Seznam týmů, 4. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Atomovej brouk B žluto-černá
Tus Pelotas modrá, oranžová
Gente - Yeti FC oranžová, červená
Debakl FC žlutá, zelená
Kapr tým 86 A modrá
R.I.P. A červeno-černá
Řežem to United zelená
Šotgani světle modrá, červená
Šrot FC bílá, bílo-černá
Farkáň 92 1.FC červeno-bílá
Zelená liška juniors zelená, červená
Veleslavín Viktoria modro-bílá, červeno-černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Gente - Yeti FCFarkáň 92 1.FC Ne 9.9. 15:00 P1
Tus PelotasZelená liška juniors Ne 9.9. 16:15 MIKU1
Debakl FCŠrot FC Ne 9.9. 18:45 ZAK
Atomovej brouk BVeleslavín Viktoria Ne 9.9. 18:45 P1
Kapr tým 86 AŠotgani Ne 9.9. 20:00 DABLI
R.I.P. AŘežem to United Ne 30.9. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCKapr tým 86 A Ne 16.9. 13:45 P1
ŠotganiR.I.P. A Ne 16.9. 16:15 HANSP
Veleslavín ViktoriaŘežem to United Ne 16.9. 17:30 ZABEH
Atomovej brouk BTus Pelotas Ne 16.9. 18:45 P1
Farkáň 92 1.FCDebakl FC Ne 16.9. 18:45 ZAK
Zelená liška juniorsGente - Yeti FC Ne 30.9. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
R.I.P. AŠrot FC Ne 23.9. 13:45 P1
Tus PelotasVeleslavín Viktoria Ne 23.9. 17:30 ZABEH
Debakl FCZelená liška juniors Ne 23.9. 18:45 ZAK
Gente - Yeti FCAtomovej brouk B Ne 23.9. 18:45 P1
Řežem to UnitedŠotgani Ne 23.9. 20:00 MIKU1
Kapr tým 86 AFarkáň 92 1.FC Ne 30.9. 17:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCŘežem to United Ne 7.10. 13:45 P1
Tus PelotasGente - Yeti FC Ne 7.10. 15:00 MIKU2
Farkáň 92 1.FCR.I.P. A Ne 7.10. 16:15 P2
Zelená liška juniorsKapr tým 86 A Ne 7.10. 16:15 MIKU1
Veleslavín ViktoriaŠotgani Ne 7.10. 17:30 ZABEH
Atomovej brouk BDebakl FC Ne 7.10. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
ŠotganiŠrot FC Ne 14.10. 16:15 HANSP
R.I.P. AZelená liška juniors Ne 14.10. 16:15 MIKU1
Kapr tým 86 AAtomovej brouk B Ne 14.10. 17:30 NOVOB
Gente - Yeti FCVeleslavín Viktoria Ne 14.10. 17:30 ZABEH
Debakl FCTus Pelotas Ne 14.10. 18:45 ZAK
Řežem to UnitedFarkáň 92 1.FC Ne 14.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelená liška juniorsŘežem to United Ne 21.10. 16:15 MIKU1
Farkáň 92 1.FCŠotgani Ne 21.10. 16:15 HANSP
Tus PelotasKapr tým 86 A Ne 21.10. 17:30 NOVOB
Veleslavín ViktoriaŠrot FC Ne 21.10. 17:30 ZABEH
Gente - Yeti FCDebakl FC Ne 21.10. 18:45 ZAK
Atomovej brouk BR.I.P. A Ne 21.10. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
R.I.P. ATus Pelotas Ne 28.10. 11:15 P2
Šrot FCFarkáň 92 1.FC Ne 28.10. 13:45 P1
ŠotganiZelená liška juniors Ne 28.10. 16:15 HANSP
Kapr tým 86 AGente - Yeti FC Ne 28.10. 17:30 NOVOB
Řežem to UnitedAtomovej brouk B Ne 28.10. 20:00 MIKU1
Debakl FCVeleslavín Viktoria Ne 11.11. 18:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Gente - Yeti FCR.I.P. A Ne 4.11. 15:00 P2
Zelená liška juniorsŠrot FC Ne 4.11. 16:15 MIKU1
Veleslavín ViktoriaFarkáň 92 1.FC Ne 4.11. 17:30 ZABEH
Debakl FCKapr tým 86 A Ne 4.11. 18:45 ZAK
Atomovej brouk BŠotgani Ne 4.11. 18:45 P1
Tus PelotasŘežem to United Ne 4.11. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCAtomovej brouk B Ne 18.11. 13:45 P1
ŠotganiTus Pelotas Ne 18.11. 16:15 HANSP
Farkáň 92 1.FCZelená liška juniors Ne 18.11. 16:15 MIKU1
Kapr tým 86 AVeleslavín Viktoria Ne 18.11. 17:30 NOVOB
R.I.P. ADebakl FC Ne 18.11. 18:45 ZAK
Řežem to UnitedGente - Yeti FC Ne 18.11. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tus PelotasŠrot FC Ne 25.11. 13:45 P1
Gente - Yeti FCŠotgani Ne 25.11. 16:15 HANSP
Kapr tým 86 AR.I.P. A Ne 25.11. 17:30 NOVOB
Veleslavín ViktoriaZelená liška juniors Ne 25.11. 17:30 ZABEH
Debakl FCŘežem to United Ne 25.11. 18:45 ZAK
Atomovej brouk BFarkáň 92 1.FC Ne 25.11. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelená liška juniorsAtomovej brouk B Ne 9.12. 18:45 P1
Farkáň 92 1.FCTus Pelotas Ne 9.12. 18:45 TEMPO
Šrot FCGente - Yeti FC Ne 9.12. 18:45 P3
ŠotganiDebakl FC Ne 9.12. 18:45 ZAK
R.I.P. AVeleslavín Viktoria Ne 9.12. 18:45 ZABEH
Řežem to UnitedKapr tým 86 A Ne 9.12. 19:00 STER2