Rozpis pískání, 5. liga, skupina A

Bratři v triku

St 5.9. 18:15 Mikulova MIKU2
St 5.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 5.9. 20:45 Mikulova MIKU2
St 7.11. 17:45 Štěrboholy STER2
St 7.11. 19:00 Štěrboholy STER2
St 7.11. 20:15 Štěrboholy STER2

Bronx KKK A

Út 4.9. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 4.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 17.10. 20:45 Děkanka DEKAN
St 24.10. 19:00 Štěrboholy STER1
St 24.10. 20:15 Štěrboholy STER1

Don Giovanni

Po 17.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 17.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 17.9. 20:45 Mikulova MIKU2
St 14.11. 17:45 Štěrboholy STER2
St 14.11. 19:00 Štěrboholy STER2
St 14.11. 20:15 Štěrboholy STER2

Dynamit Baterie A

St 12.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 12.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 23.10. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 23.10. 19:45 Hrabákova HRAB2
Út 6.11. 19:00 Pražačka P2
Út 6.11. 20:15 Pražačka P2

Lachtánci 1.WC

St 19.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 19.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 26.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 26.10. 19:15 Pražačka P2
Út 27.11. 19:00 Štěrboholy STER1
Út 27.11. 20:15 Štěrboholy STER1

Letná FC

Čt 20.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 20.9. 20:15 Pražačka P3
Út 30.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 30.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 29.11. 18:30 Hrabákova HRAB3
Čt 29.11. 19:45 Hrabákova HRAB3

Stará garda

Út 25.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 25.9. 20:45 Mikulova MIKU1
St 31.10. 19:00 Pražačka P1
St 31.10. 20:15 Pražačka P1
Čt 29.11. 18:30 Hrabákova HRAB1
Čt 29.11. 19:45 Hrabákova HRAB1

Milenium Praha FC

St 5.9. 17:30 Aritma ARIT
St 5.9. 18:45 Aritma ARIT
St 5.9. 20:00 Aritma ARIT
St 7.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 7.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Paráda

Po 17.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 17.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 17.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 13.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 13.11. 19:30 Aritma ARIT
Út 13.11. 20:45 Aritma ARIT

Banditi z Palmovky

Čt 13.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 13.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 24.10. 19:00 Pražačka P2
St 24.10. 20:15 Pražačka P2
St 14.11. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 14.11. 19:45 Hrabákova HRAB2

Legends are back

St 19.9. 18:15 Mikulova MIKU2
St 19.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 19.9. 20:45 Mikulova MIKU2
St 14.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 14.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 14.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

TJ Spoje Praha

St 3.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 3.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 3.10. 20:45 Mikulova MIKU2
St 21.11. 18:45 Aritma ARIT
St 21.11. 20:00 Aritma ARIT