St 5.9.12 17:30 ARIT Malostranský SK Pankráckej válec   (VL2A)
St 5.9.12 18:45 ARIT Inter Mokušle Polnohospodár Praha   (HL6E)
St 5.9.12 20:00 ARIT Čechie 12° VSK MFF UK Praha VET A   (VL3D)
St 7.11.12 18:15 HANSP Arctica Islandica Polnohospodár Praha   (HL6E)
St 7.11.12 19:30 HANSP Pendula Bona AC Pražská Stoka   (HL6E)

3. 12. 12 18:15 DEKAN Milenium Praha FC Paráda 11. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání plné nepřesností. Vratislav Ulman
Milenium Praha FC Paráda
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Filip Škeřík, Martin Švehla, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
20. Radek Malý 33. Petr Vorlíček
19. 11. 12 17:00 BECH Banditi z Palmovky Milenium Praha FC 10. 3:1 (2:1)
Hosté dělali více chyb, nicméně bojovali až do konce alespoň o korekci výsledku. V prvním poločase se hrálo v klidu, v druhé půli se hra přiostřila, nicméně po skončení zápasu emoce ochladly a oba týmy si podaly ruce.
Banditi z Palmovky Milenium Praha FC
Kamil Luzar – Petr Banot, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Petr Šindelář, Aleš Strach vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda
12. Aleš Strach
20. Lukáš Nebel
47. Petr Šindelář
23. Václav Petrák
12. 11. 12 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Bratři v triku 9. 2:2 (1:2)
Spravedlivá remíza. O trochu fotbalovějším hostům postupně docházely síly a doplatily také na menší počet hráčů na střídání. Stanislav Škvor, Marek Hála
Milenium Praha FC Bratři v triku
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
22. Tomáš Michalík
57. OG
10. Ondrej Vajda
27. Martin Pác
5. 11. 12 20:15 ZABEH TJ Spoje Praha A Milenium Praha FC 8. 7:2 (3:1)
Utkání hrané ve svižném tempu lépe zvládlo mužstvo domácích.
TJ Spoje Praha A Milenium Praha FC
Jiří Šmejc – Jiří Charvát, Jiří Kolísek, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Lukáš Šedivý, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda
3., 44. OG
12. Robert Rödling
28., 59. Lukáš Šedivý
50. Marek Vojtíšek
52. Jiří Charvát
35 Jiří Šmejc 25., 33. Václav Petrák
29. 10. 12 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Stará garda 7. 2:3 (1:2)
Hosté si vypracovali dvougólový náskok, ale domácí vždy snížili na rozdíl gólu. V závěrečném náporu se však domácím vyrovnat nepodařilo a tak všechny body bere Garda. Smetana, Palma
Milenium Praha FC Stará garda
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda vs Petr Chlumák – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Zbyněk Petráček, Antonín Pilc, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka
26. Josef Svoboda
43. Václav Pabst
6. Jiří Prosecký
12. Daniel Smrčka
41. Robert Baščan
22. 10. 12 19:30 DEKAN Dynamit Baterie A Milenium Praha FC 6. 4:3 (3:2)
Vyrovnaná bitva, ve které hosté jen dotahovali. Domácí rozhodli v závěru. Tomáš Mleziva, Petr Casanova
Dynamit Baterie A Milenium Praha FC
František Zahálka – Milan Hanuš, Michal Kántor, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan, Jan Zahradník vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda
2. Milan Hanuš
12. Pavel Krejča
29. Petr Ošlejšek
53. Jaroslav Teplan
13., 15., 32. Tomáš Michalík
15. 10. 12 20:45 MIKU3 Letná FC Milenium Praha FC 5. 1:5 (1:0)
První půle patřila domácím, který byl bezpochyby lepší. Hned v úvodu druhé půle hosté vyrovnali a otočili 5ti brankami celý zápas.
Letná FC Milenium Praha FC
Miroslav Korbel – Jan Bezděkovský, Marek Břeska, Martin Korbel, Ľuboš Kudry, Ondřej Mašek, Robert Šimek, Ondřej Skoták, Radim Tesárek vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda
11. Marek Břeska 58 Marek Břeska 31. Václav Pabst
41., 56. Tomáš Michalík
53. Radek Malý
57. Josef Svoboda
1. 10. 12 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Legends are back 4. 4:3 (2:2)
Úvod a závěr dobrého utkání patřil domácím, kdy se dokázali během chvilky dvakrát prosadit. Dušan Stádník, Svoboda
Milenium Praha FC Legends are back
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Václav Petrák, Josef Svoboda vs Marián Pašiak – Josef Bešta, Jan Chaloupka, Petr Hozman, Jan Krůta, Lukáš Pecha, David Ročňák, Marek Ročňák, Jiří Škalák, Karel Suchan
8. Tomáš Michalík
9. Josef Svoboda
50., 59. Radek Malý
16. Lukáš Pecha
24. Marek Ročňák
38. Jan Chaloupka
24. 9. 12 19:30 DEKAN Lachtánci 1.WC Milenium Praha FC 3. 3:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, rozhodla jedna chyba. Pavel Mirvald, Daniel Mirvald
Lachtánci 1.WC Milenium Praha FC
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Josef Hyneš, Radek Janouš, Pavel Kučera, Jan Masopust, David Polcar, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Josef Svoboda
5. David Polcar
32. Jan Tyburec
49. Pavel Kučera
2., 34. Josef Svoboda
48. Radek Malý
49. Václav Pabst
10. 9. 12 17:00 DEKAN Milenium Praha FC Don Giovanni 2. 5:10 (3:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Milenium Praha FC Don Giovanni
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Josef Svoboda vs Robert Persein – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Andrej Kobryn, Ondřej Míča, René Muška, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, David Ruš, Jan Šťastný