Seznam týmů, 5. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Bratři v triku modrá, černo-bílá
Banditi z Palmovky oranžová, modrá
Paráda žlutá, fialová
Bronx KKK A modro-černá, žlutá
Don Giovanni světle modrá, tmavě modrá
Lachtánci 1.WC černo-bílá
Legends are back modro-bílá, růžová
Letná FC červená, modrá
Milenium Praha FC žlutá, modrá
Stará garda černo-bílá
TJ Spoje Praha červeno-bílá, zelená
Dynamit Baterie A zeleno-bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyTJ Spoje Praha Po 3.9. 17:00 BECH
Lachtánci 1.WCLegends are back Po 3.9. 18:15 HOSTI
ParádaStará garda Po 3.9. 19:15 DOLME
Bronx KKK AMilenium Praha FC Po 3.9. 20:15 STER1
Don GiovanniLetná FC Po 3.9. 20:45 MIKU3
Bratři v trikuDynamit Baterie A Po 3.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v trikuBanditi z Palmovky Po 10.9. 17:00 BECH
Milenium Praha FCDon Giovanni Po 10.9. 17:00 DEKAN
Dynamit Baterie ALegends are back Po 10.9. 18:15 HOSTI
TJ Spoje PrahaParáda Po 10.9. 20:15 ZABEH
Stará gardaBronx KKK A Po 10.9. 20:15 STER1
Letná FCLachtánci 1.WC Po 10.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyDynamit Baterie A Po 24.9. 17:00 BECH
Legends are backLetná FC Po 24.9. 18:15 HOSTI
Don GiovanniStará garda Po 24.9. 18:15 NOVOB
Lachtánci 1.WCMilenium Praha FC Po 24.9. 19:30 DEKAN
Bronx KKK ATJ Spoje Praha Po 24.9. 20:45 MIKU4
ParádaBratři v triku St 26.9. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyParáda Po 1.10. 17:00 BECH
Stará gardaLachtánci 1.WC Po 1.10. 19:00 STER3
Milenium Praha FCLegends are back Po 1.10. 19:30 DEKAN
TJ Spoje PrahaDon Giovanni Po 1.10. 20:15 ZABEH
Bratři v trikuBronx KKK A Po 1.10. 20:15 STER1
Dynamit Baterie ALetná FC Po 1.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Don GiovanniBratři v triku Po 15.10. 17:00 HANSP
Legends are backStará garda Po 15.10. 18:15 HOSTI
Lachtánci 1.WCTJ Spoje Praha Po 15.10. 20:15 ZABEH
Bronx KKK ABanditi z Palmovky Po 15.10. 20:15 STER1
Letná FCMilenium Praha FC Po 15.10. 20:45 MIKU3
ParádaDynamit Baterie A St 17.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyDon Giovanni Po 22.10. 18:15 BECH
Dynamit Baterie AMilenium Praha FC Po 22.10. 19:30 DEKAN
ParádaBronx KKK A Po 22.10. 20:15 STER1
TJ Spoje PrahaLegends are back Po 22.10. 20:15 ZABEH
Stará gardaLetná FC Po 22.10. 20:45 MIKU2
Bratři v trikuLachtánci 1.WC St 24.10. 19:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Lachtánci 1.WCBanditi z Palmovky Po 29.10. 17:00 BECH
Don GiovanniParáda Po 29.10. 17:45 STER3
Legends are backBratři v triku Po 29.10. 18:15 HOSTI
Milenium Praha FCStará garda Po 29.10. 19:30 DEKAN
Bronx KKK ADynamit Baterie A Po 29.10. 20:15 STER1
Letná FCTJ Spoje Praha Po 29.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyLegends are back Po 5.11. 17:00 BECH
Dynamit Baterie AStará garda Po 5.11. 19:30 MIKU3
Bronx KKK ADon Giovanni Po 5.11. 20:15 STER1
TJ Spoje PrahaMilenium Praha FC Po 5.11. 20:15 ZABEH
Bratři v trikuLetná FC Po 5.11. 20:45 MIKU1
ParádaLachtánci 1.WC So 10.11. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backParáda Po 12.11. 18:15 HOSTI
Milenium Praha FCBratři v triku Po 12.11. 19:30 DEKAN
Stará gardaTJ Spoje Praha Po 12.11. 20:15 ZABEH
Lachtánci 1.WCBronx KKK A Po 12.11. 20:15 STER1
Letná FCBanditi z Palmovky Po 12.11. 20:45 MIKU4
Don GiovanniDynamit Baterie A Po 12.11. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyMilenium Praha FC Po 19.11. 17:00 BECH
Bratři v trikuStará garda Po 19.11. 18:15 HOSTI
Don GiovanniLachtánci 1.WC Po 19.11. 19:30 BECH
Bronx KKK ALegends are back Po 19.11. 19:30 HOSTI
Dynamit Baterie ATJ Spoje Praha Po 19.11. 20:15 ZABEH
ParádaLetná FC Po 19.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Spoje PrahaBratři v triku Po 3.12. 17:45 ZABEH
Lachtánci 1.WCDynamit Baterie A Po 3.12. 17:45 STER2
Stará gardaBanditi z Palmovky Po 3.12. 18:15 BECH
Milenium Praha FCParáda Po 3.12. 18:15 DEKAN
Legends are backDon Giovanni Po 3.12. 18:15 MIKU1
Letná FCBronx KKK A Po 3.12. 18:15 MIKU4