Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Fugas CF A

St 19.9. 19:00 Pražačka P3
St 19.9. 19:00 Pražačka P2
St 19.9. 19:00 Pražačka P1
St 19.9. 20:15 Pražačka P2
St 19.9. 20:15 Pražačka P1
St 19.9. 20:15 Pražačka P3

Hell´s boys

St 3.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 3.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 3.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 7.10. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 7.10. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 7.10. 17:30 Mikulova MIKU2

Kontis 1.FC

Po 3.9. 19:00 Pražačka P1
Po 3.9. 20:15 Pražačka P1
Út 9.10. 19:00 Pražačka P3
Út 9.10. 20:15 Pražačka P3
Po 22.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 22.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

PAPE Dejvice

Ne 28.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 28.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Čt 15.11. 19:00 Pražačka P1
Čt 15.11. 20:15 Pražačka P1
Ne 18.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 18.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Sklenářka FC

Po 24.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 24.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 9.10. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 9.10. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 12.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 12.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Torpedo Ohrobec SKA

Út 30.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 30.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 30.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 6.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 6.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 6.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Guatemalské ještěrky

Ne 28.10. 10:00 Pražačka P2
Ne 28.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 28.10. 12:30 Pražačka P2
Po 12.11. 17:30 Tempo FC TEMPO
Po 12.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 12.11. 20:00 Tempo FC TEMPO

Reds FC

Po 3.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 3.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 3.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 13.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 13.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 13.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

Démoni

Út 4.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 4.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 4.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
So 15.9. 11:15 Pražačka P1
So 15.9. 12:30 Pražačka P1
So 15.9. 13:45 Pražačka P1

Gumídci Méďové FC

Út 18.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 18.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 24.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 24.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Čt 22.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 22.11. 20:15 Pražačka P3

Ústavan 01 KK

Po 17.9. 19:00 Pražačka P1
Po 17.9. 20:15 Pražačka P1
Pa 21.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 21.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 22.11. 17:30 Štěrboholy STER1
Čt 22.11. 18:45 Štěrboholy STER1

Tramway FC

Út 11.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 11.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 11.9. 20:45 Mikulova MIKU2
So 22.9. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 22.9. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 22.9. 13:45 Kbely Spartak KBELY