Út 4.9.12 18:15 MIKU1 CFC Letňany Inter 2011   (VL1A)
Út 4.9.12 19:30 MIKU1 Folprecht 1.FC VET Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 4.9.12 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Veget FC   (HL4B)
Pá 14.9.12 18:15 BECH Šejk Peterka Kamikaze AbyDal LC   (HL7G)
Pá 14.9.12 19:30 BECH Sklenářka FC PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 14.9.12 20:45 BECH Těžká demence Nalejto 1.FC   (HL5E)

28. 11. 12 18:00 ZAK PAVAPA Motl Batalion 91 A 11. 4:2 (2:0)
První půle pro domácí, kteří lépe kombinovali a lépe stříleli. Hosté byli v koncovce zbrklí. Druhá půle byla vyrovnaná, ale závěr zápasu vyzněl pro zkušenější tým domácích.
PAVAPA Motl Batalion 91 A
David Motl – Michal Bureš, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Robert Sojka vs Jan Kůstka – Daniel Boubín, Michal Černý, Michal Cihelka, Pavel Gruda, Petr Gruda, Martin Hemerka, Tomáš Kozák, Michal Švára
5., 20., 57. Marek Lojda
59. Jakub Motl
32. Daniel Boubín
43. Martin Hemerka
14. 11. 12 20:15 P3 Banana Chiquíta PAVAPA Motl 10. 0:6 (0:1)
1.poločas příliš zajímavého nepřinesl- jedinou branku vstřelili lépe hrající hosté již v 5.min. zápasu. Podobný vstup se hostům povedl i ve 2.půli, když ve 32.min. zvyšoval na 2:0 Lojda. Další branky přidali Motl J. s Burešem a hosté nakonec dnešního soupeře přehráli a zvítězili 6:0. Kohout, Pavlíček
Banana Chiquíta PAVAPA Motl
František KoubaJakub Erber, Karel Kejval, Josef Kopecký, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs David Motl – Michal Bureš, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Robert Sojka, Michal Stejskal
5. Pavel Motl
32., 49. Marek Lojda
40. Jakub Motl
47. Michal Bureš
57. Milan Korman
7. 11. 12 20:15 STER1 PAVAPA Motl AG team 9. 2:1 (0:1)
Remíza by zápasu slušela víc. Jan Hrubý, Miroslav Benkovský
PAVAPA Motl AG team
David Motl – Michal Bureš, Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Robert Sojka vs Petr Štětka – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, David Dufek, Martin Mitro, Marián Poledník, Dominik Šír
45. Robert Sojka
51. Pavel Motl
25. David Dufek
1. 11. 12 19:30 DEKAN Real TIDE XXL PAVAPA Motl 8. 4:4 (4:2)
V utkání dvou fotbalově vyspělých týmů, s chutí do hry, každý tým nakonec uspěl 4x, a tak si rozdělili každý po bodu. Hošek
Real TIDE XXL PAVAPA Motl
Roman Vokál – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs David Motl – Michal Bureš, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Robert Sojka
4., 10. Matěj Soucha
19. Jaroslav Veverka
27. Ondřej Veverka
18., 26., 43. Jakub Motl
38. Marek Lojda
24. 10. 12 20:15 P3 PAVAPA Motl Pozdní sběr II 7. 1:1 (0:1)
Rychlý spád utkání v celkem vysoké kvalitě, 2 krásné góly.
PAVAPA Motl Pozdní sběr II
David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Robert Sojka, Michal Stejskal vs David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štika
51. Michal Stejskal 30. Radek Pálenkáš
18. 10. 12 20:45 BECH Relax-FC PAVAPA Motl 6. 2:6 (0:1)
Utkání ovlivněno odstoupením brankáře Relaxu v 17. min. Poté už Pavapa měla jednoduchý úkol, dovést utkání do vítězného konce. Stránský
Relax-FC PAVAPA Motl
Ludvík FialaMichal Bareš, Petr Mužík, Miroslav Šipčiak, Yevgen Stets, Kamil Theuer, Tomáš Wolf vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Robert Sojka
45., 55. Michal Bareš 28., 41., 50. Robert Sojka
32. Miroslav Lojda
42. Jakub Motl
59. Marek Lojda
11. 10. 12 20:45 MIKU1 Pašáci PAVAPA Motl 5. 1:3 (0:1)
Hosté lepším mužstvem.
Pašáci PAVAPA Motl
Ondřej Jedlička – Petr Geisler, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Karel Janďourek, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Roman Vavřík vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Robert Sojka
48. Karel Janďourek 11., 53. Marek Lojda
38. Milan Korman
3. 10. 12 17:45 ZABEH PAVAPA Motl Mystique Dynamo CF 4. 3:3 (0:0)
Spravedlivá remíza. Peter Brťka, Michal Palkoska
PAVAPA Motl Mystique Dynamo CF
David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Robert Sojka vs Zdeněk Půta – Jiří Burian, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový
47. Pavel Motl
52. Robert Sojka
39. Marek Daněček
40. Aleš Moravec
51. Jan Lenz
26. 9. 12 20:45 zzNOVOB Kříženeček PAVAPA Motl 3. 5:4 (2:2)
Vyrovnané utkání dobré úrovně, v závěru trochu nervózní. Domácí zúročili svojí zkušenost a v závěru rozhodli. Martin Šašek, Milan Velhuda
Kříženeček PAVAPA Motl
Karel Černý – Michal Hnát, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Martin Vlasák vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Robert Sojka
16., 27., 58. Ladislav Kurucz
38., 40. Michal Hnát
24. Jakub Motl
26., 51. Miroslav Lojda
41. Milan Korman
20. 9. 12 17:45 ZABEH PAVAPA Motl Inter Bubeneč 2. 9:1 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
PAVAPA Motl Inter Bubeneč
David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Robert Sojka vs Aleš Hnízda – Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Jan Votruba
12., 35., 48. Jakub Motl
23. OG
32., 46., 54. Miroslav Lojda
37., 44. Robert Sojka
50 Robert Sojka 55. Ondřej Čmelík 46. Antonín Greschner
12. 9. 12 20:45 MIKU2 Celtic THK PAVAPA Motl 1. 4:4 (1:3)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Šťástka
Celtic THK PAVAPA Motl
Zdeněk Blažek – Petr Brejcha, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Pavel Řehák, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs David Motl – Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Robert Sojka