Rozpis pískání, 4. liga, skupina F

Farkáň 92 1.FC

Ne 11.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 11.11. 20:00 Pražačka P1
So 8.12. 10:00 Pražačka P3
So 8.12. 11:15 Pražačka P3

Gente - Yeti FC

So 8.9. 08:45 Pražačka P3
So 8.9. 10:00 Pražačka P3
Ne 16.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 16.9. 17:30 Pražačka P1
Ne 11.11. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 11.11. 15:00 Děkanka DEKAN

Kapr tým 86 A

So 8.9. 08:45 Zákostelní ZAK
So 8.9. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 23.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 23.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 11.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 11.11. 17:30 Děkanka DEKAN

Šotgani

So 8.9. 13:45 Zákostelní ZAK
So 8.9. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 11.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 11.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Veleslavín Viktoria

Ne 28.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 28.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 2.12. 12:30 Děkanka DEKAN
Ne 2.12. 13:45 Děkanka DEKAN

Atomovej brouk B

So 3.11. 08:45 Pražačka P1
So 3.11. 10:00 Pražačka P1
So 3.11. 11:15 Pražačka P1
So 10.11. 08:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 10.11. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB
So 10.11. 11:15 Novoborská CVČ NOVOB

Šrot FC

Ne 11.11. 10:00 Pražačka P2
Ne 11.11. 11:15 Pražačka P2
Ne 11.11. 12:30 Pražačka P2
So 24.11. 08:45 Pražačka P3
So 24.11. 10:00 Pražačka P3
So 24.11. 11:15 Pražačka P3

Zelená liška juniors

So 27.10. 08:45 Zárubova ZARUB
So 27.10. 10:00 Zárubova ZARUB
So 27.10. 11:15 Zárubova ZARUB
So 3.11. 08:45 Zákostelní ZAK
So 3.11. 10:00 Zákostelní ZAK
So 3.11. 11:15 Zákostelní ZAK

R.I.P. A

Ne 9.9. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 9.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 11.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 11.11. 20:00 Pražačka P2
Ne 2.12. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 2.12. 18:45 Mikulova MIKU4

Debakl FC

Ne 16.9. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 17:30 Zákostelní ZAK

Tus Pelotas

So 8.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 8.9. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
So 8.12. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 8.12. 11:15 Záběhlice ZABEH

Řežem to United

Ne 11.11. 10:00 Pražačka P1
Ne 11.11. 11:15 Pražačka P1
Ne 11.11. 12:30 Pražačka P1
So 8.12. 10:00 Děkanka DEKAN
So 8.12. 11:15 Děkanka DEKAN
So 8.12. 12:30 Děkanka DEKAN