Seznam týmů, 4. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Internazionale AC černo-červená, bílá
A - klub 90 bílá
Améby AFC A červeno-černá
Dejvický expres bílá, rudá
Devils of Zderaz modrá
Bohemia AFK modro-bílá
Hustec bílá, červená
Alej FK A modro-bílá, červená
Kliďas FC červená
La Oliva FC zelená, bílá
SAS fans světle modrá, bílá
Tycho de Brahe FC A růžová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Devils of ZderazAlej FK A So 15.9. 11:15 NOVOB
A - klub 90SAS fans So 15.9. 12:30 P1
Dejvický expresKliďas FC So 15.9. 15:00 HANSP
Améby AFC ALa Oliva FC Ne 16.9. 11:00 BECH
Bohemia AFKHustec Ne 16.9. 15:00 P1
Internazionale ACTycho de Brahe FC A Ne 30.9. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC AHustec So 22.9. 10:00 TEMPO
Kliďas FCDevils of Zderaz So 22.9. 13:45 KBELY
La Oliva FCDejvický expres So 22.9. 13:45 HANSP
Internazionale ACA - klub 90 Ne 23.9. 12:30 P1
Alej FK ABohemia AFK Ne 23.9. 13:45 HANSP
SAS fansAméby AFC A Ne 23.9. 16:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
A - klub 90Tycho de Brahe FC A So 6.10. 10:00 TEMPO
Dejvický expresSAS fans So 6.10. 15:00 HANSP
HustecAlej FK A Ne 7.10. 08:45 HANSP
Bohemia AFKKliďas FC Ne 7.10. 10:00 HANSP
Améby AFC AInternazionale AC Ne 7.10. 13:45 DEKAN
Devils of ZderazLa Oliva FC Ne 7.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC AAlej FK A So 13.10. 10:00 TEMPO
SAS fansDevils of Zderaz So 13.10. 13:45 NOVOB
A - klub 90Améby AFC A Ne 14.10. 10:00 TEMPO
La Oliva FCBohemia AFK Ne 14.10. 12:30 ZAK
Kliďas FCHustec Ne 14.10. 12:30 P1
Internazionale ACDejvický expres Ne 14.10. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC ATycho de Brahe FC A Pa 19.10. 19:00 TEMPO
Bohemia AFKSAS fans So 20.10. 13:45 ZAK
Alej FK AKliďas FC Ne 21.10. 08:45 HANSP
HustecLa Oliva FC Ne 21.10. 11:00 BECH
Dejvický expresA - klub 90 Ne 21.10. 17:30 HANSP
Devils of ZderazInternazionale AC Ne 21.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC AKliďas FC So 8.9. 12:30 TEMPO
SAS fansHustec Ne 30.9. 17:30 P3
A - klub 90Devils of Zderaz So 27.10. 10:00 TEMPO
La Oliva FCAlej FK A Ne 28.10. 08:45 HANSP
Améby AFC ADejvický expres Ne 28.10. 15:00 DEKAN
Internazionale ACBohemia AFK Ne 28.10. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Devils of ZderazAméby AFC A Ne 30.9. 16:15 NOVOB
Alej FK ASAS fans So 3.11. 08:45 P1
Bohemia AFKA - klub 90 So 3.11. 12:30 TEMPO
Dejvický expresTycho de Brahe FC A So 3.11. 15:00 HANSP
Kliďas FCLa Oliva FC Ne 4.11. 10:00 HANSP
HustecInternazionale AC Ne 4.11. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC ABohemia AFK Pa 9.11. 20:15 TEMPO
Dejvický expresDevils of Zderaz So 10.11. 15:00 HANSP
SAS fansKliďas FC So 10.11. 16:15 ZAK
Internazionale ACAlej FK A Ne 11.11. 08:45 HANSP
A - klub 90Hustec Ne 11.11. 11:15 P2
Tycho de Brahe FC ALa Oliva FC Ne 2.12. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
La Oliva FCSAS fans So 8.9. 12:30 P3
Bohemia AFKDejvický expres Ne 30.9. 17:30 HANSP
Alej FK AA - klub 90 So 17.11. 10:00 P3
Devils of ZderazTycho de Brahe FC A So 17.11. 13:45 NOVOB
Kliďas FCInternazionale AC Ne 18.11. 10:00 HANSP
HustecAméby AFC A Ne 18.11. 12:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC ASAS fans So 24.11. 10:00 TEMPO
Devils of ZderazBohemia AFK So 24.11. 11:15 P3
A - klub 90Kliďas FC Ne 25.11. 11:15 P1
Améby AFC AAlej FK A Ne 25.11. 13:45 HANSP
Dejvický expresHustec Ne 25.11. 17:30 HANSP
Internazionale ACLa Oliva FC Ne 25.11. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
SAS fansInternazionale AC Ne 9.12. 12:15 HOSTI
La Oliva FCA - klub 90 Ne 9.12. 12:30 ZAK
Kliďas FCAméby AFC A Ne 9.12. 12:30 DEKAN
Alej FK ADejvický expres Ne 9.12. 12:30 HANSP
HustecDevils of Zderaz Ne 9.12. 12:30 KBELY
Bohemia AFKTycho de Brahe FC A Ne 9.12. 12:30 TEMPO