Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

A - klub 90

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 7.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 7.10. 20:00 Pražačka P3
Ne 18.11. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 18:45 Tempo FC TEMPO

Alej FK A

Ne 14.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 4.11. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 17:30 Děkanka DEKAN

Améby AFC A

Pa 5.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 5.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 5.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 8.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 8.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 8.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Dejvický expres

Ne 7.10. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 7.10. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 4.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 4.11. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 18.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 18.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Bohemia AFK

Ne 21.10. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.10. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 15.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 15.11. 20:45 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 18.11. 20:00 Pražačka P1

Tycho de Brahe FC A

Po 8.10. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 8.10. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 15.10. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 15.10. 19:45 Hrabákova HRAB3
Po 12.11. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 12.11. 19:45 Hrabákova HRAB2

Kliďas FC

Ne 28.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 28.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 11.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 11.11. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 2.12. 18:45 Hanspaulka HANSP

Hustec

Ne 23.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 23.9. 20:00 Pražačka P2
Ne 28.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 2.12. 13:45 Hanspaulka HANSP

Devils of Zderaz

So 6.10. 08:45 Pražačka P3
So 6.10. 10:00 Pražačka P3
So 6.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 18.11. 10:00 Pražačka P2
Ne 18.11. 11:15 Pražačka P2
Ne 18.11. 12:30 Pražačka P2

SAS fans

Po 10.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 10.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 10.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 20.9. 17:00 Aritma ARIT
Čt 20.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 20.9. 19:30 Aritma ARIT

Internazionale AC

So 8.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 8.9. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 9.9. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 9.9. 16:00 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 08:45 Pražačka P2
So 24.11. 10:00 Pražačka P2

La Oliva FC

Po 3.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 3.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 3.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 19.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 19.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 19.9. 20:30 Zákostelní ZAK