25. 11. 12 18:45 P1 Atomovej brouk B Farkáň 92 1.FC 10. 4:1 (3:0)
Atomovej brouk kombinačně prevyšoval svého soupeře. Čapla
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Josef Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček
14., 22., 53. Jiří Sova
20. Tomáš Autrata
46. Jan Durdík
18. 11. 12 16:15 MIKU1 Farkáň 92 1.FC Zelená liška juniors 9. 3:5 (1:2)
Hosté byli lepší, ale soupeř se snažil až do konce utkání korigovat výsledek. Trnka
Farkáň 92 1.FC Zelená liška juniors
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Pavel Zajíček vs Petr Skalický – Martin Macků, Radek Melhem, David Průša, Jan Vacek, Petr Vinecký, Petr Zeman
20. Martin Kavalír
31. OG
58. Jan Fousek
7., 18. Petr Vinecký
34., 41., 44. David Průša
4. 11. 12 17:30 ZABEH Veleslavín Viktoria Farkáň 92 1.FC 8. 2:1 (1:0)
Veleslavín byl lepším týmem a zaslouženě zvítězil. jejich soupeř se více věnoval diskuzím. Ondřej Kulíček, Jan Sluka
Veleslavín Viktoria Farkáň 92 1.FC
Josef Jordán – Ondřej Bulíř, Ondřej Jon, Ivan Junas, Petr Krichebauer, Roman Krichebauer, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Ladislav Šulc, Václav Žák vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček
14., 45. Ondřej Jon 33. Jan Fousek
28. 10. 12 13:45 P1 Šrot FC Farkáň 92 1.FC 7. 2:5 (0:2)
Kvalitní utkání plné šancí, výsledek neodpovídá průběhu. FC Šrot byl lepším týmem, ale s jalovou koncovkou. David Roubal, Michal Roubal
Šrot FC Farkáň 92 1.FC
Jan Tichý – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Dominik Dlugoš, David Houška, David Mach, Karel Petřina, Josef Vitovič vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Ivo Unger, Pavel Zajíček
49. Zbyněk Adamec
53. David Houška
5. Petr Adam
20. Jan Fousek
45., 46. Štěpán Froňka
59. Pavel Zajíček
21. 10. 12 16:15 HANSP Farkáň 92 1.FC Šotgani 6. 4:0 (0:0)
Pohledné utkání v duchu fair play vyhrál lepší tým v druhém poločase. Jiří Stuchlík, Jan Herych
Farkáň 92 1.FC Šotgani
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň vs Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
48. Štěpán Froňka
52. Petr Adam
55. Jan Fousek
59. Martin Kavalír
14. 10. 12 20:00 MIKU1 Řežem to United Farkáň 92 1.FC 5. 9:1 (5:0)
Výsledkem jednoznačné utkání. Mladší, fotbalovější a rychlejší družina domácích nepřipustila problémy. Pavel Dlouhý, Luděk Štěpánek
Řežem to United Farkáň 92 1.FC
Marek Šmejkal – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Adam Linek, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Daniel Rapant vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ivo Unger
6. Tomáš Paszyc
15., 28. Adam Petřík
16., 36., 58. Michal Novák
18. Michael Ernest
39., 54. Adam Linek
33. Martin Kavalír
7. 10. 12 16:15 P2 Farkáň 92 1.FC R.I.P. A 4. 1:3 (0:0)
Po prvním poločase 0:0, do druhého poločasu vstoupili lépe RIP "A" a vyhráli. Michal Staněk, Martin Michálek
Farkáň 92 1.FC R.I.P. A
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Petr Charvát, Robert Flasza, Ondřej Hampl, Martin Hoidar, Ronald K. Howqvist, Jan Linhart, Michal Špíšek
38. Petr Adam 35., 45. Ronald K. Howqvist
37. Petr Charvát
30. 9. 12 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Farkáň 92 1.FC 3. 4:3 (1:1)
Velmi pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém se nakonec štěstí přiklonilo na stranu Kapru. Jiří Blažek, Martin Vávra
Kapr tým 86 A Farkáň 92 1.FC
Ondřej Vlasák – David Bartoň, Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Michal Klimeš, Lukáš Kulhánek, Pavel Martinovský vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Pavel Zajíček
10. Pavel Martinovský
39. David Bartoň
48. Daniel Čermák
56. Tomáš Jurčík
18. Martin Kavalír
34., 37. Jan Durdík
16. 9. 12 18:45 ZAK Farkáň 92 1.FC Debakl FC 2. 12:2 (4:1)
Hosté hráli pouze 4+1 prvních 15 minut zápasu. Hráli aktivně a dobře bránili, ale rozhodli se hrát otevřeně a přestali bránit, čehož domácí využili a ve druhé půli si dobře zastříleli. Kohout
Farkáň 92 1.FC Debakl FC
Jan Mandelík – Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Petr Gábriš – Jan Podpěra, Tomáš Repaský, Jan Šíma, Luboš Valent
9., 27., 35., 50. Jan Durdík
13., 53. Martin Kavalír
29., 51., 59., 60. Pavel Zajíček
42., 56. Jan Fousek
3. Jan Šíma
38. Tomáš Repaský
9. 9. 12 15:00 P1 Gente - Yeti FC Farkáň 92 1.FC 1. 1:1 (0:1)
Bojovné utkání na obou stranách, po hektickém závěru nakonec zápas skončil remízou. Vladimír Pešta, Milan Boubín st.
Gente - Yeti FC Farkáň 92 1.FC
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal, Michal Škoty vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Ivo Unger, Pavel Zajíček