Čt 13.9.12 17:00 DEKAN Stará Garda VET Dřevorubci Modřany V   (VL2B)
Čt 13.9.12 18:15 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET Křídla Ďáblic VET A   (VL3D)
St 24.10.12 19:00 P2 Konvikt klub Blok D   (HL7E)
St 24.10.12 20:15 P2 Inter Ohradní VSK MFF UK Praha A   (HL3B)
St 14.11.12 18:30 HRAB2 Gekad OrangeBoom   (HL8H)
St 14.11.12 19:45 HRAB2 ZAK Praha Bobika FC   (HL7E)

3. 12. 12 18:15 BECH Stará garda Banditi z Palmovky 11. 1:0 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil! Pohledné utkání z obou stran.
Stará garda Banditi z Palmovky
Petr Chlumák – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Tomáš Manhart, Antonín Pilc, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka vs Kamil Luzar – Martin Beránek, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach
44. Daniel Smrčka
19. 11. 12 17:00 BECH Banditi z Palmovky Milenium Praha FC 10. 3:1 (2:1)
Hosté dělali více chyb, nicméně bojovali až do konce alespoň o korekci výsledku. V prvním poločase se hrálo v klidu, v druhé půli se hra přiostřila, nicméně po skončení zápasu emoce ochladly a oba týmy si podaly ruce.
Banditi z Palmovky Milenium Praha FC
Kamil Luzar – Petr Banot, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda
12. Aleš Strach
20. Lukáš Nebel
47. Petr Šindelář
23. Václav Petrák
12. 11. 12 20:45 MIKU4 Letná FC Banditi z Palmovky 9. 5:10 (1:4)
Hosté rozhodli běhěm prvních deseti minut. Trnka
Letná FC Banditi z Palmovky
Miroslav Korbel – Jan Bezděkovský, Petr Dvořák, Ľuboš Kudry, Ondřej Mašek, Robert Šimek vs Kamil Luzar – Petr Banot, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach, Tomáš Volný
56., 60. Aleš Strach
5. 11. 12 17:00 BECH Banditi z Palmovky Legends are back 8. 4:2 (1:0)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Bandity. Lubomír Řádek, Milan Énok
Banditi z Palmovky Legends are back
Kamil Luzar – Petr Banot, Zdeněk Fusek, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Aleš Strach, Tomáš Volný vs Jan Krůta – Josef Bešta, Vladimír Bešta, Tomáš Hradecký, Lukáš Pecha, David Ročňák, Marek Ročňák, Karel Suchan
5. Tomáš Lencsés
31. Aleš Strach
47., 55. Tomáš Volný
45. Karel Suchan
53. David Ročňák
29. 10. 12 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Banditi z Palmovky 7. 1:5 (0:3)
Hosté byli po celé utkání ve všech směrech lepší, v první půli si vytvořili náskok, který udržovali až do konce utkání.
Lachtánci 1.WC Banditi z Palmovky
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Josef Hyneš, Radek Janouš, Michal Kaucký, Pavel Kučera, Jan Masopust, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Kamil Luzar – Petr Banot, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach, Tomáš Volný
49. Michal Kaucký 7., 22. Jaroslav Hrabálek
26., 56. Aleš Strach
36. Libor Mohyla
22. 10. 12 18:15 BECH Banditi z Palmovky Don Giovanni 6. 1:4 (0:1)
Modří od začátku svého soupeře herně převyšovali, což nakonec dokázali potvrdit čtyřmi brankami, Banditi vstřelili alespoň čestný úspěch. Hošek, Mlynařík
Banditi z Palmovky Don Giovanni
Kamil Luzar – Petr Banot, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Tomáš Volný vs Robert Persein – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jakub Kohák, Ivo Novák, Lukáš Procházka, David Ruš, Jan Šťastný, Antonín Svoboda
51. Tomáš Volný 25., 50. Karel Hanžlík
41. Lukáš Procházka
55. David Ruš
15. 10. 12 20:15 STER1 Bronx KKK A Banditi z Palmovky 5. 6:4 (2:2)
Pěkný důrazný fotbal nahoru dolu z obou stran. Po vyrovnané první půli se banditi v druhé části ujali vedení. Bronx ale utkání otočil a zaslouženě zvítězil.
Bronx KKK A Banditi z Palmovky
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Tomáš Kučera – Petr Banot, Rostislav Budina, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach
22., 39. Michal Radotínský
29., 52. Martin Žižkovský
33., 44. Petr Dixa
14., 31. Jaroslav Hrabálek
15. Petr Banot
53. Zdeněk Fusek
1. 10. 12 17:00 BECH Banditi z Palmovky Paráda 4. 7:2 (5:1)
Jiří Veškrna, Tomáš Čálek
Banditi z Palmovky Paráda
Tomáš Kučera – Petr Banot, Rostislav Budina, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Lencsés, Petr Šindelář vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Pavel Kural, Václav Kural, Ondřej Losos, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
7. Tomáš Lencsés
10., 18. Petr Šindelář
12., 22., 36., 59. Jaroslav Hrabálek
4., 47. Václav Kural
24. 9. 12 17:00 BECH Banditi z Palmovky Dynamit Baterie A 3. 2:8 (1:4)
Kvalitní zápas vedený v duchu fair play. Jan Kubát, Jiří Vácha
Banditi z Palmovky Dynamit Baterie A
Kamil Luzar – Petr Banot, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Petr Šindelář vs František Zahálka – Petr Dorazil, Tomáš Gryc, Michal Kántor, Petr Klempíř, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan
59. Petr Dorazil
10. 9. 12 17:00 BECH Bratři v triku Banditi z Palmovky 2. 2:8 (0:2)
Zpočátku vyrovnané utkání. Banditi šli v první půli do dvougólového náskoku. Po přestávce Bratři snížili na 1:2, což Bandity nabudilo k lepšímu výkonu. Vzápětí vstřelili další góly a od té chvíle byl na hřišti jen jeden tým. Jan Kuchařík, Miroslav Lauš
Bratři v triku Banditi z Palmovky
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Kamil Luzar – Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Lencsés, Petr Šindelář, Jan Tománek
38. Petr Šátek
58. Daniel Veselý
5., 7., 38., 60. Tomáš Lencsés
39., 49., 54. Petr Šindelář
48. Kamil Luzar
3. 9. 12 17:00 BECH Banditi z Palmovky TJ Spoje Praha A 1. 4:0 (2:0)
První poločas v režii Banditů s možností daleko většího náskoku nad soupeřem. Druhý poločas vyrovnaný s lepší koncovkou domácích. Výborně zachytal brankář Banditů. Štěpán Tikovský, Antonín Tikovský
Banditi z Palmovky TJ Spoje Praha A
Kamil Luzar – Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach, Tomáš Volný vs Jiří Šmejc – Jiří Kolísek, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek, Aleš Vondráček