFInter Bubeneč St 28.11. 17:45 STER2
PAVAPA MotlBatalion 91 A St 28.11. 18:00 ZAK
KříženečekRelax-FC St 28.11. 18:00 SCBEC
Real TIDE XXLAG team St 28.11. 18:15 DEKAN
Pozdní sběr IIBanana Chiquíta St 28.11. 18:15 MIKU4
PašáciCeltic THK St 28.11. 18:15 MIKU1