St 12.9.12 19:00 STOD Koliba F.C.V. Cormoran FC SUP   (SVL2A)
St 12.9.12 20:15 STOD Slovan Amatéři Les Miserables   (HL7D)
Út 23.10.12 18:30 HRAB2 Mamba club V Kent   (VL3C)
Út 23.10.12 19:45 HRAB2 Senioři Praha B Gekad   (HL8H)
Út 6.11.12 19:00 P2 Modrá vopice TJ Credit Praha FC   (HL7D)
Út 6.11.12 20:15 P2 Sculpturo FC Palouk SK   (HL8C)

3. 12. 12 17:45 STER2 Lachtánci 1.WC Dynamit Baterie A 11. 6:3 (3:1)
Rychlé utkání, Lachtánci měli větší vůli po vítězství. Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl
Lachtánci 1.WC Dynamit Baterie A
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Michal Kaucký, Pavel Kučera, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs František Zahálka – Tomáš Gryc, Petr Klempíř, Rostislav Kohoutek, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan
6., 49. Jan Tyburec
15., 54. Jan Vokůrka
29. Michal Kaucký
52. Martin Chaloupka
5. Pavel Krejča
56., 60. Jaroslav Teplan
19. 11. 12 20:15 ZABEH Dynamit Baterie A TJ Spoje Praha A 10. 1:7 (0:4)
Jasné vítězství Spojů. Karel Stejskal, Ivan Georgiev
Dynamit Baterie A TJ Spoje Praha A
František Zahálka – Tomáš Gryc, Michal Kántor, Petr Klempíř, Petr Ošlejšek, Jan Zahradník vs Jiří Šmejc – Jiří Kolísek, Martin Kouba, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek
40. Petr Klempíř 4., 55. Robert Rödling
10., 44., 46. Martin Kouba
18., 23. Jiří Rašplička
12. 11. 12 20:45 zzNOVOB Don Giovanni Dynamit Baterie A 9. 3:4 (3:2)
Utkání vynikající úrovně ve vysokém tempu a plné zvratů. Domácí dokázali otočit z 0:2 na 3:2, ale nakonec byl o jednu branku lepší Dynamit. David Lorenc, Jaromír Kaplan
Don Giovanni Dynamit Baterie A
Robert Persein – Karel Hanžlík, Ondřej Míča, Ivo Novák, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, David Ruš, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda vs František Zahálka – Michal Kántor, Petr Klempíř, Rostislav Kohoutek, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan, Jan Zahradník
17. Patrik Poncar
24. Jan Šťastný
29. Lukáš Procházka
6. Michal Kántor
16., 41., 52. Jaroslav Teplan
5. 11. 12 19:30 MIKU3 Dynamit Baterie A Stará garda 8. 4:3 (3:1)
Zápas probíhal v pokojné atmosféře.
Dynamit Baterie A Stará garda
František Zahálka – Milan Hanuš, Michal Kántor, Petr Klempíř, Rostislav Kohoutek, Pavel Krejča, Jaroslav Teplan, Jan Zahradník vs Petr Chlumák – Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Antonín Pilc, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka
16. František Zahálka
19., 26. Jaroslav Teplan
40. Rostislav Kohoutek
12., 53. Pavel Horáček
34. Jan Vejmelka
29. 10. 12 20:15 STER1 Bronx KKK A Dynamit Baterie A 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Filip Čech, Jan Hammer
Bronx KKK A Dynamit Baterie A
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs
22. 10. 12 19:30 DEKAN Dynamit Baterie A Milenium Praha FC 6. 4:3 (3:2)
Vyrovnaná bitva, ve které hosté jen dotahovali. Domácí rozhodli v závěru. Tomáš Mleziva, Petr Casanova
Dynamit Baterie A Milenium Praha FC
František Zahálka – Milan Hanuš, Michal Kántor, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan, Jan Zahradník vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda
2. Milan Hanuš
12. Pavel Krejča
29. Petr Ošlejšek
53. Jaroslav Teplan
13., 15., 32. Tomáš Michalík
17. 10. 12 20:45 MIKU2 Paráda Dynamit Baterie A 5. 3:8 (1:4)
Utkání se zajímavým průběhem. První půle jednoznačně patřila hostům. Domácí snížili a stejně zahájili i druhou půli. Hosté přidali v kombinaci a dávali hezké branky.
Paráda Dynamit Baterie A
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Jan Zahradník – Petr Dorazil, Milan Hanuš, Michal Kántor, Petr Klempíř, Rostislav Kohoutek, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan
47. Jaroslav Teplan
1. 10. 12 20:45 MIKU2 Dynamit Baterie A Letná FC 4. 5:1 (1:1)
Vyrovnané utkání až do 50.minuty, ale potom hosté dali šance domácím a ty toho okamžitě využili.
Dynamit Baterie A Letná FC
František Zahálka – Milan Hanuš, Michal Kántor, Petr Klempíř, Rostislav Kohoutek, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan vs Miroslav Korbel – Jan Bezděkovský, Marek Břeska, Pavel Klíma, Martin Korbel, Ľuboš Kudry, Ondřej Mašek, Martin Michalský, Richard Řezáč, Robert Šimek, Ondřej Skoták
18., 53. Milan Hanuš
54. Pavel Krejča
58. Jaroslav Teplan
59. Michal Kántor
29. Marek Břeska
24. 9. 12 17:00 BECH Banditi z Palmovky Dynamit Baterie A 3. 2:8 (1:4)
Kvalitní zápas vedený v duchu fair play. Jan Kubát, Jiří Vácha
Banditi z Palmovky Dynamit Baterie A
Kamil Luzar – Petr Banot, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Petr Šindelář vs František Zahálka – Petr Dorazil, Tomáš Gryc, Michal Kántor, Petr Klempíř, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan
59. Petr Dorazil
10. 9. 12 18:15 HOSTI Dynamit Baterie A Legends are back 2. 4:2 (3:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Dynamit Baterie A Legends are back
František Zahálka – Václav Geletič, Tomáš Gryc, Michal Kántor, Petr Klempíř, Pavel Krejča, Jaroslav Teplan, Jan Zahradník vs David Ročňák – Josef Bešta, Vladimír Bešta, Jan Chaloupka, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Jiří Škalák, Karel Suchan
16. Jaroslav Teplan
24. Václav Geletič
28. Michal Kántor
47. OG
8. Karel Suchan
57. David Ročňák
3. 9. 12 20:45 MIKU4 Bratři v triku Dynamit Baterie A 1. 6:0 (3:0)
I když výsledek je jednoznačný, zápas tomu moc neodpovídal. Dynamit sice v úvodu 2x rychle inkasoval, ale poté byl většinu zápasu na balónu. Po půli byl zlomový okamžik, kdy za stavu 3:0 Dynamit vstřelil sporný gól. Týmy se dohodly, že branka neplatí a pokračovalo se dál ve hře. Chvíli na to dali Bratři další gól a poté se zápas už jen dohrával. Petr Gruda, Pavel Gruda
Bratři v triku Dynamit Baterie A
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs František Zahálka – Petr Dorazil, Václav Geletič, Tomáš Gryc, Milan Hanuš, Petr Klempíř, Rostislav Kohoutek, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan, Jan Zahradník