Út 4.9.12 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Úderka Žižkov   (VL2A)
Út 4.9.12 18:15 zzNOVOB OrangeBoom Tvar VD   (HL8H)
St 17.10.12 19:30 DEKAN 1.FC RUM Po Útlumu 06   (VL3B)
St 17.10.12 20:45 DEKAN Uličníci FC Pivní pohoda AC   (HL5D)
St 24.10.12 19:00 STER1 Kamberský pípy CCCP   (HL7E)
St 24.10.12 20:15 STER1 Parta AC Athletico KMF   (HL8F)

3. 12. 12 18:15 MIKU4 Letná FC Bronx KKK A 11. 0:6 k.
Tým Letná se nedostavil k zápasu ani po čekací době. Husák
Letná FC Bronx KKK A
Miroslav Korbel – Jan Bezděkovský, Petr Dvořák, Ľuboš Kudry, Ondřej Mašek, Robert Šimek, Ondřej Skoták vs Lukáš Václavík – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
19. 11. 12 19:30 HOSTI Bronx KKK A Legends are back 10. 4:2 (2:2)
Po poločasové remíze bylo ve druhé půli jasné, že kdo dá gól tak vyhraje, což dokázal Bronx. Hošek, Smetana
Bronx KKK A Legends are back
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Martin Žižkovský vs Jan Krůta – Josef Bešta, Vladimír Bešta, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Lukáš Pecha, David Ročňák, Marek Ročňák, Karel Suchan
10., 59. Petr Špánek
25., 58. Petr Dixa
13. Josef Bešta
14. Marek Ročňák
12. 11. 12 20:15 STER1 Lachtánci 1.WC Bronx KKK A 9. 4:3 (2:1)
Zápasu nechybělo napětí, náboj, bylo to otevřené od začátku až do konce. Lachtánci rozhodli prakticky z trestných kopů a po chybách gólmana hostů. Husák, Trousil
Lachtánci 1.WC Bronx KKK A
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Michal Kaucký, Pavel Kučera, Jan Masopust, David Polcar, Ladislav Skalský, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Lukáš Václavík – Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
16., 19. Martin Chaloupka
51. Jan Tyburec
56. Jan Vokůrka
25. Michal Radotínský
39., 44. Martin Žižkovský
36. Martin Žižkovský
5. 11. 12 20:15 STER1 Bronx KKK A Don Giovanni 8. 2:7 (2:4)
Hosté zaspali začátek, ale poté rozehráli koncert s jasným koncem. Bronx už bohužel neměl sílu na vrácení do zápasu. Michal Antonický, Pavel Fligl
Bronx KKK A Don Giovanni
Lukáš Václavík – Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Robert Persein – Karel Hanžlík, Andrej Kobryn, Ondřej Míča, Ivo Novák, Patrik Poncar, David Ruš, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda
2. Martin Žižkovský
8. Michal Radotínský
2. Ondřej Míča
19., 21., 36. Patrik Poncar
27. David Ruš
37., 49. Andrej Kobryn
29. 10. 12 20:15 STER1 Bronx KKK A Dynamit Baterie A 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Filip Čech, Jan Hammer
Bronx KKK A Dynamit Baterie A
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs
22. 10. 12 20:15 STER1 Paráda Bronx KKK A 6. 3:4 (1:2)
První poločas byl v režii Bronxu, druhý zase v režii domácích. Spravedlivou remízu odmítl Dixa, který se v poslední minutě šťastně prosadil.
Paráda Bronx KKK A
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Petr Vorlíček vs Lukáš Václavík – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
38. Petr Dixa
15. 10. 12 20:15 STER1 Bronx KKK A Banditi z Palmovky 5. 6:4 (2:2)
Pěkný důrazný fotbal nahoru dolu z obou stran. Po vyrovnané první půli se banditi v druhé části ujali vedení. Bronx ale utkání otočil a zaslouženě zvítězil.
Bronx KKK A Banditi z Palmovky
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Tomáš Kučera – Petr Banot, Rostislav Budina, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach
22., 39. Michal Radotínský
29., 52. Martin Žižkovský
33., 44. Petr Dixa
14., 31. Jaroslav Hrabálek
15. Petr Banot
53. Zdeněk Fusek
1. 10. 12 20:15 STER1 Bratři v triku Bronx KKK A 4. 4:0 (1:0)
Bratři proměnili své šance a partu z Bronxu vysekli z trika.
Bratři v triku Bronx KKK A
Marek Švarc – Michal Bocek, Miroslav Kastner, Martin Pác, Petr Šátek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
25., 42. Daniel Veselý
45., 54. Petr Šátek
24. 9. 12 20:45 MIKU4 Bronx KKK A TJ Spoje Praha A 3. 3:5 (1:3)
Utkání bylo v původním termínu 24. 9. nesprávně ukončeno o poločase po kontrole registraček. V dohrávané druhé půli si Spoje svůj náskok pohlídaly. Lukáš Srb, Václav Křikava
Bronx KKK A TJ Spoje Praha A
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Jiří Šmejc – Jiří Kolísek, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Lukáš Šedivý, Kamil Smetana, Jiří Tesař, Marek Vojtíšek, Aleš Vondráček
21. Petr Dixa
52. Michal Radotínský
60. Martin Žižkovský
24 Petr Malý 10. Jiří Tesař
25. Marek Vojtíšek
27., 55., 56. Lukáš Šedivý
10. 9. 12 20:15 STER1 Stará garda Bronx KKK A 2. 0:0 (0:0)
Zasloužená remíza. Filip Tomáš
Stará garda Bronx KKK A
Robert Baščan – Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Tomáš Manhart, Zbyněk Petráček, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka vs Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
3. 9. 12 20:15 STER1 Bronx KKK A Milenium Praha FC 1. 1:2 (1:1)
Bronx měl celou dobu převahu, ale přesto prohrál. Milenium hrálo pouze v pěti, ale hrálo chytře.
Bronx KKK A Milenium Praha FC
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Petrák