Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 9.12.12 | 18:45 | P3 | Šrot FC Gente - Yeti FC | 11. | 0:2 |
Ne 25.11.12 | 13:45 | P1 | Tus Pelotas Šrot FC | 10. | 2:2 |
Ne 18.11.12 | 13:45 | P1 | Šrot FC Atomovej brouk B | 9. | 2:1 |
Ne 4.11.12 | 16:15 | MIKU1 | Zelená liška juniors Šrot FC | 8. | 1:6 |
Ne 28.10.12 | 13:45 | P1 | Šrot FC Farkáň 92 1.FC | 7. | 2:5 |
Ne 21.10.12 | 17:30 | ZABEH | Veleslavín Viktoria Šrot FC | 6. | 2:4 |
Ne 14.10.12 | 16:15 | HANSP | Šotgani Šrot FC | 5. | 4:1 |
Ne 7.10.12 | 13:45 | P1 | Šrot FC Řežem to United | 4. | 0:2 |
Ne 23.9.12 | 13:45 | P1 | R.I.P. A Šrot FC | 3. | 6:0 |
Ne 16.9.12 | 13:45 | P1 | Šrot FC Kapr tým 86 A | 2. | 2:6 |
Ne 9.9.12 | 18:45 | ZAK | Debakl FC Šrot FC | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řežem to United | 11 | 9 | 1 | 1 | 54:20 | 19 |
2. | Kapr tým 86 A | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:24 | 17 |
3. | R.I.P. A | 11 | 8 | 0 | 3 | 37:25 | 16 |
4. | Veleslavín Viktoria | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:20 | 15 |
5. | Atomovej brouk B | 11 | 7 | 0 | 4 | 47:23 | 14 |
6. | Gente - Yeti FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:26 | 14 |
7. | Farkáň 92 1.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 38:38 | 8 |
8. | Tus Pelotas | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:42 | 8 |
9. | Šrot FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:35 | 7 |
10. | Šotgani | 11 | 3 | 0 | 8 | 25:44 | 6 |
11. | Debakl FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 23:56 | 4 |
12. | Zelená liška juniors | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:62 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 11.11.12 | 10:00 | P2 | Saens 1.FC C Absinth (HL5G) |
Ne 11.11.12 | 11:15 | P2 | A - klub 90 Hustec (HL4E) |
Ne 11.11.12 | 12:30 | P2 | Pivson a Pofel Normální Chlapi (HL6J) |
So 24.11.12 | 08:45 | P3 | Ortopedie Pražačka seniors A (SVL1A) |
So 24.11.12 | 10:00 | P3 | Callida CS Kapr tým 86 B (HL6H) |
So 24.11.12 | 11:15 | P3 | Devils of Zderaz Bohemia AFK (HL4E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamec Zbyněk | 10 | 1 |
Bálint Matúš | 9 | 0 |
Dlugoš Dominik | 10 | 5 |
Dubec Petr | 7 | 1 |
Houška David | 8 | 5 |
Kurka Jiří | 8 | 0 |
Lamáček Robert | 1 | 0 |
Mach David | 10 | 2 |
Netolický Stanislav | 3 | 1 |
Petřina Karel | 9 | 5 |
Radačovský Alexander | 1 | 1 |
Tichý Jan | 11 | 0 |
Vitovič Josef | 3 | 1 |
Zahradník Simon | 4 | 0 |