Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Démoni zelená
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
Guatemalské ještěrky zelená, žlutá
Gumídci Méďové FC vínová, zelená
Hell´s boys oranžová, černá
PAPE Dejvice světle modrá
Reds FC červená, tmavě modrá
Sklenářka FC červená, vínová
Torpedo Ohrobec SKA bílo-oranžová, oranžová
Kontis 1.FC modrá
Tramway FC bílá, modrá
Ústavan 01 KK oranžová, zelená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCTorpedo Ohrobec SKA St 5.9. 20:15 P1
Hell´s boysSklenářka FC Pa 7.9. 18:00 ZAK
DémoniÚstavan 01 KK Pa 7.9. 18:00 P3
Guatemalské ještěrkyKontis 1.FC Pa 7.9. 19:15 P1
Fugas CF ATramway FC Pa 7.9. 19:15 P3
PAPE DejviceReds FC Pa 7.9. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
DémoniFugas CF A St 12.9. 19:00 P3
Ústavan 01 KKReds FC Pa 14.9. 18:00 P3
Tramway FCGuatemalské ještěrky Pa 14.9. 19:15 P1
Sklenářka FCPAPE Dejvice Pa 14.9. 19:30 BECH
Torpedo Ohrobec SKAHell´s boys Po 24.9. 17:00 NOVOB
Kontis 1.FCGumídci Méďové FC Čt 27.9. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Fugas CF AÚstavan 01 KK Čt 20.9. 20:15 P3
Hell´s boysKontis 1.FC Pa 21.9. 18:00 ZAK
Gumídci Méďové FCTramway FC Pa 21.9. 18:00 P2
Guatemalské ještěrkyDémoni Pa 21.9. 19:15 P1
Reds FCSklenářka FC Pa 21.9. 19:30 BECH
PAPE DejviceTorpedo Ohrobec SKA Pa 21.9. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo Ohrobec SKAReds FC Po 1.10. 19:00 P3
Tramway FCHell´s boys Pa 5.10. 18:00 ZAK
DémoniGumídci Méďové FC Pa 5.10. 19:00 TEMPO
Fugas CF AGuatemalské ještěrky Pa 5.10. 19:15 P1
Kontis 1.FCPAPE Dejvice Pa 5.10. 19:30 HANSP
Ústavan 01 KKSklenářka FC Pa 5.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Reds FCKontis 1.FC Po 8.10. 19:30 DEKAN
Gumídci Méďové FCFugas CF A Čt 11.10. 19:00 P1
Hell´s boysDémoni Pa 12.10. 18:00 ZAK
Guatemalské ještěrkyÚstavan 01 KK Pa 12.10. 19:15 P1
PAPE DejviceTramway FC Pa 12.10. 19:30 HANSP
Sklenářka FCTorpedo Ohrobec SKA Pa 12.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tramway FCReds FC Po 15.10. 19:00 ZABEH
Ústavan 01 KKTorpedo Ohrobec SKA St 17.10. 19:00 P2
Fugas CF AHell´s boys Pa 19.10. 18:00 P2
Guatemalské ještěrkyGumídci Méďové FC Pa 19.10. 19:15 P1
Kontis 1.FCSklenářka FC Pa 19.10. 19:30 BECH
DémoniPAPE Dejvice Pa 19.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCÚstavan 01 KK St 24.10. 19:45 HRAB1
Torpedo Ohrobec SKAKontis 1.FC St 24.10. 20:15 STER3
PAPE DejviceFugas CF A Čt 25.10. 19:00 P1
Hell´s boysGuatemalské ještěrky Pa 26.10. 18:00 ZAK
Sklenářka FCTramway FC Pa 26.10. 19:30 BECH
Reds FCDémoni Pa 26.10. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tramway FCTorpedo Ohrobec SKA Po 29.10. 20:15 STER3
Ústavan 01 KKKontis 1.FC St 31.10. 20:45 MIKU2
Fugas CF AReds FC Čt 1.11. 19:00 P1
Gumídci Méďové FCHell´s boys Pa 2.11. 18:00 ZAK
Guatemalské ještěrkyPAPE Dejvice Pa 2.11. 19:15 P1
DémoniSklenářka FC Pa 2.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Kontis 1.FCTramway FC Po 5.11. 19:30 BECH
Torpedo Ohrobec SKADémoni St 7.11. 20:15 P3
Hell´s boysÚstavan 01 KK Pa 9.11. 18:00 ZAK
Reds FCGuatemalské ještěrky Pa 9.11. 19:15 P1
PAPE DejviceGumídci Méďové FC Pa 9.11. 19:30 HANSP
Sklenářka FCFugas CF A Pa 9.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Fugas CF ATorpedo Ohrobec SKA St 14.11. 19:00 P3
Hell´s boysPAPE Dejvice Pa 16.11. 18:00 ZAK
Gumídci Méďové FCReds FC Pa 16.11. 19:00 TEMPO
Ústavan 01 KKTramway FC Pa 16.11. 19:15 P3
Guatemalské ještěrkySklenářka FC Pa 16.11. 19:15 P1
DémoniKontis 1.FC So 17.11. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tramway FCDémoni Pa 30.11. 19:00 TEMPO
Torpedo Ohrobec SKAGuatemalské ještěrky Pa 30.11. 19:15 SCBEC
Reds FCHell´s boys Pa 30.11. 19:15 ZAK
Kontis 1.FCFugas CF A Pa 30.11. 19:30 DEKAN
PAPE DejviceÚstavan 01 KK Pa 30.11. 19:30 HANSP
Sklenářka FCGumídci Méďové FC Pa 30.11. 19:30 BECH