12. Zelená liška juniors 11 2 0 9 21:62 3

So 8.9.12 13:45 ZAK Guaraní Plameňáci 1.FC A   (HL6I)
So 8.9.12 15:00 ZAK Děravý gumy Šílené veverky   (HL8L)
Ne 11.11.12 18:30 HOSTI The Penguins 6:5 B Tuscarora A   (HL2B)
Ne 11.11.12 19:45 HOSTI Parukářka FC Klikaři FC   (HL7L)

9. 12. 12 18:45 ZAK Šotgani Debakl FC 11. 6:0 k.
25. 11. 12 16:15 HANSP Gente - Yeti FC Šotgani 10. 4:1 (1:0)
Utkání bylo v první půli velmi vyrovnané, ve druhé půli jasně lepší domácí. Mykhaylo Karabin
Gente - Yeti FC Šotgani
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tomáš Kolařík, Martin Ondruško, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal vs Jiří Vaněk – Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
1. Tomáš Kolařík
32. Lukáš Benda
33., 53. Zbyněk Šámal
37. Tomáš Lácha 50. Jan Zlesák
18. 11. 12 16:15 HANSP Šotgani Tus Pelotas 9. 1:4 (1:0)
Petr Babický, Tomáš Caizl
Šotgani Tus Pelotas
Dušan Drličiak – David Böhm, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Jan Zlesák vs Caner Memis – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Tibor Ižák, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Attila Pál, Milomir Vojvodič, Lukáš Vrba
24. Kryštof Klimeš 37 Tomáš Lácha 32., 36. Attila Pál
40. Carlos A. Molina Tello
59. Milomir Vojvodič
4. 11. 12 18:45 P1 Atomovej brouk B Šotgani 8. 9:2 (3:0)
V první půlce měli domácí jen mírnou převahu, která ale postupně přerostla v úplnou dominanci. Skóre odpovídá poměru sil. Slušné utkání. Jakub Müller, Ivo Štolc
Atomovej brouk B Šotgani
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Josef Fárka, Jiří Pavlata, Jiří Pech, Vladimír Šnídl, Zbyněk Zykmund vs Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek
56. Jiří Šrámek
28. 10. 12 16:15 HANSP Šotgani Zelená liška juniors 7. 7:1 (4:0)
Domácí jednoznačně ovládli utkání a zaslouženě vyhráli. Paleček
Šotgani Zelená liška juniors
Dušan Drličiak – David Böhm, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Lukáš Poláček vs Petr Skalický – Jan Chlupatý, Václav Ježek, Radek Melhem, Jan Vacek, Petr Vinecký, Petr Zeman
6., 33. Kryštof Klimeš
19., 55. Lukáš Poláček
21., 26., 35. David Böhm
37. Petr Zeman
21. 10. 12 16:15 HANSP Farkáň 92 1.FC Šotgani 6. 4:0 (0:0)
Pohledné utkání v duchu fair play vyhrál lepší tým v druhém poločase. Jiří Stuchlík, Jan Herych
Farkáň 92 1.FC Šotgani
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň vs Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
48. Štěpán Froňka
52. Petr Adam
55. Jan Fousek
59. Martin Kavalír
14. 10. 12 16:15 HANSP Šotgani Šrot FC 5. 4:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hosty. Diego Luis Lettieri Cuevas, Jorge Sebastian Riquelme Salinas
Šotgani Šrot FC
Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Jan Tichý – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Dominik Dlugoš, Petr Dubec, David Houška, Jiří Kurka, David Mach, Alexander Radačovský
15. David Böhm
43. Kryštof Klimeš
52. Jiří Šrámek
58. Lukáš Poláček
20. Alexander Radačovský
7. 10. 12 17:30 ZABEH Veleslavín Viktoria Šotgani 4. 5:0 (1:0)
Jednoznačné utkání, i když domácí rozhodli až v závěru. Petr Sekyra, Artem Movsesyan
Veleslavín Viktoria Šotgani
Josef Jordán – Ondřej Bulíř, Ondřej Jon, Petr Krichebauer, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Ladislav Šulc, Václav Žák vs Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
22. Ladislav Šulc
32., 58. Václav Žák
54. Ondřej Bulíř
60. Ondřej Jon
23. 9. 12 20:00 MIKU1 Řežem to United Šotgani 3. 8:3 (4:3)
První poločas vyrovnaný, ve druhém se prosadili domácí a zaslouženě vyhráli. Daniel Waňka, Martin Kejmar
Řežem to United Šotgani
Marek Šmejkal – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Adam Linek, Karel Malý, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Daniel Rapant vs Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák